Search results

+
  1. K

    Wiedźmin 3 - system craftingu

    Wiedźmin 3 - system craftingu To zagadnienie, które mnie od pewnego czasu zamęcza, bo wbrew pozorom ma dość istotny wpływ na dynamikę rozgrywki i poziom poirytowania gracza :) Były głosy nt. skomplikowanego UI ekwipunku w W2 i żmudnemu wyszukiwaniu przedmiotów. Ja takiego problemu nie miałem...
  2. K

    Data premiery W3 na Amazonie

    Data premiery W3 na Amazonie W stronach dla graczy aż huczy a tu cichutko więc muszę dorzucić trochę podpałki do pieca :D http://www.gram.pl/news/2013/10/16/data-premiery-gry-wiedzmin-3-dziki-gon-ujawniona-przez-amazon.shtml Jest to oczywiście niezbyt wiarygodne źródło, ale data wrześniowa...
  3. K

    Platynowa Kolekcja a Wiedźmin 2

    Platynowa Kolekcja a Wiedźmin 2 Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! Po ogłoszeniu Wiedźmina 3 ostatnio rzadko zaglądałem na forum. A bardzo szkoda, bo mam do omówienia z Wami sporo ciekawych tematów, między innymi związanymi z portalem cdp.pl czy Projektami Czerwonego Karczmarza (o których...
  4. K

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.2): gog.com PREMIUM

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.2): gog.com PREMIUM Witam Was wszystkich bardzo serdecznie po raz kolejny Z tej strony CzerwonyKarczmarz i mam Wam do zaprezentowania drugi (kolejny projekt) z serii Projekty CzerwonegoKarczmarza. W tej serii będę starał się pokazywać moje pomysły na...
  5. K

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager Witam Z tej strony CzerwonyKarczmarz (już mnie pewnie gdzieś na forum widzieliście ) i mam Wam do zaprezentowania pierwszy z bloku moich projektów do gry Wiedźmin 2. Kolejne będą ukazywały się już wkrótce ; ) Co mnie natchnęło...
  6. K

    Program z Adamem Kicińskim w TVP

    Program z Adamem Kicińskim w TVP Witam ponownie wszystkich fanów wiedźmina :) Obecnie emocje krążą wokół euro - warto dlatego codziennie oglądać Wiadomości. I właśnie pod koniec wczorajszych (tj. 9.06.) wiadomości w TVP1 Piotr Kraśko zapowiedział jakiś (wywiad?) z Michałem Kicińskim. Była...
  7. K

    17.05.2012 - Dziś mija dokładnie rok od premiery Wiedźmina 2 i miesiąc od premiery ER!

    17.05.2012 - Dziś mija dokładnie rok od premiery Wiedźmina 2 i miesiąc od premiery ER! Dziś mamy podwójne święto dla wszystkich fanów Wiedźmina 2: dziś mija dokładnie rok od wydania najnowszej odsłony przygód Geralta i Edycji Rozszerzonej poszerzającej długość i jakość rozgrywki. Spot z...
  8. K

    Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona w Origin za 39,90zł

    Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona w Origin za 39,90zł Włączając battlefielda 3 na platformie Origin od znienawidzonego przez mnie EA (który za kilkukrotną instalację na komputerze z powodu formata zabrał mi prawa do gry w kilka gier, które stoją na mojej półce) zauważyłem nową promocję - W2 w...
  9. K

    Który akt Wiedźmina 2: ER był najlepszy?

    Który akt Wiedźmina 2: ER był najlepszy? Wpadłem na pomysł, by zrobić ankietę badającą która część gry była według Was najlepsza. Jesteśmy po ER i z pewnością macie już swoje ulubione lokacje, zadania i postacie :) Każdy może udzielić tylko 1 odpowiedź, bo oceniamy wasz ULUBIONY, jedyny akt gry...
  10. K

    Serce Melitele - gdzie mój medalion? :(

    Serce Melitele - gdzie mój medalion? :( Gdy pierwszy raz przechodziłem W2, zadanie 'Serce Melitele' po prostu przeoczyłem. Czekałem trochę czasu, aż wyjdzie ER, by zaliczyć ścieżkę Iorwetha. No i problem. W wykonanych zadaniach w Prologu mam zaznaczone na zielono wyraźnie, że "Serce Melitele"...
  11. K

    Wielki Ranking Trailerów Wiedźmina 2! - AKTAULIZACJA

    Wielki Ranking Trailerów Wiedźmina 2! - AKTAULIZACJA Nie tylko ja uważam, że trailery Wiedźmina 2 są naprawdę miodne, a z tego co zauważyłem moje zdanie podziela również cała rzesza fanów Wiedźmina na świecie (z tego, co wyczytałem na forach). Ponieważ od premiery Edycji Rozszerzonej dzieli nas...
  12. K

    Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona w Origin!

    Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona w Origin! Słyszałem wiele pogłosek, gdzies nawet o tym czytałem :) Dziś z ciekawości wszedłem na Origin a tu wyskakuje Geralt :p Fajnie, że jest dostępny również na tej platformie... ostatnio niezbyt jestem przychylny EA, głównie z powodu zabrania mi praw do gry...
Top Bottom