Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    kofler91 Słaba karta, gdzie jej tam do 7870
  2. M

    Co nieco o sprzęcie

    siwy9 Masz 3k - ja bym zmienił podstawkę na 1150, kupił jakąś i5. Biorąc pod uwagę że możesz brać kartę używaną, zainteresuj się procesorem z odblokowanym mnożnikiem i płytą na chipsecie z97 (obsłuży w przyszłości broadwelle, tak samo jak H97 zresztą) i karta którą podałeś będzie do takiego...
  3. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Wroobelek Hmm zawsze myślałem że H to chipsety przeznaczone do domu, a B bardziej do zastosowań biznesowych. Miałem kilka płyt z chipsetem H w rękach i powiem że kręciły się na nich procki przeważnie do wartości turbo, zaś jak się znajdzie dobrą płytkę na B, to troszkę więcej puści - może po...
  4. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Wroobelek No tak ssd właśnie planuję takie żeby wszedł Wiedźmak i system. Od biedy 128GB wystarczy zobaczę jak będzie z cenami. Odnośnie HDD to jest mi zupełnie wystarczający, bo mam magazyn w postaci zewnętrznego dysku 2TB. Przy wyborze bardziej kierowałem się jego prędkością, a ta (średni...
  5. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam po długiej przerwie ;) złożyłem sobie komputer pod Wiedźmina, mam nadzieję że coś z tego będzie. Jak na razie połyka wszystko: gtx 970 od gigabyte i5 4590 (bez K, brakło pieniędzy, ale i potworek niezły, w większości testów cpu w pierwszej 5) 8GB ramu od goodrama ddr3 1600mhz asrock b85...
  6. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Byłem rozsierdzony, dopiero dziś jestem w stanie coś napisać na chłodno :) szkoda że premiera została przesunięta, ale śmieszą mnie komentarze ludzi którzy piszą na różnych forach że czują się oszukani... Ja czułbym się oszukany gdyby gra wyszła w lutym w stanie surowym. Oczywiście przełożenie...
  7. M

    Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

    No coś pięknego. Ciary po plecach przechodziły tak że hej :) Motyw z wroną wbijającą się w oko tego typa rozwalił system :) No i pojawił się Vesemir. Nie wiem jak oni to robią że każdy nowy motyw z Wiedźmina 3 wywołuje u mnie aż tak niezdrowe podniecenie :) No i intro bardzo fajnie przemyślane -...
  8. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Eisbrecher - Eiszeit To jest przyjemne, zwłaszcza refren.
  9. M

    Co nieco o sprzęcie

    Podłącz przez HDMI.
  10. M

    Wyszperane w sieci

    Mają rozmach, nie powiem że nie :cheers:
  11. M

    Co nieco o sprzęcie

    gregmastergruda Jeżeli chodzi Ci o te poszarpane krawędzie na obiektach w oddali (i nie tylko) to taki urok past genów :) Jeszcze podpinając do tak sporego TV jest to bardziej widoczne. Po prostu brak (albo bardzo słabe) wygładzanie krawędzi.
  12. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Jako że jestem ogromnym fanem zespołu Rammstein, ten też trafia w me gusta :) Eisbrecher - Verrückt
  13. M

    Wiedźmin 3: system walki

    Muszę powiedzieć że bardzo przyjemnie wygląda walka kuszą. Nie jest ona tak prosta jak np w nowym Risenie (wciskamy tylko klawisz odpowiedzialny za broń dodatkową), lecz wymaga wyczucia przy walce z bardziej ruchliwymi wrogami. Generalnie jako fan twórczości AS'a miałem mieszane uczucia kiedy...
  14. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ależ ta Ciri ładnie im wyszła :) Już się ją nie raz widziało, ale na żywca na gameplayu pierwszy raz - mistrzostwo, gdybym mógł coś zmienić, to nie zmieniłbym nic :) Widoki zapierają dech w piersiach, muzyka powoduje ciary na plecach, a końcówka rozwaliła :) Coś czuję że od 24 lutego z moim...
  15. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Qyzu' Łatwość walki zapewne wynika z poziomu "prezentacyjnego", natomiast co do samego znaku Igni - świetnie wygląda, i zapewne będzie to najczęściej używany przeze mnie wiedźmiński znak. Co do samego gameplaya - mistrzostwo świta. Klimat w wiosce niesamowity, muzyczka podczas walki sprawia że...
  16. M

    Gamescom 2014

    Upiorny Orszak Hmm tylko co on ma sobie przypominać jak pamieć już odzyskał? :) W grze ma być około 80 różnych gatunków potworów, więc gdyby już na starcie miał wiedzę o tych powiedzmy 20 podstawowych (które najczęściej spotykaliśmy w 1 i 2 części), to wciąż 60 pozostałych gatunków byłoby do...
  17. M

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Mimo że to zupełnie nie mój typ muzyki, stwierdzam że rymy bardzo fajne. A do McSobieskiego wielki szacun.
  18. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Mimo że to taki typowy slasher z masą QTE, czekam i pewnie odpalę, choćby dla ciekawych czasów (imo) w jakich to to się rozgrywa.
  19. M

    Gamescom 2014

    Główne rodzaje potworów Geralt powinien znać od początku gry, tzn mieć pojęcie o ich słabych punktach, występowaniu itd, natomiast wiedzę o tych rzadszych powinien zdobywać w czasie gry, bo tak jak było wspomniane wcześniej, byłoby bezsensem gdyby od początku znał wszystkie rodzaje plugastwa...
  20. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Dziś czas na pana Tankian'a :) Serj Tankian - Lie, Lie, Lie Bardzo, ale to bardzo przyjemny kawałek (zresztą jak jego wszystkie).
Top Bottom