Search results

+
  1. goldi90

    Xbox save backup?

    Hi guys! I'm a console guy (Xbox) for a while now but there is one thing I don't get - how to backup my current save. I maxed up my current character and would like to start brand new when the expansion goes live but I don't know how to backup the current save to ensure I do not overwrite it on...
  2. goldi90

    Równowaga w naturze - bug?

    Równowaga w naturze - bug? Witam serdecznie! Mam problem z ukończeniem zadania pobocznego "Równowaga w przyrodzie" z dodatku Krew i wino. Mianowicie kiedyś wykonując jakieś inne zadania w okolicy wspomniany quest się uaktywnił ale, jako że nie miałem na tym etapie gry odpowiednio wysokiego...
  3. goldi90

    Jak pobrać polską wersję Wiedźmina z gog.com?

    Jak pobrać polską wersję Wiedźmina z gog.com? Witam serdecznie. Postanowiłem dziś pobrać sobie pierwszego Wiedźmina z serwisu gog.com. Mam jednak problem, gra ściąga mi się w wersji angielskiej. Po drodze nie ma wyboru opcji językowej (ani na stronie, ani przy ściąganiu czy instalacji)...
  4. goldi90

    Agresywna trollica

    Agresywna trollica Witam ;) Mam pewien kłopot z trollicą, którą spotykamy idąc z Rochem z obozu Keadwen do Vergen (już po odczarowaniu pola bitwy). Pomimo faktu, że przeprowadzam rozmowę z wyżej wymienioną w taki sposób, by jej nie rozdrażnić, ona i tak po zakonczeniu pogawędki rzuca się na nas...
Top Bottom