Search results

+
  1. HuntMocy

    Xenoverse czyli obcy kontra drapieżca

    Warto ;) Film jest bardzo kompetentny i dobrze zrealizowany, a do tego oferuje coś o czym pisałem wcześniej czyli zmianę scenerii dającą pewnego rodzaju odświeżenie, którego ta seria potrzebuje. Największym mankamentem było dla mnie to że natywny język bohaterów (tj. język Komanczów) to dubbing...
  2. HuntMocy

    Xenoverse czyli obcy kontra drapieżca

    Chyba nie było okazji tutaj pogadać, bo od jakiegoś czasu piszę sam ze sobą :D Ale tak, Preya oczywiście widziałem i podobał mi się ;) Dlatego cieszy, że w planach jest nie tylko kontynuacja, ale również zupełnie nowy projekt (wspomniany Badlands) i oba robione przez tego samego człowieka.
  3. HuntMocy

    Xenoverse czyli obcy kontra drapieżca

    Chyba wracamy! (a ja dalej piszę sam ze sobą) W temacie o filmach @Nars wrzucił pierwszą zajawkę nadchodzącego Alien: Romulus od Fede Alvareza i zapowiada się to naprawdę dobrze. Nie jest to jednak koniec wieści z kosmosu ponieważ niedawno pojawiła się zapowiedź nowego filmu z uniwersum...
  4. HuntMocy

    Gry z uniwersum Dragon Balla

    Taki urok tego typu adaptacji i wbrew temu co piszesz, moim zdaniem tak samo jest w innych grach opartych na mangach i anime z walczącymi bohaterami. W Naruto też możesz sobie powalczyć np. Hinatą z Madarą i wygrać choć przecież nie powinna mieć z nim szans. Takie gry to po prostu dobra zabawa...
  5. HuntMocy

    Anime i manga

    Ciekaw jestem co dalej z Dragon Ballem po śmierci Toriyamy. Wiadomo, że manga Dragon Ball Super przynajmniej na razie będzie kontynuowana, pytanie tylko jak długo? Na ten moment czekamy też jeszcze na nowe anime tj. Dragon Ball Daima i nową grę z serii Budokai Tenkaichi, a jakiś czas temu była...
  6. HuntMocy

    Gry z uniwersum Dragon Balla

    A w tym roku nowa gierka z uniwersum i przy okazji powrót marki Budokai Tenkaichi po 17 latach od premiery ostatniej odsłony. Będzie grane :)
  7. HuntMocy

    Gry komputerowe

    Tak wam się wepchnę w dyskusję o The Thaumaturge... https://www.ppe.pl/news/337873/thorgal-rzuca-rekawice-wiedzminowi-4-zobaczcie-ekskluzywne-ujecia-z-nowej-gry-polskiego-studia.html To się dzieje na serio? Zapowiedź tak nagle bez niczego? Próbowałem coś teraz wyszukać o tej firmie, o której...
  8. HuntMocy

    Anime i manga

    Ale jak to? :cry:
  9. HuntMocy

    Seriale

    Jeszcze a propo Rojsta, właśnie sobie uświadomiłem, że komendanta gra Artur Dziurman czyli polski głos Kratosa z God of War (2018) i God of War Ragnarok (a także m. in. Darth Vader z Upadłego Zakonu czy Placide z Cyberpunka 2077) o_O
  10. HuntMocy

    Forumowa filmówka

    Jedynka i tak sporo zarobiła jak na (dosłownie) chore czasy, w których debiutowała. Wciąż mieliśmy wtedy sytuację pandemiczną więc mimo iż kina już w większości funkcjonowały to jednak sporo ludzi dalej unikało takich zatłoczonych miejsc. Dodatkowo, właśnie z tego powodu wytwórnia zdecydowała...
  11. HuntMocy

    Seriale

    Jestem w trakcie oglądania trzeciego Rojstu i na razie bardzo mi się podoba. Poprzednie dwa sezony mimo pewnych wad uważam za jedne z lepszych polskich seriali i liczę, że finał dowiezie. Póki co największe wrażenie zrobił na mnie Filip Pławiak, który zagrał młodszą wersję Kierownika tj. Piotra...
  12. HuntMocy

    Forumowa filmówka

    Odnośnie Borderlands to zdjęcia zakończyli w połowie 2021 roku, a więc już prawie trzy lata temu, ale potem wyszły jakieś problemy i słuch o nim zaginął. Z tego co wiem to pierwsze opinie po pokazach testowych były fatalne i ostatecznie zdecydowano się na długie i żmudne dokrętki, przy których...
  13. HuntMocy

    Anime i manga

    Nie podali daty, ale nie zdziwiłbym się gdyby to była jesień tego roku. Z innej beczki, obejrzałem pierwszy odcinek Ninja Kamui i podobało mi się. Widać, że to nowoczesny serial, ale ma ten posmak anime z lat '90. Fabuła bardzo oklepana, ale jako taka niezobowiązująca rozrywka pełna akcji i...
  14. HuntMocy

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Według najnowszej rozpiski Egmontu, Blackout ukaże się 24 kwietnia :)
  15. HuntMocy

    Anime i manga

    Przecież drugi sezon Nocturne ogłosili dosłownie chwilę po premierze pierwszego :p
  16. HuntMocy

    Marvel Cinematic Universe

    To załatwia jeszcze jedną kwestię czyli wiek bohaterów. Gdyby działali sobie od lat '60 to w obecnych czasach mieliby po 80-90 lat. Trochę dużo jak na herosów :p Jeśli natomiast w latach '60 polecą w kosmos gdzie nabędą super moce, a potem w wyniku dylatacji czasu powrócą na Ziemię w czasach...
  17. HuntMocy

    Gry komputerowe

    Postanowiłem sięgnąć po demo Inkwizytora i problemy spotkały mnie już na starcie :D Najpierw demko gryzło się z antywirusem, a następnie był jakiś problem z odczytem z dysku. Po dwóch reinstalacjach w końcu ruszyło, a ja wskoczyłem w buty licencjonowanego inkwizytora jego ekscelencji biskupa...
  18. HuntMocy

    Seriale

    W tym miesiącu na streamingu podwójna porcja amerykańskiej japońszczyzny :D Tokyo Vice - sezon drugi inspirowanej prawdziwą historią opowieści o amerykańskim dziennikarzu uwikłanym w sprawy japońskiego półświatku w latach '90 ubiegłego wieku. Dwa pierwsze odcinki już od wczoraj na HBO MAX, a...
  19. HuntMocy

    Gry komputerowe

    Pooglądałem trochę fragmentów gry i wygląda to bardzo źle z okazjonalnymi przebłyskami. Najgorsze są chyba twarze i nieproporcjonalne ciała, które zabijają jakąkolwiek powagę sytuacji. Do tego masa błędów w stylu przenikających się tekstur i bardzo drewniane sterowanie. Szkoda, że porwali się na...
  20. HuntMocy

    Death Stranding [PS4, PC]

    Wizualnie jest obłędnie, ale jak to zawsze u Kojimy, bardzo dziwacznie. Mam wrażenie, że te dziwności są tam tylko po to żeby były albo żeby zdziwić lub zaszokować odbiorcę jak w Psie Andaluzyjskim. Niemniej czekam, bo jedynka choć przedziwna, a momentami nieco nudna to jednak dostarczyła mi...
Top Bottom