Search results

+
  1. D

    Duże dlc do Wiedźmina 2

    Mam już konkretny pomysł na DLC. Mianowicie na tablicy w Lock Mik (zapomniałem jak się to pisze) pojawia się ogłoszenie zrozpaczonej matki, że zaginął jej syn. Geralt bohatersko rusza na poszukiwania, a trop zaprowadza go do tajemniczej mgły gdzieś w trudno dostępnym miejscu. Wiedźmin myśli...
  2. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy będzie można zgrać savey z W2 na jakiś wasz serwer, by nie zagubiły się do premiery W3 ?Jeśli się taka funkcja pojawi to czy będzie działać na wyraźne polecenie użytkownika, czy raczej tak jak to zrobił Ubisoft "na chama" ?
  3. D

    W2 - system walki i mechanika gry

    Mógłbyś napisać to jeszcze raz, innymi słowami? Nie mogę zrozumieć części tego postu.
  4. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Po jaką cholere wypisujesz tu jakieś chore wizje. Przez ciebie będę miał koszmary :) Iorweth z kolegami jeszcze tylko tego brakowało.
  5. D

    W2 - system walki i mechanika gry

    Myślę, że do zmiany celu będą służyć klawisze kierunkowe, ze względu na brak aktywnej pauzy celowanie myszką byłoby zbyt kłopotliwe.
  6. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Iorweth osobiście się chyba w sadze nie pojawił, ale wieszali jakiegoś typa z jego komanda. Ktoś chyba pisał o tym wcześniej (w tym temacie rzecz jasna).
  7. D

    W2 - system walki i mechanika gry

    Skąd się wzięli ci goście z 1 filmiku ? Rozumiem że nie są wprawnymi wojakami, ale żeby bronić się niewłaściwą stroną tarczy. Trochę to dziwne.
  8. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Zauważyłem, że na opublikowanych filmikach Geralt rozpoczyna każdy cios od nowego zamachu. Czy to efekt niskiego poziomu postaci ? Czy na wyższych poziomach combo będzie bardziej płynne czyli czy wiedźmin wykorzysta impet poprzedniego ciosu do wprowadzenia następnego ?PS: Jeśli podobne pytanie...
  9. D

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Sądzę że pozbycie się dzieciaka było świetnym posunięciem, brawa dla Redów. Wątek z Alvinem nie będzie kontynuowany w W2, modlę się tylko żeby nie pojawił się nowy, podobny. A nawet gdyby się pojawił to żeby było można go szybko zakończyć lub ciągnąć dalej jak się komuś to podoba.
  10. D

    W2 - system walki i mechanika gry

    Tylko dwóch? Czytałem że dwa przyciski mają odpowiadać za atak silny i szybki, dodamy do tego klawisze obsługujące blok i unik, już nie automatyczny jak w W1. Aha i przycisk obsługujący znaki i jeszcze klawisze kierunkowe. Będzie tych przycisków sporo :)Myślę, że walka nie będzie aż tak nudna...
  11. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Bez wątpienia to jaskinia Iowertha (jest tam sporo elfiej broni, flet poza tym szedł pewnym krokiem bez oglądania się), gość z łyżką wszedł tam pod jego nieobecność by złożyć mu ofertę (nie do końca wiem jaką bo nie znam za dobrze angielskiego)
  12. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Nie ma co dalej spekulować Vaengar, mamy trochę mało informacji o Iorwethcie i lokalnej sytuacji ekonomiczno-społecznej.PS: W kwestii najemników masz racje. O havekarów mógłbym się pokłócić, ale się wstrzymam.
  13. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Źle zrozumiałeś, nie elfy wynajmują tylko ludzie. Jest sobie taki kupiec z wozem, wynajmie paru ludzi żeby się wiewiórki dwa razy zastanowiły zanim ruszą do ataku. Albo spichlerz na uboczu, łatwy cel ale jakby postawić paru ludzi dookoła.
  14. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Pamięć cie nie zawodzi, ale co to ma wspólnego z moją wypowiedzią. Nie napisałem że Scoia'tael powstało po pogromie w Rivi, tylko że się do niego nie przyczyniło.
  15. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Chodzi mi o to że ci wszyscy ludzie dzięki Iorwethowi mają robotę na miejscu. Gdyby zginął, komando bez dowódcy mogłoby się przenieść lub zostać wybite. Część najemników musiałaby tracić czas na szukanie nowej roboty. Havekarom pewnie bardzo zależy na pieniądzach skoro ryzykują dla nich życie...
  16. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Tu są wypisane przyczyny pogromów. To masowa rzeź nieludzi spowodowała powstanie Scoia' tael, a nie na odwrót. Gość z łyżką, havekarzy, najemnicy, bez zdolnego dowódcy komando zaczęło by się sypać wiele osób straciło by źródło dochodu. Reszta raczej odetchnęłaby z ulgą.
  17. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Chodzi mi o coś w stylu:- unikalny finiszer przeznaczony dla tej jednej postaci, pokazany w zwolnionym tempie no i krwi ma być w nim w granicach rozsądku.- śmierć uzasadniona fabularnie. Gdyby udało się schwytać Iorwetha i przekazać go władzom raczej by go nie powiesili w końcu to szef komanda...
  18. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Trochę przesadziłem (z wyrzygiwaniem), chodzi mi oto ,że sceny śmierci głównych bohaterów\wrogów powinny być bardzo brutalne.
  19. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Zginiesz i cały rozdział od początku ? Będą może jakieś autozapisy w istotnych momentach gry ?
  20. D

    Dziękujemy za Iorwetha

    Pokrojenie to lajtowa wersja, gra ma być brutalna więc pewnie Geralt go zaszlachtuje a zaraz potem zeżre go jakieś plugastwo (jak Magistra), wyrzyga i zje z powrotem albo coś podobnego. Jestem przeciwnikiem zabijania elfów i elfek (tych drugich w szczególności), ale jeśli fabuła tego wymaga...
Top Bottom