Search results

+
  1. V

    We want remastered Witcher 1!

    This game would require a LOT of work. I doubt that CDPR would release the game which is so much different than previous two titles (in terms of art design and combat system). Besides I'm sure PC gamers would want a new version too. You have. Just install the game on your laptop. Do you have a...
  2. V

    My forumowicze

    Dziękuję wszystkim za życzenia. Jesteście kochani! ^_^
  3. V

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Ale przynajmniej poprzedzona wytrawnym dijkstrą. :wine:
  4. V

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Nick odsłonią dzisiaj, ale wyjaśnienie, o co chodzi, będzie za tydzień. :D
  5. V

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Hostile Nie przy jedzeniu, jak Boga kocham...
  6. V

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Lista forumowiczów wstępnie powołanych do organizacji pro obronnych przez Ministra Obrony Narodowej. By zwalczać potwory.
  7. V

    Rpg, bitewniaki, karcianki, planszówki

    Planszówki i karcianki na KS cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem do tego stopnia, że uzyskują lepsze wyniki finansowe niż np. gry elektroniczne. Mnie DS jakoś nie jara, ale czekam na This War of Mine. Niedawno wypuszczono pierwszy szkic do zbiórki TWoM na KS - można dodawać swoje uwagi. Mam...
  8. V

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Mam szczerą nadzieję, że ten film nie będzie w żaden sposób nawiązywał do superbohaterskiego chłamu rodem z USA. Niech to będzie oryginalna i jednocześnie dobrze przyswajalna opowieść dyktowana przez serce fana, a nie bezwzględnie wykalkulowana zbitka najlepiej sprzedających się scen (by Michael...
  9. V

    Wesołych Świąt Wielkanocnych!

    Wesołych Świąt Wielkanocnych! Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim forumowiczom, pracownikom CD Projekt RED, adminom, graczom, zbanowanym i innym osobom okazyjnie tu trafiającym, wszelkich łask bożych, miłości, pogody ducha i przeuroczych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Nie...
  10. V

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Andrzej Sapkowski potwierdził swoją obecność na Polconie, który odbędzie się we Wrocławiu między 18 a 22 sierpnia. Obstawiam, że spotkanie z ASem zostanie zaplanowane na sobotę ( 20.08 ), kiedy przez kompleks Hali Stulecia będą przewalać się dzikie tłumy. Oficjalna strona konwentu.
  11. V

    Nowa franczyza / gra od CD Projekt RED - spekulacje, marzenia i zachcianki

    Szninkiel jest bardzo pojemny. W komiksie właściwie jedynie zarysowano pewne ramy, więc byłoby to uniwersum dające sporo pole do popisu dla artystów, scenarzystów i projektantów. Wiedźmiński świat jest znacznie lepiej zdefiniowany, co dla dewów było też pewnym ograniczeniem. Niemniej CDPR pewnie...
  12. V

    Nowa franczyza / gra od CD Projekt RED - spekulacje, marzenia i zachcianki

    Niech zrobią RPG w klimatach cosmic horror . Oczywiście Lovecraft momentalnie przychodzi na myśl, zwłaszcza że cała jego twórczość jest już w domenie publicznej (zastrzeżone są tylko pojedyncze zbitki w rodzaju "Call of Cthulhu"). Fajnie byłoby zobaczyć Thorgala (fantasy z elementami SF) albo...
  13. V

    Kochane LEGO przyślijcie rodzice

    Sylvin, my man! ;D
  14. V

    Drewniana plansza do Gwinta

    Zamierzasz sprzedawać zagranicę, jak mniemam?
  15. V

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    Clancy McLain. Prosz. :P
  16. V

    Rpg, bitewniaki, karcianki, planszówki

    Niedługo sie zaczynają targi w Norymberdze, gdzie Portal będzie walczył o wydanie gry z bonusami kickstarterowymi. Ogłoszenie Blood Rage przed paroma tygodniami było sporą niespodzianką, bo do tej pory Portal nie podejmował się wydawania na licencji ani rasowego Ameritrashu, ani gier bardzo...
  17. V

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępny na konsolach Xbox One

    Dzięki, ale mam już wersję GOG, którą swego czasu rozdawano tam za darmo. Trochę mnie śmieszy to przechwalanie się MS wsteczną kompatybilnością. To pewnie dlatego że na moim obecnym PC mogę odpalić 90% tytułów wydanych w ostatnich 35 latach. :teeth: Czyż to nie wspaniałe, Burzo 46?
  18. V

    The Witcher 3: Wild Hunt in Polish

    I will try to compare them to Croatian in the first place and other language, if I won't find good example: Polish | Croatian / other explanation ą = nasal vowel. Very similar to onne in French word Carcassonne - Poles don't say ą precisely, because otherwise it would sound very artificial. Ą...
  19. V

    The Witcher 3: Wild Hunt in Polish

    It's a modern Polish, but there are quite a few archaisms. Geralt sounds more modern than other characters, but that's not mean he talks like a rapper. His language is more distinguished, but he can also swear like a true Pole. ;D This manner is very similar to Andrzej Sapkowski's style, who...
  20. V

    Cztery Nagrody "IGN Best of 2015" dla Wiedźmina!

    No i nie poprawili. Wiedziałem, że tak będzie.
Top Bottom