Search results

+
  1. O

    Vivienne po zakończeniu misji

    Na poniższym filmiku, udało się kodami odtworzyć trasę podróży Vivienne po skellige.
  2. O

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Zauważyłem bug przy wyświetlaniu karty płotki gdy ona jest bodajże wyrzucana gdy Vilgefortz wyrzuca złotą kartę, która z sprawia, że płotka wraca na pole. Zablokowanie płotki np. Taskiem skutkuje, że ona nie pojawia się jak pojawia się złota na moim polu nawet w następnej rundzie gdy jest na...
  3. O

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    Ja w swojej talii skupiającej się na zagraniu jak najwięcej Ciri:Szarża, stosuje combo Płotka + Vilgefortz do wyciągania kluczowych kart.
  4. O

    Składniki Alchemiczne

    Za Oxenfurt-em na polach obok chaty zielarza(tego niziołka) po północy można znaleźć Północnice. Również chyba po południu Południce można tam znaleźć. Może też w innych lokacjach gdzie występują Południce, występują też Pónocnice, pewnie też gdzieś godzinach nocnych.
  5. O

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Udało się zainstalować w końcu. U mnie wszystkie płyty okazały się sprawne prócz 2, gdzie uszkodzony był setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin i dzięki podłożeniu go plikiem od Master_Dandelion instalacja przebiegła pomyślnie. Nie musiałem nawet plików z płyt zgrywać na HDD, by instalacja poszła i...
Top Bottom