Search results

+
  1. B

    Jak dodać własną piosenkę do mapy

    Musisz poszukac tematy o dzwiekach i muzyce na wiki redkita
  2. B

    Pasek zdrowia Bossa

    Niestety :(
  3. B

    How to make belt health

    How to make belt health How to make belt health my character. For example Letho.
  4. B

    Pasek zdrowia Bossa

    Pasek zdrowia Bossa Wie ktos jak ustawić przeciwnikowi pasek życia jak to maił np. Letho podczas walki z Geraltem w podstawce ? Jesli ktoś wie to poproszę dokładnie powiedzieć gdzie takowa opcja się znajduje, mile widziane ss.
  5. B

    Zadania, postacie ,muzyka w tle?

    Forum Polsko języczne jak i Angielsko przejrzane i nie było już takich tematów ?
  6. B

    Prośba o udostępnienie małej mapy z questem.

    Jak chcesz mogę Ci pomoc osobiście
  7. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    Czyli się całkowicie nie rozumiemy i inaczej odbieramy W1 :)
  8. B

    Gra planszowa WIEDŹMIN - by Solan7

    Czekam na wydanie i od razu kupuje :)
  9. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    A modele postaci, muzyka, system walki itp są nie do podrobienia. Tak poza tematem to mam mapkę do REDkita zbędną prawie gotową do robienia w niej przygody :)
  10. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    To nie jest taki klimat jaki ja chce mieć w przygodzie :)
  11. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    Ja chcę uzyskać klimat Brzegu oraz Wioski gdyż w tym klimacie jest przygoda :) W W2 nie dałbym rady tak odwzorować tego klimatu znanego z W1.
  12. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    A może jednak przygoda wyjdzie na W1 kto to wie :)
  13. B

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Brawo! Jak widać powstaje potężny dopracowany projekt. Jestem ciekaw jak sprawdzi się mapa takiej wielkości.Fabuła musi być naprawdę potężna rozbudowana i wielowątkowa jeżeli ma starczyć na tak wiele godzin gry (wierzcie że wiem co mówię) Teraz przed Tobą praca nad dialogami i questami (swoją...
  14. B

    Zamki,baszty i warownie.

    Ma ktoś pojęcie czy istnieją domy z w1 w 3d? Wiem że w djinnim są one wmontowane w mapy ale może istnieją też osobno.
  15. B

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

    Przepraszam za to niedopatrzenie z mojej strony :) Proponuje współpracę którą możemy omówić na priv jeżeli chcesz.
  16. B

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

    Ja robie własny projekt więc tego nie wezmę na siebie. Lecz oferuje pomoc przy nauczeniu się dialogów postaci questów jeżeli chciałbyś samemu zrobić przygodę a ni potrafisz tego.
  17. B

    Cutscene

    Are already may have any information on how to create a cutscene? "I know REDkit manual"
  18. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    Interesuje mnie dlaczego większość wybiera 2 część :) Decyzja podjęta: Prace zaczynam na REDkicie.
  19. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy Stary projekt jakim jest "Świteź” został odmrożony. Prace od nowa trwają nad przygodą na razie wszystko jest w mojej głowie i rozpisane na kartkach. Czyli pomysły jak urozmaicić grę, zadania główne, zadania poboczne...
Top Bottom