Search results

+
  1. V

    Wesołych Świąt Wielkanocnych!

    Wesołych Świąt Wielkanocnych! Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim forumowiczom, pracownikom CD Projekt RED, adminom, graczom, zbanowanym i innym osobom okazyjnie tu trafiającym, wszelkich łask bożych, miłości, pogody ducha i przeuroczych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Nie...
  2. V

    Wesołego Alleluja!

    Wesołego Alleluja! Wszystkim użytkownikom serwisu TheWitcher.com życzę zdrowych, pogodnych i uśmiechniętych Świąt Wielkiej Nocy . Niech pokój i radość spłynie również na załogę CD Projekt RED i ich bliskich. Trochę późno, ale to dlatego, że czekałem na oficjalny wątek w "Aktualnościach" który...
  3. V

    Niespodzianka z okazji Świąt!

    Niespodzianka z okazji Świąt! Kilka tygodni temu w czasie przeszukiwania starych kaset wideo natknąłem się na ciekawy materiał z 24 sierpnia 2006 roku. Jest to rozmowa z Michałem Kicińskim przeprowadzona w czasie targów Games Convention w Lipsku. Pierwotnie miał to być wywiad (dla tajemniczego...
  4. V

    Season of Storms - new book by Andrzej Sapkowski!

    Season of Storms - new book by Andrzej Sapkowski! The Witcher book obviously. I'm going to pre-order "Sezon burz" today!
  5. V

    Rozwój narzędzi REDkit - propozycje dla CD Projekt RED

    Rozwój narzędzi REDkit - propozycje dla CD Projekt RED Jak w temacie. Pierwszy post będę na bieżąco aktualizował o nowe życzenia, a to po to, by Redania nie musiała się przekopywać przez cały wątek. Oby tylko propozycje były sensowne. Dyskusja dozwolona (prawda, Niebiescy?;) A zatem zaczynamy...
  6. V

    Jigsaw puzzles from CD Projekt

    Jigsaw puzzles from CD Projekt Our mighty CD Projekt will release jigsaw puzzles with The Witcher characters on April 26th. Every box has also coin (similar to TW2 CE), special promo code and a big poster. Unfortunately all sets will be sold in Poland only. I'm dying to see more official...
  7. V

    CDP.pl

    CDP.pl Nie wiem, czy to już było, ale... http://www.youtube.com/watch?v=xJyCdf_EtYM Mają też już profil na FB.
  8. V

    Miracle of Sound składa hołd Wiedźminowi!

    Miracle of Sound składa hołd Wiedźminowi! Piosenka do odsłuchania TUTAJ. Bardzo chwytliwa melodia, która miejscami kojarzy mi się z piracko-szantowymi klimatami. :)
  9. V

    Światowy Dzień Protestu przeciwko DRM

    Światowy Dzień Protestu przeciwko DRM Dzisiaj 4 dzień maja i nieoficjalne święto ruchu antyDRM. Dla tych, którzy nie są do końca świadomi, czym jest DRM, pragnę wyjaśnić, że chodzi o system uniemożliwiający nieautoryzowane kopiowanie plików/programów/innych treści. Oficjalnie wciąż mówi się o...
  10. V

    Wiedźmińska kolekcja

    Wiedźmińska kolekcja Już wkrótce na półki sklepowe zawita paczka, na którą składa się W1, W2 i pięć audiobooków. Cena sugerowana to 160 zł. I to by się zgadzało mniej więcej: W1 - 30 zł, W2 - 80 zł i opowiadania - 50 zł. Cena w mediaku czy saturnie zapewne będzie niższa, tym niemniej...
Top Bottom