Search results

+
  1. sserek

    Rozpoczyna się nowa saga

    Dżizas i pomyśleć, że w momencie wyjścia gry będę CO NAJMNIEJ 2x starszy niż w momencie gdy grałem w W1... Ale ten czas leci.
  2. sserek

    Rozpoczyna się nowa saga

    Umrę do tego czasu...
  3. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja tam jednak myślę, że oni mają bardzo duże poczucie humoru, skoro wyszedł im taki zacny żart z serialu xD
  4. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jezu, i całe szczęście, że wrzucili wszystko naraz. Tak to się zobaczyło wszystko za jednym zamachem i można zapomnieć, co najwyżej depresja jeszcze trochę potrwa. A jakbym musiał co tydzień cierpieć patrząc na to, co zrobili z książkami, to bym chyba nie przeżył nerwowo.
  5. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Po prostu oceniają to bez patrzenia przez pryzmat książek. Jako fan jestem zobowiązany dać 1/10, ale jeśli miałbym zapomnieć o książkach, to moja ocena byłaby na poziomie jakieś 6/10 (może nawet 7). Serial jako high fantasy jest całkiem dobry, mi się fajnie to oglądało. Ale musiałem wyłączyć w...
  6. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Trzeba uznać po prostu, że to alternatywna historia dziejąca się w innym miejscu i czasie.
  7. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dobra, streszczę ten sezon najkrócej jak się da:
  8. sserek

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Póki nie zobaczę całości, to tam nie zaglądam. 4 odcinek - dalsza część jechania po bandzie... 1639846824 5 odcinek
  9. sserek

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Trochę wariacja na temat opowiadania, ale zachowali wszystko w sumie co powinno być. I całkiem fajnie wyszło. Trochę dodali historii od siebie, ale nie zepsuli odbioru tym na szczęście. Btw, witam, jakiś czas mnie znowu tu nie było xD 1639792162 Jestem po drugim odcinku. Niestety dla każdego...
  10. sserek

    Night City [otwarte całą dobę]

    Co prawda widziałem Łoliego ostatnio parę lat temu, ale nie wiem czy da się być jeszcze bardziej chudy niż już wtedy był. Więc tu nie ma już za bardzo jak chudnąć. Chyba że od tamtego czasu zaczął jeść.
  11. sserek

    Night City [otwarte całą dobę]

    No mam sporo rzeczy do naprawienia w robocie, więc chwila idealna do pospamowania na forum Wieśka (Wieśka, nie CP!). Na Wasze szczęście mam co robić, więc wrócę pewnie bardziej jeśli kiedykolwiek wyjdzie W4 :P
  12. sserek

    Night City [otwarte całą dobę]

    Siema, tęskniliście? Podobno jakieś trolle się tu zleciały ostatnio?
  13. sserek

    Nowa gra forumowa!

    Meh, jakaś podróbka Versusa? :P
  14. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Babka, która ma grać Francescę, za cholerę mi nie pasuje... Już lepsza z wyglądu by była aktorka, która ma grać Lydię.
  15. sserek

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Eee... a co to za problem? Zakładając, że rozwój był na dość wysokim poziomie (magowie/druidzi pewnie też by się przydali, żeby rzucić jakieś zaklęcia, np. zamrożenia), to facet był potrzebny tylko na chwilę. Starczyło, że co nieco od niego pobrali, a potem po 25 latach wykorzystali. Zakładając...
Top Bottom