Search results

+
  1. T

    Efekt teleportu

    W queście ustawiasz, że po wejściu na trigger area, następuje teleport do określonego obiektu np waypointu. I będzie to działać za każdym razem :)
  2. T

    Zmiana miejsca pobytu NPC

    Tak, dzięki :)
  3. T

    Following NPC

    I did my NPC follow me, but it looks like he teleports to me when I go to a little distance from me, and I want him walking behind my back :)
  4. T

    Zmiana miejsca pobytu NPC

    Zmiana miejsca pobytu NPC Wiecie jak sprawić, aby w określonym momencie (mam na myśli w określonej fazie questa) NPC przeszedł w inne miejsce i tam pozostał? Nie chodzi mi o funkcję teleport, tylko tak żeby było widać jak idzie :)
  5. T

    Following NPC

    Someone can help me?
  6. T

    Videotutorial PL

    Dobra robota. Na pewno przyda się początkującym. Gratuluję :)
  7. T

    problem z kopiowaniem

    Zainstaluj RedKita jeszcze raz i odznacz opcję ze stringami. W sensie po instalacji :)
  8. T

    Potwory pojawiające się w określonej fazie zadania?

    Nie ma za co. Polecam się na przyszłość :)
  9. T

    Córa Wilka - Mod

    Literówki poprawię, dzięki. Ale przy tych myślący... To ma być tak, że Sołtys wchodzi w słowo Geraltowi :) A co do tej walki to o to właśnie mi chodziło, żeby tak czy inaczej musieć walczyć. W końcu jest napad nie?
  10. T

    Córa Wilka - Mod

    Wrzuciłem aktualizację. Mam nadzieję, że teraz wygląda lepiej. Aciek, dzięki za pomoc :D
  11. T

    Potwory pojawiające się w określonej fazie zadania?

    Jest coś takiego w queście :) Nazywa się to hide/show layer. Tam musisz sobie skonfigurować tą funkcję i wybrać warstwę z encounterem Co do drugiego pytania, to tak się chyba nie da. Ew. mozesz poszukać w ustawieniach encountera, ale wątpię, żeby coś takiego tam było
  12. T

    Noc w poziomie "prolog".

    Zapewne dodałeś w AE fog, prawda? Spróbuj go wyłączyć i wtedy zobaczyć :)
  13. T

    Problem with some meshes after cook

    Problem with some meshes after cook I added on my map some meshes of mountains from prologue and mountain background. When I play in editor every think works awsome. But when I cook a level and play in it in The Witcher 2, on my map there aren't meshes I mentioned before. Do you know, what's...
  14. T

    Nie widać meshów po cookowaniu

    Nie widać meshów po cookowaniu Mam taki problem iż wstawiłem meshe, a dokładnie meshe gór z prologu i tło z górami i kiedy gram w edytorze to wszystko hula. Jednak po zcookowaniu poziomu wspomnianych obiektów po prostu nie widać. Wiecie może o co kaman?
  15. T

    Córa Wilka - Mod

    A co Ci nie działa? W ogóle się nie włącza, czy pojawia się jakiś błąd?
  16. T

    Córa Wilka - Mod

    Jak wcześniej napisałem, jest to wczesna beta, tak więc na pewno finalnie będzie lepiej :) Mimika, interakcje, drzwi i wnętrza itd oczywiście dodam. Dzięki wielkie za ostrą krytykę, na pewno nie zaszkodzi :D
  17. T

    Córa Wilka - Mod

    SCREENY:
  18. T

    Córa Wilka - Mod

    Córa Wilka - Mod Hej wszystkim. Chciałbym zaprezentować Wam moją modyfikację, a właściwie jej prolog. Jestem świadom, że póki co zawiera wiele błędów, ponieważ jest to póki co wczesna beta i było by miło, gdybyście mogli wynotować je w tym temacie, bo możliwe, że coś pominąłem :D Tak więc...
  19. T

    Loading next map

    Banan, can you help me?
  20. T

    Loading next map

    They didn't make game in RedKit :)
Top Bottom