Search results

+
  1. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

    Przepraszam, kajam się i posypuję głowę popiołem.... tylko, że jakbyś czytał dokładnie, to nie napisałem, że REDzi skłamali. Zgodnie z *literą* definicji wszystko jest OK, podobnie jak z moim "bezwypadkowym" samochodem. No ale skoro to REDzi, nasza duma i świętość narodowa, to przecież oni nie...
  2. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

    Więc w taki czy inny sposób ten dostęp do internetu potrzebny jest i nie chce wyjść inaczej. Plik aktywacyjny sam na dysku się nie zmaterializuje.
  3. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

    Logika niesamowita - nie potrzebuję internetu, żeby zagrać w grę, której tak naprawdę nie będę w stanie nawet uruchomić bez dostępu do internetu. Hurra! Równie dobrze Marcin mógłby wystawić ogłoszenie o sprzedaży używanego samochodu, gdzie wymieniono blachy całego boku i malowano dach i...
  4. D

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Fartuess raison d'etre To ja Wam podrzucę inne ciekawe pojęcie, jakim operuje język angielski: cargo cult developers* ;) Mam wrażenie, że właśnie to chcecie przekazać w swoich wypowiedziach. *wiem, link prowadzi do określenia cargo cult programming, ale istota rzeczy pozostaje ta sama.
  5. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    Rozumiem i jest to jakieś wyjście, ale wtedy mamy dwie wersje: albo w całym świecie jest tak niewiele zimejki, żeby nie starczyło jej na kilka eliksirów (co przy rozległości świata zacznie wyglądać nieco dziwnie, bo nie do tego gracze są przyzwyczajeni), albo do przejścia na kolejne poziomy...
  6. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    Zgadzam się w 100%. Ogólnie system autouzupełniania sam dobierający sobie składniki byłby do bani. Obawiam się, że wtedy dojdziemy do absurdów, że do podbicia np. jaskółki na najwyższy poziom wymagane będzie ze 100 sztuk płatków białego mirtu i 200 berberki, żeby gracz wciąż musiał coś zbierać...
  7. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    Pod warunkiem, że do uzupełnienia eliksirów te składniki będą wymagane. Ale ostatecznie i tak skończy się tym, że w pewnym momencie gry gracz będzie miał wymaksowane eliksiry i zbieranie nowych ziół przestanie być potrzebne. A fakt, zapomniałem :) Więc jest podobny tym bardziej ;)
  8. D

    Wiedźmin 3 - tryb hardkorowy - dyskusja

    Otóż to. Kiedyś Faergus Urquhart przed premierą Dungeon Siege 3 bodajże się wypowiadał, że zwiększenie poziomu trudności nie powinno polegać na zwykłym podbijaniu HPków i zadawanych obrażeń, tylko innym zaprojektowaniu danego spotkania, np. jeśli na łatwym Geralta atakuje dwóch facetów w...
  9. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    Oczywiście, że samo auto-uzupełnianie nie decyduje o wymagającej rozgrywce, ale zmiana w systemie alchemii tak u samych podstaw eliminuje strategiczne zarządzanie zasobami (czyli ziółkami) - wystarczy nazbierać raz, żeby zrobić eliksir, a obecnie najwyraźniej po medytacji on się po prostu odnowi...
  10. D

    Mod FCR do Wiedźmina 2 - łatka 1.1

    Mała prośba - nie polecaj Partition Magic ludziom, którzy mogą mieć Win7, bo się mogą na tym przejechać (PM tworzy tabele partycji niekompatybilne z Win7, więc system nie odpali). Zamiast tego lepszy jest obecnie np. Easeus Partition Master, darmowy do użytku domowego. I dalej twierdzę, że...
  11. D

    Mod FCR do Wiedźmina 2 - łatka 1.1

    Ja np. mam system na 64GB SSD i aktualnie wolne jest jakieś 7GB, przy czym wolałbym, żeby tak zostało. Nie mam za to z czego dodawać do partycji systemowej ;)
  12. D

    Mod FCR do Wiedźmina 2 - łatka 1.1

    Osobiście uważam, że przenoszenie *całego* katalogu ze względu na moda jest trochę na wyrost. W Win7 można użyć programu mklink.exe (z wiersza poleceń) i zrobić symlink w Dokumentach do katalogu z modami wrzuconego na inną partycję. W starszych wersjach Windowsa można posłużyć się zewnętrznym...
  13. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Niezły pomysł, wystarczyłoby wprowadzić system reputacji mierzony dla każdej osady (co było już w Falloucie 2) i powiązać go z mnożnikiem cen w sklepach, który właściwie musi już istnieć, biorąc pod uwagę, że sklepy sprzedają ten sam przedmiot drożej i skupują taniej. Odpowiedni balans...
  14. D

    Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance

    Nie patrz na zdjęcia, tylko na opis. Mod podlinkowany przez Szinczę ma wszystkie style fryzur dostępne w W2, trzeba tylko odpowiednie pliki skopiować do katalogu z grą.
  15. D

    Wiedźmin na E3 2013

    No popatrz, w obecnej generacji to właśnie konsolowcy dostawali najczęściej gry "wykorzystujące maksimum ich sprzętu", a PCtowcy grę sportowaną z konsoli, która siłą rzeczy maksimum ich sprzętu nie wykorzystywała, bo nie miała jak (no, chyba, że dołożymy dodanie paru słabo zoptymalizowanych...
  16. D

    Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance

    Bo instalator wymaga uprawnień admina, a potem ładuje pliki moda do \Witcher 2\UserContent w katalogu dokumentów użytkownika, co efektywnie umożliwia zagranie w moda tylko z konta admina. Jeśli masz kilka kont, to rozwiązaniem jest skopiowanie zawartości UserContent z katalogu admina do...
  17. D

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Oczywiście, że nie, a nawet go zwielokrotniają ;) Chodziło mi tylko i wyłącznie o to "mieszanie" save'ów kilku graczy. Możliwość ręcznego nadpisywania save'ów i zmiany ich nazwy jak najbardziej popieram.
  18. D

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A nie możesz założyć żonie nowego konta użytkownika w Windowsie? W ten sposób nie będą się Wam mieszały save'y, bo każdy będzie je miał w osobnych "Dokumentach". Ogólnie, to ostatnimi czasy takie jest chyba podejście developerów ogólnie do profili - zamiast nich, używają katalogu Dokumenty...
  19. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Z pewnością. Z tym, że co do AoD to jeszcze nie wiadomo, w czwartek którego roku wyjdzie, więc nie uwzględniałem. No i Vince robi tę grę już od 7 lat... Ejże, to *moja* definicja, więc wiadomo, że musi być jedynie słuszna :p No nie wiem, jak dobitniej mogę zaznaczyć lekką ironię w poście...
  20. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Z pewnością dużo się naszukałeś, żeby znaleźć screen z Wiedźmina z taka ilością kwestii na ekranie :p/>/> A potem jeszcze bardziej, żeby znaleźć ten screen z Tormenta. Ale nie powiem, doceniam poświęcenie ;)
Top Bottom