Search results

+
  1. P

    Wiedźmin 3 - muzyka

    A co myślicie o możliwości importu muzyki z W1 i W2 do Dzikiego Gonu?
  2. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jak myślicie jaka waluta będzie wprowadzona do W3? W poprzednich częściach były to temerskie oreny, a jeśli się nie mylę to w Novigradzie obowiązują korony. Myślicie że redzi to zmienią?
  3. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Witam, myślę,że wpadłem na niezły pomysł,a mianowicie chodzi o możliwość importowania muzyki z poprzednich wiedźminów do Dzikiego Gonu. Moim zdaniem to by była fajna rzecz, z chęcią posłuchał bym sobie muzyki w szczególności z jedynki.
  4. P

    Wiedźmin 3: znaki

    Wiedźmin 3: znaki Tak się zastanawiam jak się zmienią znaki w W3. Chciałbym aby powróciło z jedynki "ładowanie znaku" dzięki czemu znak był silniejszy. Chciałbym także aby znaki były bardziej rozbudowane, gdzieś czytałem że z każdym ulepszeniem znaku będzie on inaczej wyglądał. Co wy myślicie o...
  5. P

    Wiedźmin 3: potwory

    Ja chciałbym zobaczyć więcej potworów, najlepiej te wykreowane przez pana Sapkowskiego (chciałbym mieć też do czynienia z potworem który mówi).
  6. P

    Wiedźmin 3: postacie

    Wiedźmin 3: postacie Jak myślicie czy Jaskier i Zoltan pojawią się w Wiedźminie 3 i czy chcielibyście ich jeszcze zobaczyć? Bo ja szczerze nie wyobrażam sobie wiedźmina bez tej sympatycznej dwójki. Zapraszam do tematu. Ustaliliśmy, że tytuł tematu przeformułujemy na bardziej ogólny. zi3lona
  7. P

    Nowe wideo na stronie magazynu Game Informer

    Chciałbym aby filmy były tłumaczone na polski, bo z moim angielskim nie jest najlepiej!
  8. P

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

    Mam pytanie. Czy jak pobieraliście to pierwszy pobrany plik nazywał się TW2EE Patch-2.bin i ile się tych plików pobiera? Prosiłbym o szybką odpowiedź i z góry dzięki! :confused:
Top Bottom