Search results

+
  1. P

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    A ja powitalem mozliwosc automatycznej instalacji wszystkich DLC z ulgą. Postanowilem przeinstalowac gre, zeby usunac potencjalne smieci z poprzednich wersji. 17GB patch mnie zwyczajnie przerazil. 4 z darmowych DLC (stroje i alternatywne neutralne karty do gwinta), mozna wylaczyc w ustawieniach...
  2. P

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Mi zadanie ze statuetką żołnierza automatycznie ukonczyło się po patchu 1.08 mimo, że Triss nie dokonała dekompresji artefaktowej. Za to zadanie "Wierny przyjaciel" z zakonczonego wskoczylo na do wykonania.. Niestety po zakończeniu gry, niewiele można już z nim zdziałać, wiec będzie tak wisieć..
  3. P

    [BUG] Kilka błędów po 1.08

    Ja robie pozostale questy po zakonczeniu gry. Żadne NG+. A moze ma to zwiazek z poziomem przeciwnikow? Jesli są to chłystki w porównaniu z Geraltem, to może Percivalowi nie opłaca się nawet zaczynac jojczyć, bo walka zaraz sie skonczy?? Musze sprobować znaleźć gdzies jeszcze kogoś mocnego.
  4. P

    [BUG] Kilka błędów po 1.08

    No ja już nie mam tej muzy. https://soundcloud.com/marcinprzybylowicz/sword-of-destiny?in=marcinprzybylowicz/sets/www-marcinprzybylowicz-com Zamiast tej jest jakaś nowa, generyczna, bez polotu i beż żadnych wokali. Wkurzyło mnie to bardzo, bo przez ostatni miesiąć zrobiłem sobie przerwę od...
  5. P

    Patch 1.08 out now!

    What about the altered battle soundtrack? Has anyone noticed that Percival vocalized music has been replaced by mixed versions which which lack all its original magic? https://soundcloud.com/marcinprzybylowicz/sword-of-destiny?in=marcinprzybylowicz/sets/the-witcher-3-wild-hunt First the...
  6. P

    [BUG] Kilka błędów po 1.08

    Jak mogli zmienić bitewną ścieżkę dźwiękową? Jakim prawem developerzy dokonują takich drastycznych zmian w grze! Jeśli już, to powinna na to być nowa opcja w ustawieniach, jeśli komuś rzeczywiście tak bardzo przeszkadzała jedna z najbardziej oryginalnych opraw audio w historii gier. To już jest...
  7. P

    Patch 1.09

    Muszę zrewidować swoje oszczerstwa. Nvidia fog wciaz jest wykorzystywana (i jakby ma zauwazalnie mniejszy wplyw na ilosc fps'ów), np przy obłoku po petradzie dwimerytowej, czy jako gęsta mgiełka nad jeziorkami, lub towarzysząca mglakom. Na pewno jednak została zlikwidowana kompletnie, jako...
  8. P

    Patch 1.09

    Ja wczoraj odpalilem po miesiecznej przerwie i tez jestem w szoku. Zmieniono ilosc klatek w scenkach przerywnikowych i troche smiesznie to teraz wyglada, ale kto wie czy nie lepiej niz "filmowe" 30. Trzeba rowniez przyznac, ze wydajnosc zauwazalnie sie poprawila. Odnosze jednak wrazenie, ze to...
  9. P

    Jak zrobic screenshoota?

    Mozesz tez odpalac Wieśka z poziomu Steama. Dostepny bedzie Steam overlay i możliwośc robienia zrzutów choćby i kontrolerem. Minus jest taki, ze przynajmniej u mnie, gra najwyraźniej gryzie sie ze steam overlayem i TDR po kilkunastu minutach gwarantowany.
  10. P

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Ciekawe czy ilosc zajetego miejsca na dysku przekroczy teraz 40GB. Po paczu 1.07 dodatkowe 7GB zsumowało się z istniejacymi juz plikami, zamiast je zastapic. Malo to optymalne rozwiazanie.
  11. P

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Eee.. no w tym tygodniu to już nie wyjdzie. Nierozsądne jest wrzucania paczy w piątki. W weekend nie będzie komu zająć się poprawką ewentualnych poważnych błędów, które mogłyby przejść przez sito QA i uniemożliwiać rozgrywkę. Poza tym, sezon urlopowy w pełni. Pewnie w biurze mają pustki, więc...
  12. P

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Nic mnie bardziej nie irytuje niz ten popup w scenkach przerywnikowych. po jaka cholere doczytywac osobno brody i ewkipunek postaci i to z takim opoznieniem. Do jakiego sprzetu ustawienia LOD są równane w dół jesli wszystko mam na ultra? Te nowe patche tylko psują grafikę. Czy developerzy nie...
  13. P

    Mały błąd w lokacji Kaer Morhen

    Przynajmniej udało ci się naprawic portal. Ja nie moge ani ruszyć ani naładować aardem drugiego ogniwa zasilającego.
  14. P

    [BUG] DLC #14 - Alternatywny strój Ciri - Bitwa o Kaer Morhen

    Na PC to i tak nic. W wersji na PS4 przerywniki walą po oczach kompresją artefaktową! ;-)
  15. P

    [BUGI]Na koniec gry nie miła niespodzianka....

    Najwidoczniej zasłużyłeś na inne zakończenie. Misja ta ma miejsce podczas epilogu w zaśnieżonym Białym Sadzie.
  16. P

    Działające umiejętności bez konieczności aktywacji.

    Serio? Wciaz tego nie naprawili w 1.07??
  17. P

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Ale masz świadomosc, ze to moze byc pożoga lub karta pogody, ktorej użycie nie zawsze sie opłaca?
  18. P

    Aktualizacja 1.07

    Wyglada na to, ze najbardziej dopracowany byl patch 1.02. Przydalaby sie jednak opcja migracji zapisow gry z nowszych do 2.02. Tam draw distance byl właściwy, a procek nie krztusil sie od zadan, ktore powinien obliczac GPU.
  19. P

    Jakie Sterowniki Do Wiedźmina 3 ?

    Im starszy, tym lepiej... :-/
  20. P

    Trofea - brak możliwości pozbycia się.

    Prawidlowym zachowaniem jest to, zeby nie dalo sie ani wyrzucic, ani odsprzedac trofeum zanim nie odbierzemy nagrody za dane zlecenie. Jesli problem wystepuje rowniez dla innych trofeow lub po zakonczeniu wiedzminskiego zlecenia to mamy do czynienia z błędem. Na szczescie wiekszosc irytujacych...
Top Bottom