Search results

+
  1. Rybakus

    Krew i Wino: rynsztunki i uzbrojenie. Pytania i odpowiedzi

    Krew i Wino: rynsztunki i uzbrojenie. Pytania i odpowiedzi Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę najlepsze zbroje i miecze w dodatku? I jeszcze jedno pytanie. Gdzie mogę zdobyć płytę z ciemnego żelaza albo chociaż schemat na wykonanie takowej ?
  2. Rybakus

    Wiedźmin 1 - Problemy na Windows 10

    Wiedźmin 1 - Problemy na Windows 10 Witam, Jak wszyscy wiemy pierwszy Wiedźmin jest grą mającą już trochę latek i poprawne działanie gry na nowych systemach może być problematyczne. Nie miałem problemów z grą ani na Win 8 czy 8.1 lecz gdy zaktualizowałem system do 10 ukochana gra przestała...
  3. Rybakus

    Ukryte zadania poboczne

    Ukryte zadania poboczne Witam, mam pytanie czy istnieje jakiś spis albo jakaś mapa zadań pobocznych, na które trafiamy przypadkiem eksplorując świat? Np zadanie z wampirem w Novigradzie, albo z wiwerną/bazyliszkiem nieopodal Oxenfurtu . Są one krótkie, ale zawsze dodają coś tam do...
  4. Rybakus

    Księgi

    Księgi Z księgami w Wiedźminie 3 jest trochę inaczej niż w poprzednich częściach. Księgi znaleźć możemy wszędzie, są w nich ciekawe informacje ze świata stworzonego przez Sapkowskiego. Problem polega na tym, że większość z nich nie pozostawia żądnego wpisu w "dzienniku" Bardzo mnie...
  5. Rybakus

    Niezgodności z sagą

    Niezgodności z sagą Twórcy gry tak jak wszyscy są tylko ludźmi i również jak każdy człowiek nie są nieomylni.Wypisujcie wyszukane przez siebie wszelkie niezgodności z sagą Sapkowskiego. Na zachętę trzy: W książkach elfy miały małe zęby bez kłów - w grze Iorweth ma najzwyklejsze zęby z...
Top Bottom