Search results

+
  1. A

    Niepoprawne naliczanie statystyk postaci (obrażenia krytyczne)

    Wszystko jasne w takim razie, dla potomnych wrzucam wątek z angielskiego forum i reddita, gdzie wszystko jest dokładnie wyjaśnione: https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/clothing-mods-bonus-stacking-visually-but-not-actually-applied-or-inconsistent-when-not-stacked.11047709/
  2. A

    Niepoprawne naliczanie statystyk postaci (obrażenia krytyczne)

    Wartości sumują się w ekwipunku jak na screenach. A o broń która ma więcej niż +100% obrażeń krytycznych nietrudno. Plus DMG bazowy bardzo łatwo zwiększyć wytwarzając broń bardzo rzadką/legendarną w odpowiednim momencie gry. Dziwi mnie brak konsekwencji w tej sprawie.
  3. A

    Niepoprawne naliczanie statystyk postaci (obrażenia krytyczne)

    W takim razie dlaczego stackują się w ekwipunku? I dlaczego bez sensu, skoro redzi sami wrzucają bronie które mają po 500% obrażeń krytycznych (patrz katana Satori) albo niemal 100% szans na krytyka (patrz rewolwer Rivera). Dla mnie to oczywisty błąd, w jedną albo drugą stronę. Plus nie jestem...
  4. A

    Niepoprawne naliczanie statystyk postaci (obrażenia krytyczne)

    Cześć, Nie jestem pewien czy jest to błąd polegający na złym naliczaniu statystyk, czy tylko na ich niepoprawnym wyświetlaniu w menu Staystyki. Nie znalazłem podobnego wątku, więc tworzę nowy i już tłumacze o co chodzi. Zacznę od tego, że sammy ekwipunku sumowane są wartości poszczególnych...
  5. A

    [Bug] Zadanie: Poselstwo z krainy wina

    No Title Mam identyczny błąd w wersji cyfrowej, ponadto nie wczytują mi się tekstury postaci - dialogi wczytywane są poprawnie do momentu w którym mam stawić czoła grasantom (ekran robi się czarny, a wczytywanie się nie kończy) Dodam jeszcze od siebie, że gram NG+
  6. A

    Wiedźmin ER - wymagana płyta z materiałami dodatkowymi?

    Wiedźmin ER - wymagana płyta z materiałami dodatkowymi? Cześć. Mam dosyć nietypowy problem, otóż wyjechałem na wakacje na drugi koniec Europy i dla zabicia hotelowej nudy wziąłem z domu płytę z Wiedźminem (mam edycję rozszerzoną z 2008 roku), oczywiście chcąc zaoszczędzić miejsca w walizce...
  7. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    Ma ktoś może moda, który usuwa skalowanie poziomu u strażników albo określa ich jakiś maksymalny level? Chciałbym czasem ubić paru nilfgardczyków, ale jak widzę takiego z 45 poziomem to trochę mi się odechciewa.
  8. A

    “Wiedźmin 3: Dziki Gon”, teraz ze wsparciem dla modów

    Czekam na miecze świetlne i Igni przerobione na błyskawice sithów. :rolleyes:
  9. A

    "Wiedźmińska Incepcja" czyli dyskusja o tym jak bardzo fabuła Wiedźmina nie ma sensu [SPOILER]

    Bardzo fajna interpretacja podróży w czasie była też w Wehikule Czasu, która upraszczała się do tego, że w niektórych przypadkach przeszłości zmienić nie można. [oczywiście mowa o nowszej adaptacji] Równie dobrze w takiej samej sytuacji mogłaby się znaleźć Ciri. ;)
  10. A

    Poznaj świat Wiedźmina!

    Takie animacje to ja lubię. :)
  11. A

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    Wystarczy spełnić większość, czyli trzy z pięciu. ;) Pisałem o tym dokładniej kilka postów wyżej.
  12. A

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    adamstan Co prawda informację przekazuję z drugiej ręki i ręczyć za nią nie mogę, ale mój kolega twierdzi, że upił się z Ciri, poszedł na spotkanie z lożą (ponoć się nie wtrącając) i nie zniszczył laboratorium, a otrzymał zakończenie smutne. Jak znajdę trochę czasu to spróbuję przejść końcówkę...
  13. A

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    Faktycznie chyba jedyne odwołanie do książki w tym filmie to tylko to do przeznaczenia, ale mogę się mylić, bo materiał oglądałem wczoraj w nocy.
  14. A

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    Też mi się tak wydaje - mój kolega doszedł właśnie do smutnego taką drogą jaką przedstawiłem powyżej. I wcale nie był takim gnojem dla Ciri, jak na początku zakładałem. ;) Pisząc 'kanoniczne' miałem na myśli kanon gry, nie książki - niemniej jednak, żeby to roztrząsać warto odnieść się do...
  15. A

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    Niekoniecznie. ;) Osobiście nie uważam gry za jakąś tam super-mega-pełnoprawną kontynuację, jedynie a luźne 'co by było gdyby' (nie ujmując przy tym żadnej z gier, bo są rewelacyjne!), ale jeżeli już miałbym to roztrząsać to moje zdanie jest takie: O ile się nie mylę, żeby uzyskać smutne...
  16. A

    Bliźniaczki Var Attre - coś więcej, poza dwoma questami?

    Jak już jesteśmy przy tym queście. Dało się to zakończyć inaczej?
  17. A

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    A'propos imion - bodajże w Novigradzie lokalnym mistrzem bijatyk jest Durden. Tak mi się skojarzyło z Fight Clubem.
  18. A

    Fabuła - czego zabrakło, co wyszło wyśmienicie

    Aurelinus Jeszcze parę lat temu po przeczytaniu sagi wybór byłby dla mnie oczywisty i nie wahałbym się ani chwili, jednak postać Triss przewija się przez wszystkie trzy części gry (może dlatego w W3 tak dużo Yen) i naprawdę tak mocno polubiłem tę postać, że nawet nie odczułem tego, że Geralt...
  19. A

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Fabułę skończyłem już na poprzedniej wersji, ale wczytałem zapis gry sprzed finału i przeszedłem go na nowo: 1. Po zakończeniu epilogu i pojawieniu się w Kaer Morhen po całym zamku stoją nieruchome upiory Dzikiego Gonu :D 2. 3. W epilogu zniknęła mi jedna opcja dialogowa, ale to chyba wiąże się...
  20. A

    Dlaczego nie MMORPG??

    Wystarczy, że jest Witcher Battle Arena. :D
Top Bottom