Search results

+
  1. N

    No nie wierzę, easter egg

    Ja też nie znam w ogóle Cyberpunka. W przypadku Wiedźmina było oczywiście zupełnie inaczej. Teraz w przypadku Cyberpunka 2077 jestem jak ci gracze, którzy kiedyś poznawali i grali W3 nie znając książek. Zobaczę jak to REDzi pokazują dany świat nie obeznanym z nim graczom :)
  2. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Obrazowanie w cutscenkach podróży metrem, to byłby powrót do Wiedźmina 1... To nie byłoby za fajne... Na dzisiejsze czasy to słabe... Już nie koniecznie bohater musi mieć kontrolę nad wszystkim, ale podróż metrem, czy latającymi pojazdami powinna odbywać się w rozgrywce, a nie w cutscence...
  3. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tak. Przy W3 też były takie akcje.
  4. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Stream na Youtubie? Cyberpunk wygląda dość kanciasto... Powiedziałbym, że przypomina klocki...
  5. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Małe podsumowanie z mojej strony: 1. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten trailer z E3 to uznałem, że taki jest właśnie Cyberpunk, ale ja nie znam gatunku i nie wiedziałem, że w tym gatunku ma niby wiecznie trwać noc i padać deszcz. - Trochę to głupie założenie dla całego gatunku. Ewidentnie świat...
  6. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    http://gamersyde.com/news_e3_cyberpunk_2077_new_screens-20171_en.html Jak dla mnie to ta gra jest wystarczająco mroczna. W tych kolorach czai się mrok :) Taki słoneczny dzień, ale w powietrzu jest coś niezdrowego :)
  7. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mi to jakoś przypomina rysunki ze starych "Fantastyk" chociaż pewnie wygląda zupełnie inaczej, a tylko jakieś wibracje, które niosą są podobne, ale jest w tym coś retro-cyberpunkowego. Według mnie ma to swój klimat :)
  8. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No cóż może REDzi uznali, że ten otwierający trailer, który ma się wyróżniać już był i gracze oczekują w tej chwili czegoś bardziej dotykającego samej gry... Jeśli o mnie chodzi, to tak, obserwuję Cyberpunka 2077 tylko dlatego, że jest od REDów, bo to nie moje klimaty, ale pomijając klimaty, to...
  9. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Znowu to samo z tym mrokiem... Co gra to za mało mroczna. Zgadzam się z krawczanem, że najbardziej mroczne momenty to te kontrastowe. Jeśli cała gra jest mroczna to ten mrok się opatrzy i przestaje oddziaływać na wyobraźnię. Rozumiem, że są filmy utrzymane prawie cały czas w takiej mrocznej...
  10. N

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    A co gdyby w grze działał system, który dawałby powiedzmy co tydzień dodatkowe punkty siły bazowej najrzadziej granym kartom? 1. Punkty te jednak, chociaż traktowane w grze jako bazowe oznaczone byłyby osobną informacją na karcie jako dodatkowy tygodniowy boost. 2. Boosty przechodziłyby na...
  11. N

    Udostepnijcie wszystkie możliwe style gry pozostałym frakcjom.

    Problemem nie jest to, że każda frakcja ma swoje cechy charakterystyczne. Problem jest taki, że kiedy gracze wymyślali w zamkniętej becie jakieś taktyki nie przewidziane przez REDów, a taktyki te okazywały się bardzo OP, to REDzi blokowali je lub zupełnie unicestwiali poprzez dodawanie różnych...
  12. N

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Ależ ta gra jest zabugowana po tym paczu...
  13. N

    Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!

    Pewnie robią pacz do pacza po fali komentarzy:)
  14. N

    Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!

    Tak. Liniowość. Kiedyś już o tym pisałem przy okazji wprowadzenia nieuleczalnych i innych ulotnych i nieustępliwych... To było szybkie pójście na łatwiznę i tworzenie liniowości... Na dodatek klucz w rozdawaniu tych cech jest jakiś taki prymitywny - nie zawsze wynikający jakoś z charakteru...
  15. N

    Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!

    Nie podoba mi się sposób balansowania gry, który polega na doszczętnym rozwalaniu używanych często zagrań... Zamiast po prostu nieco osłabić jakieś komba to REDzi wszystko w piździec zmieniają.... Za każdym razem osiągają jedynie to, że ludzie przestają grać jednym schematem, bo z OP staje się...
  16. N

    Twój pomysł na kartę.

    Drugi ruch mógłby być kosztem naszej jednostki na stole. Na przykład najsłabszej. Albo odjęciem punktów własnym jednostkom na stole. Dodanie karty przeciwnikowi mijałoby się z celem, którym było uzyskanie dodatkowego ruchu... No chyba, że od razu rzucałoby szpiega na stronę przeciwnika.
  17. N

    Twój pomysł na kartę.

    Tylko jeden ruch przewagi, bo przecież każdy dowódca dysponuje jednym ruchem z którego dodatkowo coś wynika. W tym przypadku byłyby dwa ruchy, ale zupełnie puste, bez rzucania kart na stół, czy wymieniania ich w ręce. Czyli celem zyskanie ruchu, ale nic poza tym.
  18. N

    Twój pomysł na kartę.

    Może tak, ale w zamkniętej becie warto przetestować taką umiejętność dowódcy. REDzi i tak zmieniają cechy kart, czasem diametralnie. Gdyby więc ta umiejętność była OP, to ją zmienią, albo dadzą w ostateczności zupełnie inną.
  19. N

    Twój pomysł na kartę.

    Tak. Chodzi o zyskanie przewagi ruchów. Sam ruch jednak byłby zupełnie pusty. Czyli byłoby to odzwierciedleniem taktyki wyczekania przeciwnika :) Pasowałoby do Nilfgaardu i ich dyplomatyczno-szpiegowskich umiejętności. Ale także do Wiewiórek, czyli ukrycie się w krzaczorach i poczekanie na ruch...
  20. N

    Twój pomysł na kartę.

    Pomysł nie tyle na kartę co na umiejętność jakiejś nowej karty dowódcy. "Raz na rundę porzuć swój ruch." Polegałoby to na tym że raz na rundę grając kartą dowódcy oddawalibyśmy tylko ruch przeciwnikowi. Takie puste zagranie. Oczywiście jedno takie zagranie w partyjce nie miałoby sensu, ale 2 lub...
Top Bottom