Search results

+
  1. J

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Właśnie o to mi chodziło. Zmiana forum oficjalnie jest podyktowana koniecznością stworzenia wspólnej stylistyki dla pozostałych produkcji. Niestety wyszło, jak wyszło... Forum jest w takim stanie, że powinny do niego wychodzić osobne patche.
  2. J

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    A czy nie można zrobić tak, żeby na samej górze był przełącznik na ostatnią stronę tematu? Teraz trzeba zejść na sam dół strony.
  3. J

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Nie było mnie jakiś czas na forum.... Wchodzę i..... Kiedy już doszedłem jakoś do siebie mam kilka pytań: 1. Czy trwają obecnie jakieś prace nad forum? 2. Czy ten biały koszmarek to ostateczna forma "nowego" forum? 3. Czy jest gdzieś jakiś oficjalny komunikat Redów w tej sprawie. 4. Czy tylko...
  4. J

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wiedźmin 3 – oświetlenie jeszcze bliżej świetnego zwiastuna „Miecz przeznaczenia” z 2014 roku Super Turbo Lighting Mod 2.3 w drodze. http://planetagracza.pl/wiedzmin-3-oswietlenie-jeszcze-blizej-swietnego-zwiastuna-miecz-przeznaczenia-2014-roku/
  5. J

    [PC] Gra w wersji 1.30 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Od zeszłego patcha moja płotka nie ma grzywy, a ogon wygląda jak u osła... Nowa łatka niczego nie zmieniła, dlatego przeinstalowałem grę. Niestety to także nie pomogło (nie mam modów). W przypadku zmiany siodła ogon wraca do naturalnej formy, jedna wystarczy, że płotka się oddali lub wyjdę z...
  6. J

    [PC] Gra w wersji 1.30 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    To trochę smutne, że pomimo tego tematu (i starszych) tak niewiele zgłaszanych przez nas błędów zostaje naprawianych w kolejnych patchach. Gracze podają dokładne opisy oraz screeny. Sam zgłosiłem przez rok kilkadziesiąt literówek. Niestety w każdej kolejnej łatce nie zostają one usunięte... To...
  7. J

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czy jakaś przeglądarka do zdjęć obsługuje panoramy 360?
  8. J

    Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

    Też mam pewne obawy. Bugów (tych większych i mniejszych) zostało jeszcze całkiem sporo, co widać w specjalnym temacie na forum. Wiedźmin nie dostanie już nowych elementów, więc istnieje ryzyko, że zapowiedziany patch będzie już tym ostatnim... Chyba wszyscy mają jednak nadzieję, że wsparcie...
  9. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Podczas turnieju pięściarskiego w Toussaint jest mały błąd kiedy walczymy z Kolosem. W trakcie bijatyki Geralt jest rozebrany do pasa, jednak jeśli przegra, to w każdej kolejnej próbie walczy już w pełnym rynsztunku. PS Marcin Momot potwierdził właśnie, że wraz z wydaniem edycji GOTY planowane...
  10. J

    Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

    Marcin Momot Czy wraz z premierą wersji GOTY planujecie wydanie nowego patcha?
  11. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Kolejna porcja literówek: 1. Opis zadania "Awantura o wino: Belgaard" - w miejscu dziwnych myślników powinny być przecinki (screen) 2. Opis zadania "Pogłos" - brak spacji i literówka w wyrazie "zrujnowanego" (screen) 3. Podejrzany list - literówka w "a w końcu" i "nas" (screen) 4. Alp -...
  12. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    1. "Dziwaczne zwyczaje Toussaintczyków" (fragment) - literówka w wyrazie "armią" (screen 1) 2. "Zapomniane gatunki - protofleder" - literówka w wyrazie "wziąłby" oraz "świecie" (screen 2) 3. "Dziennik profesora Neola Ivora" - brak przecinka i literówka w wyrazie "żałuję" (screen 3) 4. Podczas...
  13. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    1. Płotka miała się dobrze po wydaniu patcha 1.22, niestety po przymiarkach ciężkich siodeł zniknęła jej grzywa i ma ogon jak Kłapouchy... 2. Przychylam się do prośby o "rozjaśnienie" wnętrza Corvo Bianco. Jest tam trochę zbyt ciemno. 3. Na szafkach w Corvo Bianco nie można ustawić figurki...
  14. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    1. Zaproszenie na polowanie na zająca - literówka w wyrazie "aby" (screen) 2. Mój manifest. Życie Jakuba De Aldersberg - powtórzenie "nie nie" (screen) 3. Ogłoszenie z tablicy - "Ogłoszenie. Ogłoszenie." (screen) 4. Wiele ogłoszeń na tablicach ma na końcu tytułu niepotrzebne kropki (screen)...
  15. J

    Szukam moda / Proponuję moda

    Czy istnieje mod zdejmujący kaptur w zbroi kota?
  16. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Od ponad roku wiele osób wskazuje na bałagan panujący w przedmiotach fabularnych. Trudno powiedzieć czy dodanie opcji ich sprzedaży/wyrzucenia jest najlepszym rozwiązaniem, ale bez wątpienia coś należy w tym temacie zrobić.
  17. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Literówki i inne błędy. Większość z nich zgłaszana już wielokrotnie, ale nie zostały one niestety poprawione w kolejnych patchach... :/ KSIĄŻKI I LISTY 1. „Kult Freyji” – niepotrzebny przecinek za „i”. (screen nr 1) 2. „Druga mapa Ibrahima Savi” - Powinien być przecinek przed „od którego” oraz...
  18. J

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Nie mam nic do nowych kolorów. To oczywiście indywidualna kwestia gustów. Właśnie rozpocząłem dodatek i to co przykuwa moja uwagę to lekka "mgiełka" (chodzi zapewne o oświetlenie), która sprawia, że obraz jest trochę nieostry względem pozostałych obszarów gry. Myślę, że to kwestia...
  19. J

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Jest już nowy patch 1.22, a więc stare bugi oddzielamy kreską --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20. J

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Gdyby ktoś miał wątpliwości, to nowy patch już powstaje. https://twitter.com/Marcin360/status/739841106570059776
Top Bottom