Search results

+
  1. P

    Co nieco o sprzęcie

    Moze cos skombinuje jutro. Jeśli instaluje linuxa to uzywam netinstall'i i dd -of /mnt/usb. Pewnie żadnej płyty nie znajdę nawet, bo nie uzywam;). Ale jutro coś pokombinuje. Choć najpewniej czas na zmianę sprzętu. A chwilowo, żeby dokopać się do danych z dysku kupie stację dokującą i podepne pod...
  2. P

    Co nieco o sprzęcie

    Tak, to samo. LiveCD nic nie da bo od razu po starcie jest czarny ekran i no signal. Wydaje mi się, że albo mobo albo zasilacz. Z drugiej strony będzie powód zmiany sprzętu na W3:)
  3. P

    Co nieco o sprzęcie

    Ehh wiedziałem, że mogę liczyć na dobrą odpowiedź;). A tak serio, moja wina nie napisałem - monitor ok, korzystam akuratnie z niego pisząc tego posta z podłączonym lapkiem wiec to nie monitor:). Następna sugestia proszę;)
  4. P

    Co nieco o sprzęcie

    Zagwozdka na wtorek. Grałem sobie w Wasteland2 (fakt długo circa 6h), wyłączyłem grę i chciałem włączyć xbmc żeby sobie soundclodua posłuchać. I buuu, ekran zgasł. Po restarcie no signal na monitorze. Wymieniłem karte graficzną od kumpla - to samo. Sugestie?
  5. P

    Mroczny Poziom Trudności

    O coś takiego mi chodziło Uzbierałem ich koło 50 i nosiłem ze sobą, aż się przydały. Teraz kombinuje w akcie III jak walczyć w basenie z Nilgaardczykami. Ale na to też znajdę sposób. W każdym razie alchemia jest spoko ścieżką, tylko z bossami i sytuacjami gdzie jest bardzo mało miejsca trzeba...
  6. P

    Mroczny Poziom Trudności

    Przeszedłem. A sposób? Grafika zmniejszona na minimum, a Drauga ubiłem zostawiając wszystkie moje potrzaski w jednym miejscu.. Nawet go nie dotknąłem tak padł:). Szkoda mi jedynie tych potrzasków. No ale ważne, że do przodu:).
  7. P

    Mroczny Poziom Trudności

    Nie nie, to nie ten moment;). Chodzi mi o samą walkę, kiedy wcielamy się w żołnierza:). Widziałem na yt, że ludzie to przechodzą ale mi się, motyla noga, nie udaję, w żaden sposób co doprowadza mnie do lekkiej nerwicy;).
  8. P

    Mroczny Poziom Trudności

    Da się przejść na mrocznym i ścieżce alchemika walkę z chorążym? Ktoś próbował i mu się udało? Do tego momentu grało się idealnie ale w momencie kiedy nie ma dostępu do skilli ani nawet przewrotów jest tylko atak/obrona (bez skilla zmniejszającego obrażenia od uderzenia w plecy), Geralt porusza...
  9. P

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    No z takimi komentarzami to bym uważał. Żeby była jasność nie mam konsoli, ani Microsoftu, ani Sony. Ale ta wypowiedź po prostu obraża gross ludzi, którzy wypowiedzieli się w tym temacie. Dla jasności dodam również, że w zasadzie nie robi mi różnicy co gdzie dodano w EK, ponieważ nie kupuję...
  10. P

    Divinity

    Jeśli chodzi o moją znajomość angielskiego to właśnie Fallout1/2 i inne RPGi z 20wieku pozwoliły mi tak samo jak Chodakowi poznać angielski. Nie było mowy o wersja polskich. To trzeba było kupić słownik i szukać co to znaczy: "Steal necklace from the Merchants". O ile wiedziałem co to steal i...
  11. P

    Planescape: Torment, Tides of Numenera

    No to pięknie w takim razie. Jeszcze bardziej mnie to cieszy. A że "turn based can break immersion", ja wiem? Wciąż to gra, więc na moje immersja to subiektywny odbiór gry a walka w tak rozbudowanych grach w turach wydaje mi się dopasowana jak najbardziej.
  12. P

    Planescape: Torment, Tides of Numenera

    Ojj tak. Też bym optował za taką opcją. Turowy system walki w Divinity jest wprost świetny. A aktywna pauza chyba tylko w KOTOR była zrealizowana jakoś sensownie.
  13. P

    Diablo

    Gra ktoś szamanem? Jakieś sugestie dotyczące builda? Bo mam wrażenie, że ma większy power niż wizz. Tylko nieszczególnie wiem jaki wybór skilli i passivów dobrać:). A co do kostura to dzwonek można kupić w sklepie bodajże w drugim akcie, te grzybki lecą w pierwszym akcie w katedrze. Co do...
  14. P

    Diablo

    Stwierdzam jedno. Czym wyższy poziom trudności tym lepsze itemy lecą. Wiem, nie jest to odkrywcze ale dopiero kiedy ma się rozsądny lvl i leci po udręce z ludźmi i trybie przygodowym to dopiero drop ma sens. Wczoraj pograłem koło 3h i dropło mi koło 7legów. A najlepsza jest ta Pani która kręci...
  15. P

    Diablo

    Czytałem, że 50% do expa a nie double:).
  16. P

    Diablo

    O to zwracam honor. Ale ja czegoś takie nie miałem. Więc nie wiem kiedy i w jakiej sytuacji pojawia się taka opowieść.
  17. P

    Diablo

    Podczas instalacji? Nie przypominam sobie czegoś takiego. Podczas instalacji jest instalacja i pasek postępu:). A jeśli chodzi o RoS - po tygodniowej raczej nieregularnej i mało dokładnej rozgrywce, stwierdzam, że dodatek mi się nie podoba. Albo inaczej nie dodatek, ale zmiany jakie przyniósł. U...
  18. P

    Diablo

    Taki ring z chęcią bym znalazł. Też się zastanawiam nad kupnem RoS, ale jako, że lecą itemy lvl70 i do tego mam kilka schematów, na lvl 70 pewnie się zdecyduję i kupię. Chociaż czasu na granie ostatnio brak.
  19. P

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Skoro powstał temat o SW to mnie zobowiązuję chociażby awatar, by wtrącić swoje poł orena.
  20. P

    Banished

    Nie grałem na trudnym, ale na średnim stwierdzam jedno. To początek (pierwsze 3-4 lata) decydują o sukcesie rozgrywki. Doszedłem do 100lat jedzenie zatrzymałem na 25k, wszystkiego pod dostatkiem, Jedynie 3 typów dóbr przywożonych przez merchantów nie odkryłem. I w sumie żałuję, że udało mi się...
Top Bottom