Search results

+
  1. szypek26

    Pochwal się swoim V

    Do niczego się nie przyznaję!
  2. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Kolego, jak piszesz o "przerwach w dostawach sieci", to mówisz o tym, że operator wyłącza ci internet. Gdybyś od początku napisał, że masz słabe WiFi i telewizor gubi ci zasięg, to byłaby inna rozmowa. Ale skoro nie potrafisz rozmawiać i uciekasz do złośliwości, to ja mogę co najwyżej życzyć ci...
  3. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    To jest IPTV, czyli telewizja dostarczana przez internet. Nie masz internetu, nie masz telewizji.
  4. szypek26

    Gothic

    Gothic bez głosu Mikołajczaka to nie Gothic. Stop the count! Znaczy eee... stop the remake!
  5. szypek26

    Gothic

    Co do dubbingu to pojawiła się petycja, żeby Snafa zagrał Makłowicz :D https://www.petycjeonline.com/pan_robert_makowicz_nowym_gosem_snafa A to już czyste heheszki:
  6. szypek26

    Phantom Liberty Tour

    Ja również, z pewnym opóźnieniem (bo jestem opóźniony) dziękuję za zaproszenie. Bawiłem się z wami jak zawsze świetnie, miło było zobaczyć twarze zarówno znajome, jak i te nowe i wspólnie podokazywać przez cały dzień. Impreza zorganizowana perfekcyjnie, karkówka wysmażona bez zarzutu, nawet...
  7. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Kilka uwag: - A co tam się dokładnie dzieje i co to za model? Może wystarczy mu np. dołożyć ramu, przedmuchać wentylator (może się np. włączać throttling z powodów wysokich temperatur) czy kupić dysk SSD? - W ostatnich postach toczyła się dyskusja nt. używanych laptopów z serii biznesowych...
  8. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Ja w domu pracuję na T450s, którego kupiłem za ok. 400 dolarów na początku 2018. Niestety, z tego co widzę, nawet dziś ten model dosyć trzyma cenę i jest poza twoim budżetem. Poza baterią, która już szału nie robi (jak oglądam film to musi być krótki, bo 2h bez kabla lapek nie wytrzyma), nie ma...
  9. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    A to moja
  10. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Mógłbyś :D W zamyśle jest do serwerów, dlatego "serwerowy", ale PC spokojnie go ogarnie. Jedynie nie wiem, jak będzie z umocowaniem takiego kloca w standardowej obudowie, bo na pewno jest cholernie ciężki, już dyski 12-14 TB to były niezłe kowadła (większych w ręku nie miałem), a ten będzie miał...
  11. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Kup sobie największy dysk na rynku (18TB) i po krzyku :D https://www.morele.net/dysk-serwerowy-seagate-exos-x18-18-tb-3-5-sata-iii-6-gb-s-st18000nm000j-7323127
  12. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Odpowiem filozoficznie: wszystko jest możliwe :D Każdy robi, jak mu pasuje. Technicznie można zarówno z wielu fizycznych dysków zrobić jedną wielką partycję (chociaż w Windowsie to trochę rzeźba) jak i z jednego fizycznego dysku zrobić wiele partycji. Te drugie rozwiązanie z jednej strony...
  13. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    W przypadku codziennych zastosowań typu internet + lekkie prace biurowe + gry / filmy / muzyka podpisałbym się pod tym, co napisał @Deymos666. Ile osób, tyle opinii, ale moja jest taka, że dyski SSD SATA (nieważne czy ze złączem M.2 czy SATA) ze średniej półki to fajna opcja budżetowa dla...
  14. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Niezupełnie, nawet w przypadku bardzo drogich i bardzo szybkich dysków PCIe mamy do czynienia z radiatorami (bez wentylatorów i innego chłodzenia aktywnego). Poza tym czy aby na pewno zamierzasz kupować dysk za kilka tysięcy złotych? :D Dyski M.2 NVMe zazwyczaj to po prostu cieniutki kawałek...
  15. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    SSD to rodzaj dysku - są dyski "na chipie" (SSD) albo "talerzowe" (HDD). Różnic tutaj nie będę omawiał - zakładam z góry, że interesuje cię tylko SSD. Dysk SSD może występować w kilku rodzajach złącz: SATA (dokładnie tak samo jak klasyczny HDD), M.2 (wtedy przypomina trochę pendrive bez...
  16. szypek26

    Krakowska inicjatywa

    Zwłaszcza jak zaczynasz się kłócić z barmanem. A nie, czekaj, to nie ty :D Zapraszamy wszystkich chętnych, moc wrażeń i dziwne towarzystwo gwarantowane. Słyszałem też, że niektórzy bywalcy mogą potem oprowadzać zainteresowanych po okolicznych kebabach :D
  17. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    Jeśli patrzymy na ceny w chwili "teraz" to jak najbardziej się pyli (nawet, jeśli zestaw jest używany), bo ceny kart graficznych są takie chore, że nowe 3060 Ti zaczyna się od 3600 złotych, więc za pozostałe 2000 nie miałbyś szans dokupić pozostałych podzespołów. Jeśli natomiast patrzymy na ceny...
  18. szypek26

    Gothic

    Ano, trochę krzywo to wygląda :D Dinozaury to były, jeśli dobrze pamiętam, zębacze. A ścierwojad to taka przerośnięta kura :D
  19. szypek26

    Co nieco o sprzęcie

    A tośmy się dobrali xD
Top Bottom