Search results

+
  1. M

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Dropy klatek... mam MSI GTX 970 na pokładzie i w FHD z wyłączonym hairworks zjeżdża mi nagle z 60 do poniżej 30 klatek. Wcześniej też się czasami zdarzało ale wyjątkowo
  2. M

    Dodatek Krew i Wino już dostępny!

    U mnie sms był po 10 i po pracy o 16 spokojnie odebrałem swoją paczkę (ale to W-wa więc krótsza droga)
  3. M

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    U mnie gra zmieniła poziom o jeden w górę pomimo, że była tylko połowa paska exp. No i jak wyżej- brak powiadomienia o awansie postaci
  4. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    U mnie na początku też było 0 ale później samo się zaktualizowało
  5. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    GOG Galaxy się częściowo spolszczył... Na początku wszystkie osiągnięcia wcięło ale teraz jest w miarę o.k
  6. M

    Dodatek Krew i Wino - premiera 31 maja!

    U mnie dalej za Boga Ojca się nie da zapłacić za zawartość koszyka :) Poczekam na spokojnie do jutra
  7. M

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    U mnie co prawda 10 lat po maturze, ale czas na granie mocno limitowany- w rachubę wchodzą tylko weekendy i to też w ograniczonym zakresie. Podejrzewam, że dodatek zajmie mi pewnie w takim tempie ze 2 miesiące. Póki co odświeżam jedynkę: Wroobelek uprzedziłem Cię :)
  8. M

    Powrót problemu znikającymi teksturami (nie mylić z doczytywaniem)

    Niestety mi również wczoraj w kluczowym momencie gry opadła szczęka(2 screeny w załączeniu):
  9. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    U mnie folder z grą po aktualizacji schudł o prawie 2gb. Przed kilkoma wcześniejszymi łatkami miałem ponad 38 gb i zaczęło się to sukcesywnie zmniejszać (teraz 31 gb)
  10. M

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Z tego co wiem to chyba tutaj: platforma.livingmedia.pl/cdprojekt/160218001/
  11. M

    [MOD] Cinematic Realism ReShade

    Spróbuję dzisiaj to zainstalować, ale wygląda faktycznie miodnie..
  12. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Pojawił się hotfix do Serca z Kamienia do pobrania
  13. M

    Kiedy patch 1.12 ?

    U mnie właśnie gra zrobiła kuku i nie chce się odpalić. Ale nie grałem od długiego czasu więc spokojnie czekam na łatkę
  14. M

    Kiedy patch 1.12 ?

    U mnie tyż się coś dociągnęło
  15. M

    Najlepsza rozgrywka gwinta :D

    Rozgrywka w Madame Saszą w Passiflorze
  16. M

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Pewnie dlatego mi achievmentu nie zaliczyło bo mam już wszystkie questy z gwintem zakonczone a wczoraj zauważyłem, że faktycznie do kart dowódców dofrunęły nowe
  17. M

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Wczoraj zadanie z zaginionymi górnikami zaliczyłem bez zrobienia "łup" trollowi.
  18. M

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    U mnie potężny problem przy turnieju o wysoką stawkę w Novigradzie. Brak możliwości spasowania gry: ani spacją ani myszą nie można taktycznie spasować gry- ale poddać jak najbadziej
  19. M

    Wiedzmin 3 - minigry

    Grałbym :smiling2:
  20. M

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    U mnie w changelogu 1.08.3 zniknął a pojawił się 1.08.4 z dnia 03.98.2015
Top Bottom