Search results

+
  1. F

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Te płotki w 1:26 min to chyba prztyczek w nos Redów za W1 :D Oj, dołujesz mnie, chyba wezmę ten mój planowany światek i cisnę gdzieś w nieznane zakamarki internetu by go nikt nigdy nie znalazł ;) Niesamowita atmosfera, aż chce się czekać.
  2. F

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

    SAMA zrobić! Jam jest płeć piękna :D Jako że nikt się nie zlituje, postanowiłam zacisnąć zęby i popracować codziennie min. 0,5 godz. nad moją mapką. Po dostatecznie długim czasie powinno przynieść jakieś efekty. Co do przygód, coś tam kiedyś mi nawet wyszło, ale zaczęłam tworzyć mapę, która...
  3. F

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

    Dzięki :) Mam nawet rozpisaną fabułę :) Ah, nadzieja umiera ostatnia
  4. F

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt Poświęciłam tej mapce sporo czasu i energii, ale już od 8 miesięcy wszystko stoi z powodu braku czasu i zapału. Szukam kogoś kto miałby ochotę zrobić COŚ z moim projektem ponieważ chce na tej mapie zagrać i wiem, że może wyjść coś ciekawego...
  5. F

    Skrzynie, skrzynki, beczki itp.

    To skoro wiesz już jak to zrobić to może podziel się informacją?
  6. F

    Mniejsze zło - przygoda na podstawie opowiadania Andrzeja Sapkowskiego.

    Mnie kusi zrobienie przygody na podstawie opowiadania "Okruch lodu" ALE mam poważne przeszkody: Yennefer (może da się którąś z wiedźm przekolorować) no i zeugl, którego raczej ciężko zastąpić krakenem :)
  7. F

    Powiększenie zasobów REDkita

    Tylko w 3ds max 2013? Obecnie jest dostępna tylko wersja 2014 (no chyba żem jest ślepa), będzie działać czy nie tracić czasu na tworzenie obiektów, które potem nie będę mogła dodać do W2?
  8. F

    Problem

    Did you look in here: http://forums.cdprojektred.com/threads/532-Installing-The-reblance-mod-2-on-The-Witcher-2-STEAM-VERSION
  9. F

    Wieża Vranów - brak kolizji w meshu klatki schodowej

    Dzięki :) Spróbuję wsadzić jakąś podłogę na skos, zobaczymy co wyjdzie.
  10. F

    Wieża Vranów - brak kolizji w meshu klatki schodowej

    Wieża Vranów - brak kolizji w meshu klatki schodowej Mógłby ktoś sprawdzić czy vran_tower_details_interrior.w2mesh ma kolizję? Bo Wiesiek nie chce mi wejść do wieży i nie wiem czy ja kiedyś usunęłam czy to niby tak ma być?
  11. F

    REDkit nieaktywny

    Próbowałeś reinstalacji? Tak jak tutaj opisane: http://forums.cdprojektred.com/threads/528-B%C5%82%C4%85d-podczas-zapisywania-NPC Redkit miewa różne dziwne problemy, reinstalacja może pomóc
  12. F

    REDkit nieaktywny

    W Asset Browserze nie ma folderu Scene, no chyba że sobie taki utworzysz (tak mi się wydaje). Natomiast jest ZAKŁADKA "Scene" po prawej stronie okna: Jeżeli ją zamknąłeś to można ją przywrócić wybierając w menu View -> Panel -> Show all lub tylko Scene Nie bardzo rozumiem co chcesz przez to...
  13. F

    Jak stworzyć kupca/ karczmarza?

    Jak stworzyć kupca/ karczmarza? Jak dodać kupca lub karczmarza by móc kupić coś lub przechować w skrzyni? Trzeba zrobić questa? I drugie pytanko jak umieścić coś w skrzynce (np. pieniądze) by potem Geralt mógł to wyjąć?
  14. F

    Jak utworzyć world i startup partition?

    Tylko że nie widzę przez to dialogów (nie to, że w ogóle jakieś mam, jedynego questa jakiego zrobiłam do tej pory zeżarł mi redkit :p) Dzięki za pomoc :)
  15. F

    Zmiana miejsca pobytu NPC

    Nie ma problemu :) Jesteśmy pionierami w świecie redkita, trzeba se pomagać
  16. F

    Zmiana miejsca pobytu NPC

    Chodzi o coś takiego: http://forums.cdprojektred.com/threads/500-SOLVED-How-to-make-NPC-walk ?
  17. F

    Zniknęły wszystkie npc

    Zrobiłam reinstalkę i wróciło do normy. Dziwna sprawa, ale redkitowi zdarzają się najdziwniejsze "odchyły", np. miałam taką sytuację, że za każdym razem gdy po uruchomieniu gry Geralt stawiał nogę na pewnym mostku, ów mostek dostawał spazmatycznych drgawek po czym unosił się, robił kilka obrotów...
  18. F

    Zniknęły wszystkie npc

    Zniknęły wszystkie npc Po utworzeniu World partition i waypointa geralta (wg tego tutorialu: http://vimeo.com/53152699) zniknęły mi wszystkie npce. Nie pomaga przywrócenie starszej kopii. W community wszystko wygląda ok, actionpointy z tagami raczej też. Na wszelki wypadek zaktualizowałam...
  19. F

    Jak utworzyć world i startup partition?

    Zrobiłam jeszcze raz i gra odpala poprawnie, Geralt jest w miejscu gdzie utworzyłam waypoint ALE błędy typu Path Engine , które prześladują mnie od dłuższego czasu nie znikają, dodatkowo zniknęły mi wszystkie npce :(
  20. F

    Jak utworzyć world i startup partition?

    zrobiłam jak na filmiku i: ktoś mi to rozszyfruje?
Top Bottom