Search results

+
  1. V

    Problem z Save'ami - Patch 1.06

    Problem z Save'ami - Patch 1.06 Witam! Po aktualizacji gry do wersji 1.06 nie można wczytać żadnego zapisu gry. Wczytywanie zawiesza się gdzieś tak w 1/5 paska ładowania i nie idzie dalej. Sprawdzałem i po 10 minutach ani drgną, a chyba tyle żadna gra się nie wczytuje... Rozpoczęcie nowej gry...
  2. V

    W co warto zagrać

    W co warto zagrać Nie znalazłem podobnego tematu, lub po prostu nie umiem szukać. Moje pytanie, w jaką grę warto by zainwestować? Jakieś dobre premiery w sierpniu lub wrześniu... najlepiej jakiś dobry RPG lub akcji choć innymi też nie pogardze.
  3. V

    Assassin's Creed- Adaptacja Filmowa

    Assassin's Creed- Adaptacja Filmowa Do premiery Assassin's Creed III jest jeszcze sporo czasu, lecz firma Ubisoft mocno wyrabia sobie opinię i aby podnieść rangę swojego flagowego produktu, jakim jest AC podsyła nam pod nos nowy kąsek. Mowa tu o adaptacji filmowej pierwszej części gry AC...
  4. V

    Zapis Letniej Konferencji CDP 2012

    Zapis Letniej Konferencji CDP 2012 Czy można gdzieś obejrzeć Letnią Konferencję CDP co była wczoraj ? A jak nie to wiadomo kiedy będzie można i gdzie?
  5. V

    Problemy Techniczne z Kompem

    Problemy Techniczne z Kompem Czy ktoś, kto zna się na sprzęcie mógłby mi pomóc? Mam dziwny problem. Odpalam normalnie kompa- jest sygnał dźwiękowy- wszystko spoko i nagle wywala mi błąd "CMOS" Checksum Bad" i są dwa sygnały dźwiękowe. Ponadto pisze, że data i czas nieustawiona a poza tym za...
  6. V

    Porada Edukacyjna

    Porada Edukacyjna Korzystając z tego, że jest tu wielu znawców informatyki chciałbym nadmienić pewną kwestię. Otóż czy ktoś mógłby mi przybliżyć w skrócie jakie zagadnienia z zakresu informatyki trzeba mieć opanowane po gimnazjum, aby ktoś, kto wybiera się na kierunek matematyczno-...
  7. V

    Biały Kruk

    Biały Kruk Gdzie znajdę Cynthie? Muszę z nią porozmawiać o księdze tego Magika- po zadaniu "Tajemnice Loc Muine".
  8. V

    PL Paczka językowa. Zły plik?

    PL Paczka językowa. Zły plik? Czy wszystkim jak klikają na 5 part paczki językowej PL to pobiera im 4 cz? Klikam na 5 part i pyta gdzie zapisać TW2EE_PL_Voiceover-4.bin O co kaman?
  9. V

    Pomoc z sygnaturką :)

    Pomoc z sygnaturką :) Niektórzy forumowicze mają ruchome sygnaturki. Czy da się wstawić jako sygn. gifa lub animację (nie wiem czy to jest to samo czy nie :) ) i jak bo jak próbowałem to mi tylko link do niego wyświetla... Dziękuję z góry
Top Bottom