Search results

+
  1. Marqson.55

    Night City rodzi wielkich ludzi.

    Wow, jestem pod wielkim wrażeniem jakim cudem udało im się sklecić filmik który prezentuje się jak kompletne gówno. Nic co się dzieje na ekranie nie ma żadnego logicznego połączenia, to po prostu losowe kilkusekundowe części skryptowanych części cutscenek, o patrzcie nasz świat jest taki...
  2. Marqson.55

    Geralt (Model 3D)

    Hej, jakiś czas temu wróciłem do tego modelu, tym razem z pomocą Substance Paintera pogmerałem solidniej przy mapach. Zamieniłem model hipoly na low (nie miałem jednak serca usunąć kolczugi więc zajmuje 2/3 geometrii) Tutaj można obejrzeć w 3D https://skfb.ly/JFPR Siatka
  3. Marqson.55

    Wiedźmin - Konkurs Artystyczny

    Chodzi o równe szanse. Dlatego większość poważnych konkursów ma lepiej sformułowane zasady aby uniknąć takich akcji. Wyobraź sobie sprint, każdy musi dać z siebie wszystko, ale nie ten zawodnik, ten nie musi biec, po prostu porównamy jego poprzedni czas. Ależ wydarzenie sportowe. Tyle emocji.
  4. Marqson.55

    Wiedźmin - Konkurs Artystyczny

    Generalnie mam mieszane uczucia. Pierwsze miejsce jest zdecydowanie najlepszą pracą, jednak została stworzona we wrześniu tamtego roku (już pal licho, że przez profesjonalnego grafika) Jak rozumiem jest to kompletnie fair? Druga praca jest kompletnie generyczna, widziałem o wiele lepsze. Trzecia...
  5. Marqson.55

    Fallouty

    Wygląda to na wygładzony silnik skyrima, co jest dobrą wiadomością ponieważ w przeciwieństwie do obliviona jest w stanie wessać całkiem sporo modyfikacji bez wywalania do pulpitu. Graficznie przypomina skrzyżowanie Rage i Stalkera co też jest całkiem okej. Stylizacja na bardziej realistyczny...
  6. Marqson.55

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    To ja też wrzucę obrazek konkursowy mojego autorstwa.
  7. Marqson.55

    The Witcher Fan Art Thread

    Hello. I made this for the fan art contest. I hope You like it. http://marqson.deviantart.com/art/Marek-Kondratowicz-witcher-3-art-contest-535528242
  8. Marqson.55

    Geralt (Model 3D)

    A oto efekt ostateczny
  9. Marqson.55

    Geralt (Model 3D)

    Trochę większy update. Połowa pracy za mną.
  10. Marqson.55

    Geralt (Model 3D)

    Geralt (Model 3D) Hejka. Potwornie dawno mnie nie było. Ze względu na hype i gigantyczne ilości postów na facebooku trafiłem na info o konkursie, zatem niewiele myśląc zabrałem się do roboty. Tutaj będę postował moje aktualizacje z kilku względów. Po pierwsze zawsze fajnie usłyszeć opinię, może...
  11. Marqson.55

    Data premiery - równi i równiejsi?

    A co by było gdyby to PC było pierwsze? Płakałbyś za poszkodowanymi graczami PS4? Gracze którzy mają dostęp do gry mają problem, problem jest rozwiązywany, pathe na bieżąco robione. Firma objęła taką a nie inną politykę. Nie mówię, że jest to dobra polityka. Natomiast jest spójna. Już wyjaśniam...
  12. Marqson.55

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Po pierwsze, wątpię aby to była wina REDów, wpakowali kupę hajsu w akcję marketingową, reklamy zorganizowanie eventów. Bieganie z pozwami kilka dni przed premierą nie jest dobre dla wizerunku. Dlatego wydaje mi się, że chcieli zachować się spokojnie. Potem może rozpętają gównoburzę, ale może być...
  13. Marqson.55

    Wiedźmin 3 - grafika

    GosuPL Teraz rozumiem co miałeś na myśli pisząc o rozbawieniu czytając ten wątek. Ubaw po pachy. Tak czy srak, możecie się szamotać ale i tak będziecie łykać grę jak małpa kit. A potem jeszcze dostaniecie wszystkie assety i będziecie mieli Wiedzmin 3: Wersja Rozszerzona.
  14. Marqson.55

    Wiedźmin 3 - grafika

    Zdajesz sobie sprawę, że oni mają te tekstury i modele i prawdopodobnie cały działający build gdzieś na dyskach twardych?
  15. Marqson.55

    Dying Light

    Story Tralier - dawno nie widziałem bandy tak płaskich pozbawionych charakteru i pomysłu postaci. Generyczny szalony główny zły z filozofią. Generyczni przeciwnicy którzy są "edgy" Grupa przyjaciół/sojuszników którzy prawdopodobnie mimo apokalipsy mają swoje "problemy". Klisza od zera do...
  16. Marqson.55

    Wiedźmin 3: potwory

    Nope. Żaden goblin, które są w miarę inteligentne, zatem wiedźmini nie mogą na nie polować. Wąpierz niższy, pewnie z tych bestialskich co rozrywają trupy. Z boku trochę wygląda jakby miał spłaszczony nietoperzowy nos.
  17. Marqson.55

    Wiedźmin 3: potwory

    Może jakiś wampir?
  18. Marqson.55

    Gry komputerowe

    Tylko błagam aby w nowym Dead Island bronie nie były z mokrej tektury. To psuło całą przyjemność z gry i po prostu z kumplami kopaliśmy zombiaki na (drugą) śmierć.
  19. Marqson.55

    E3 2014

    Podoba mi się zręczność przy pokonywaniu przeszkód, kanonicznie wiedzmini byli bardzo dobrymi akrobatami więc fikołki po 5m skoku z urwiska im nie straszne, ale byli też znani z nieludzko szybkiego biegu. Tutaj biega dość przeciętnie.
  20. Marqson.55

    Dragon Age

    Graficznie wygląda bardzo zbgrabnie. Chociaż smok obywa jak przedszkolak. Sam gameplay wygląda na strasznie chaotyczny. No i z reszty materiałów E3 mam wrażenie, że zrobił się z tego generyczny świat high fantasy. Demony, magiczne upiorne światła, losowe ruiny. Nadal wyglądają dobrze ale, meh...
Top Bottom