Search results

+
  1. Ingen0000

    Aktualizacja 10.5 — lista zmian

    Ciekawe zmiany, cieszę się, że Syndykat w tym miesiącu nie oberwał w żaden istotny sposób, można dalej bawić się haraczem i testować Wybrańców Ognia. Krasnale dostały po zębach ale tylko delikatnie, Brouver to w dalszym ciągu karta mogąca udźwignąć rundę jeśli zabezpieczymy ją przed usunięciem...
  2. Ingen0000

    TWiG AMA [Decommissioned]

    Hello there 1. Can we expect, that next journey will bring some new music? It's my fav trinket, apart from gameboards. 2. Can you show us one more premiufied token yet? :D
  3. Ingen0000

    Sezon Driad jest już dostępny!

    Ok, byłem pewien że trybów jest 12, na każdy sezon po jednym, stąd omyłka. Szał Bojowy jak mniemam wróci na początku października w takim razie. Dzięki
  4. Ingen0000

    Sezon Driad jest już dostępny!

    Co się stało z Szałem Bojowym? Czemu najlepszy tryb gry w Gwincie zniknął?
  5. Ingen0000

    TWiG AMA [Decommissioned]

    Hello there! once again - thank you for delivering this gem of a game! I will repeat myself thousand more times - GWENT IS LIFE! Now the questions: 1. When will the tokens be ready? Will you announce them in the nearest future? OH NEVERMIND THE TREAnT IS WONDERFUL! 2. Is extending...
  6. Ingen0000

    TWiG AMA [Decommissioned]

    Good day to you, Sir. 1. Any updates on the tokens? 2. Not a question, just congrats on the PoP expansions, the game is lit, I'm having a blast! :)
  7. Ingen0000

    Aktualizacja 9.0 — lista zmian

    Pierwszy! Zapowiada się smakowity kąsek dla wszystkich fanów Królestw Północy - przyznam, że osobiście podchodzę do tych zmian z dystansem - nowa umiejętność Jaskra jest przepotężna, ale coś czuję, że 9.1 przyniesie dalsze modyfikacje związane z licznikami i ładunkami. Mimo, że ładunki nigdy nie...
  8. Ingen0000

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    Kilka ważnych kwestii: 1. Plansza NIE BĘDZIE DOSTĘPNA OSOBNO - Ryan potwierdził to na streamie. Stworzenia kart premium nawet nie poczuję (), trinkety są mocno średnie - jedna moneta, stockowe frakcyjne awatary których nigdy nie użyję i niewiadomej jakości rewers i skórka dowódcy - ale...
  9. Ingen0000

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    Czy plansza "Once upon a pyre" będzie dostępna do wytworzenia/kupienia osobno?
  10. Ingen0000

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    ktoś jeszcze ma ten sam problem? Napisałem już do działu technicznego ale może ktoś to już rozwiązał? Mam środki na portfelu, podpiętą kartę i w sklepie overlay wyskakuje tak jak powinien, ale przy próbie zakupu podróży mam bez przerwy ten sam błąd. Jakieś pomysły?
  11. Ingen0000

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Ciekawe zmiany, przyznam, że od patcha 8.3 jestem przeszczęśliwy jeśli chodzi o balans także lekkie zmiany pasują mi idealnie. Zarówno na niższych rangach jak i w pro ranku można spotkać przeróżne archetypy i nawet po znajomych którzy grają od niedawna (od premiery Pana Lusterko) widzę, że gra...
  12. Ingen0000

    TWiG AMA [Decommissioned]

    What we, as a community, would have to do in order to get the Battle Rush stick together with classical game as a permanent mode? Probably that is not something that we can influence in any way, I understand we'll have classical + draft + switcheroo of seasonals, but to your knowledge, is this...
  13. Ingen0000

    TWiG AMA [Decommissioned]

    Hi Pavko! Glad to see that you managed to get away scot-free from Brokilon, I hope that Paweł is also well :) 1. Almost every expansion had its own music theme, and they were f a b u l o u s. Is there any chance to have it back?, e.g. to have an option to select either of them as a menu music...
  14. Ingen0000

    Tajemnice projektowania dźwięku z Paulą Karbowniczek

    Szalenie ciekawy wywiad, dźwięki w Gwincie są niesamowite, Dol Dhu Lokke to najlepszy przykład, że warto jest posłuchać sobie kart premium :D Mój ulubiony dźwięk w całej grze to ambient z wersji premium Pięściarza (Syndykat, brąz, 4p prowizji) - coś wspaniałego. Dobrze wiedzieć, że twórcy...
  15. Ingen0000

    TWiG AMA [Decommissioned]

    Hello there, dearest Pavko! 1. Do guys from the studio feel the support of Gwent players? Please let me explain what I mean: I've been playing the game since early Closed Beta and it never felt better than now. The current state of Gwent is a complex compound of all your recent actions and...
  16. Ingen0000

    Rozpoczął się Sezon Niedźwiedzia!

    To jest najlepsza aktualizacja od bardzo długiego czasu i nie mówię tak dlatego, że mocny jest któryś archetyp - gram wszystkimi frakcjami. Chodzi o to że 1. problem z najgorszą mechaniką od kiedy gram w Gwinta (kolgrim i zarzucanie talii przeciwnika śmieciami) został rozwiązany,przywróceni...
  17. Ingen0000

    Yennefer rozpoczęła swoją Podróż!

    Widzę, że za język polski w grze w dalszym ciągu odpowiada GOOGLE Translate :) Potrzebujecie wolontariuszy, żeby wyeliminować takie smaczki przy KAŻDEJ aktualizacji? Przy KAŻDYM drzewku sezonowym? Przy KAŻDEJ kolejnej serii zadań? Dajcie znać, pomogę :) Za darmo :)
  18. Ingen0000

    Rozpoczął się Sezon Wilka!

    Niewiarygodne - czekałem na premierę Cyberpunka wierząc, że po niej crunch się skończy i Gwint dostanie TROSZKĘ więcej ludzi. Tymczasem CP wyszedł, zeżarłem tę gierkę w 72 godziny, wróciłem do Gwinta i widzę, że wszyscy odpłynęli ratować tonący statek, a na pokładzie najlepszej karcianki nie ma...
  19. Ingen0000

    Season of the Draconid is here!

    When will the Open #3 board enter the shop?
  20. Ingen0000

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Ja się szanowałem i nie odczuwałem żadnej przyjemności z gry bo irytował mnie brak profesjonalizmu uwidoczniający się w wielu miejscach i żenował fakt, że nie da się z tym nic zrobić, bo się zostanie zjedzonym przez półinteligentnych pochlebców. Odkąd pogodziłem się z faktem, że dla ludzi...
Top Bottom