Search results

+
  1. I

    Serca z Kamienia - Zaklinanie przedmiotów. Poważny błąd niszczący balans! Niekończące się zwiększanie obrażeń broni

    Serca z Kamienia - Zaklinanie przedmiotów. Poważny błąd niszczący balans! Niekończące się zwiększanie obrażeń broni Uwaga! Ogromny błąd w Słowach runicznych psujący kompletnie balans gry!!! Po kolei: Zacząłem się tym bawić na poważnie wydałem kupę kasy i zakląłem sobie Pancerz Wilka jako...
  2. I

    Darmowe dlc na Steamie - problem

    Darmowe dlc na Steamie - problem Kiedy zostanie dodane najnowsze dlc ze strojem Tris i rynsztunkiem szkoły wilka na Steamie, bo z tego co wiem reszta już mogła to pobrać, a na Steamie dalej tych dwóch dlc do pobrania nie ma.
  3. I

    Skelige Ogród Freyji- Gdzie zdobyć klucz do jaskini

    Skelige Ogród Freyji- Gdzie zdobyć klucz do jaskini Jak w temacie. Wykonałem zadanie główne dostępne w tym miejscu jak również zadanie poboczne z wilkołakiem, ale w środku ogrodu jest jaskinia za drewnianymi drzwiami, których nie można otworzyć, bo potrzeba klucza. da się go zdobyć? jeżeli tak...
  4. I

    Jak zdobyć jeden z pytajników w Velen

    Jak zdobyć jeden z pytajników w Velen Witam Mam problem co do jednego pytajnika w Velen, a mianowicie przesyłam dwa screany z tym miejscem. Pierwsze jak stoję dosłownie na tym pytajniku, drugie z mapą gdzie on się znajduje. Jestem tam i nic się nie odblokowuje. Może w pobliżu jest jakaś...
  5. I

    Gwint: Rozgrywki w Novigradzie - problem

    Gwint: Rozgrywki w Novigradzie - problem Mam pytanie dotyczące zadania Gwint: Rozgrywki w Novigradzie. Po wygraniu z Vivaldim i Markizą Serenitą ona mówi mi żebym w Novigranie zagrał jeszcze z kimś(już nie pamiętam imienia), ale po skończonej rozmowie to zadanie zakańcza się sukcesem, ale...
  6. I

    Kto skupuje trofea?

    Kto skupuje trofea? Tak jak w temacie przeszukałem całe Velen i Nowigrad wzdłuż i wszerz i dalej nie znalazłem kto skupuje trofea.
  7. I

    Full Combat Rebalance 2 Pytanie o spolszczenie

    Full Combat Rebalance 2 Pytanie o spolszczenie Witam! Kupiłem ostatnio Wiedźmina 2 na Steamie w promocji zainstalowałem do niego Full Combat Rebalance 2 w najnowszej wersji 1.2 i mam pytanie odnoście spolszczenia. Trzeba je w ogóle wgrywać? Bo z tego co wiem jest tylko dostępne spolszczenie...
Top Bottom