Search results

+
  1. Michaxx

    [BUG] Rynsztunek cechu kota poziom 3

    [BUG] Rynsztunek cechu kota poziom 3 Zdobyłem wszystkie ulepszenia do 3 poziomu rynsztunku kota. Problem polega na tym, że questy mam pozaliczane, ale nie mam schematu do wytworzenia rękawic i spodni. Miał ktoś coś, podobnego? Można to jakoś ogarnąć i naprawić? Kot najbardziej mi się podoba i...
  2. Michaxx

    Wyjazd na PGA (Łódzkie)

    Wyjazd na PGA (Łódzkie) Moi mili i wspaniali forumowicze, może się zorganizujemy i pojedziemy do Poznania za tydzień? Ja mogę jechać i zabrać 4 osoby, co do kosztów to spokojnie się dogadamy :) Piszcie wszyscy, co myślicie ;) Osoby spoza województwa, Wy też możecie jechać, przy dobrej...
  3. Michaxx

    Fanowski Film

    Fanowski Film W temacie tym będziemy rozpływać się nad "pięknem" fanowskiego filmu, którego informacje i zajawki możecie obejrzeć tutaj. Dla osób, które nie posiadają FB postaram się umieszczać tutaj co raz to nowe informacje. Miłego spamowania znaczy się pisania na temat! :victory:
  4. Michaxx

    Sety House'owe

    Sety House'owe Hej! Jeśli lubicie słuchać dobrej muzyki house, trance i ich odmian to zapraszam do wysłuchania moich dwóch pierwszych setów. Muzykę kocham od zawsze ale sety zacząłem tworzyć od niedawna :) Nie są one idealne.. ale mam nadzieję że dojdę do wprawy i się podszkolę :) Pozdrawiam i...
  5. Michaxx

    Kto wydaje Wiedźmina 2 na konsole ... ciąg dalszy

    Kto wydaje Wiedźmina 2 na konsole ... ciąg dalszy http://www.gram.pl/news_8AjeJOm5_CDP_jest_winien_THQ_800_tys_dolarow_czyli_historii_Kto_wydaje_Wiedzmina_2_na_konsole_ciag_dalszy.html
  6. Michaxx

    Twórcy Wiedźmina 2 nieśmiało mówią o ewentulanym dodatku i kontynuacji

    Twórcy Wiedźmina 2 nieśmiało mówią o ewentulanym dodatku i kontynuacji http://www.gram.pl/news_8A7qJO,0_Tworcy_Wiedzmina_2_niesmialo_mowia_o_ewentulanym_dodatku_i_kontynuacji.html W spoilerze jest treść artykułu.. żebyście nie musieli w chodzić w link:) Miłe komentarze dotyczące ewentualnych...
  7. Michaxx

    Matura ustna?

    Matura ustna? Mam do Was takie pytanie a zarazem prośbę o pomoc ;) Wybrałem sobie temat na maturkę ustną "Jak rodzą się zbrodniarze? Omów temat wpływu różnych czynników na degradację jednostki, wykorzystując wybrane teksty literackie.". Jak myślicie nasz Geralt wiedźmin podchodzi pod ten...
Top Bottom