Search results

+
  1. D

    INTERAKTYWNE ZŁOTE KARTY — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    Chryste Panie, co wyście z tą grą zrobili. Przyznać się, kto wpadł na taki genialny pomysł, aby dać możliwość interakcji ze złotymi kartami? xD "Ta, pozwólmy Ukrytemu dać wytrzymałość, co złego może się stać?" :comeatmebro: Jeszcze lepiej jest wtedy, gdy przeciwnik chcę za wszelką cenę wygrać...
  2. D

    Rozwój w złą stronę.

    Swoją wypowiedź serio opierasz o aspekt, że było mało przykładów? Wystarczy poszukać. Henselt *ozłacanie jednostek + wieże oblężnicze Potwory + Gniazdo Potworów *efekt roju Ge'els *masowy buff + pomnażanie jednostek Kambi + złote karty (od czasów OB, nie widziałam tej karty, ani razu.) Operator...
  3. D

    Rozwój w złą stronę.

    To ja też dorzucę swoje trzy grosze. Autor filmiku świetnie przedstawił formę obecnego Gwinta, czyli wykastrowane drzewko z paroma gałązkami. Nie mogę wprost uwierzyć, że tak świetna gra z świetnymi archetypami i pomysłami została zdegradowana do poziomy gry karcianej typu "Wojna", w której...
  4. D

    Grave Hag (Żalnica)

    True story. Niestety to prawda. Szczęście w Gwincie ma większe znaczenie niż skill. Dałem się nieraz przekonać o tym mając pecha, w którym wypadały mi na przykład dwie lub trzy Panie lasu. Taka gra jest z góry przegrana. Wszystko zależy co podejdzie wrogowi i tobie. I nikt mi nie wmówi, że tak...
  5. D

    Talie potworów w open becie

    Meh, Dbomba jest dla mnie strasznie sytuacyjna i jeszcze musisz ją wylosować. Co do potworów to widzę zdecydowanie za często Dagona+Triss Butt. Ehh, pamiętam stare, dobre czasy bardzo wczesnej CB, gdzie nie było jeszcze względnego kopiowania i każdy robił talie na własną rękę. Te czasy już nie...
  6. D

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    @T2T Faktycznie, zgadza się, gratuluję wyniku i samozaparcia, bo ja szczerze po 2 godzinach grania mam już dosyć. @PopieI Co fakt to fakt. Szczególnie bolą kajdany z dwimerytu lub Egan i lock na nekkera lub vrana. Wtedy cała taktyka się sypie. Dlatego przestałem grać na pożerkę, nie opłaca...
  7. D

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Nudne to robi się granie przeciwko tym samym taliom. Nie mam nic przeciwko przegrywaniu, o ile przegrywam z oryginalną, autorską talią. Lubię być zaskakiwany, to jest właśnie najlepsze w grach. BTW, to że jakaś talia jest w topce nie oznacza, że jest najlepsza. Mam własny oryginalny deck i...
  8. D

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Ta, tylko żeby spalić wszystkie krasnale to muszą oni mieć tą samą siłę, a to rzadko się zdarza. Mam Igni w talii i nawet jeżeli spalę gościowi dwudziestkę, to zaraz obok ma 19 i 18 z wytrzymałością. Dobre też jest Mardroeme, ale mojej talii ta karta się nie sprawdza. I jak tu żyć?
  9. D

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    @5ander5 Strasznie dziwny deck, nie jestem pewien, czy aby na pewno taka duża ilość kart specjalnych jest korzystna w talii pod pożerkę. Jeden Vran Wojownik to zdecydowanie za mało, ktoś go zabije lub zablokuje i będzie problem. Po za tym zwiększając ilość vranów, zwiększasz tym samym...
  10. D

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca

    Skoro to jest Beta to nie widzę problemu w narzekaniu graczy na niektóre błędy, czy brak balansu, o to przecież chodzi, aby wytknąć błędy, żeby potem devsi mogli to naprawić. Jesteśmy świadomi tego, że to OB, ale to nie oznacza, że nie mamy prawa oceniać tego co jest już zawarte w grze. Na tym...
  11. D

    Zmiana złotej pogody— nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Jeżeli chodzi o zacinanie gry, przerywanie połączenia itd. to obecna aktualizacja nadal nic nie wnosi do poprawy w tym kierunku. Nadal mam te same problemy z grą. Nie wspominając o lagach podczas przewijania kart lub wykładania ich na stół, a zmiana opcji graficznych nie pomaga. Wciąż nie jestem...
  12. D

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    I po strumyku. Tak jak przypuszczałem Qeensguards dostały buffa i są teraz 4. Natomiast Savage Bear to jakieś nieporozumienie, no nic jakoś przeżyję. Milfgard dostało trochę po dupie, ale to i dobrze, może skończy się spam golemami. Co do złotych kart, to zmiana Ciri z 7 siły na 5 jest mocno...
  13. D

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Srsly? xD A tak swoją drogą, to czy możliwe jest wystawienie duplikatu złotej karty? Bo szczerze nie sprawdzałem, ale to byłoby chyba zbyt OP. EDIT: W sumie to zapomniałem o Uzdrowieniu, które pozwala na wskrzeszenie i zagranie jeszcze raz tej samej złotej karty. Nieważne.
  14. D

    Przewaga kart w grze

    Ta, za czasów OB bardziej dbano o CA. Teraz nie ma to dużego znaczenia, bo są karty, które to rekompensują. Dla przykładu, taki Kejran daję znacznie więcej, ani jeżeli sama przewaga o 1 czy 2 karty, szczególnie na 3 turę.
  15. D

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Dotyczy to również złotej pogody? Bo ona też jest znerfiona. Czyli za skasowanie złotej dostaję 800 zamiast 200 skrawków? Jeżeli tak to się nieźle wzbogacę.
  16. D

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Hmmm... czyżby narzekania graczy na nerf Skellige spowodował, że developerzy postanowili jeszcze raz pozmieniać coś w kartach? Queensguard jest dla was jeszcze nadzieja, chyba... :comeatmebro:
  17. D

    STREAM: Omówienie nadchodzącej aktualizacji

    Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Szczerze, dosyć mam już tych lagów i crashy przez, które nie raz straciłem punkty rankingowe. Człowiek stara się coś osiągnąć, 10 punktów do następnej rangi, a tu klops.
  18. D

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Co wyście z tą gra zrobili !? OB miało przynieść różnorodność, zamiast tego tylko pogorszyło sprawę z powtarzającymi się deckami. Już 5 raz z rzędu gram przeciwko krasnoludom. Gdzie jest balans? Co developerzy robili przez ten cały czas? A no tak, robili jakieś durne animowane wersje kart...
  19. D

    Najgorsi Gracze

    Weź nie rób cyrku, nikogo to nie obchodzi.
  20. D

    Czy potrzebne są zmiany w mechanice pułapek?

    No i właśnie tu też jest problem. W moim przypadku bywało tak, że w większości potrafiłem wydedukować co kryje się pod skrytą kartą, więc zaskoczenia nie było, a dlaczego? Bo prawie większość ludzi gra na pułapki, ot co. Zresztą, to nie problem tylko Scoia lecz prawie wszystkich frakcji...
Top Bottom