Search results

+
  1. Sylvin

    Przedstawiamy Cyberpunk 2077 w Limitowanej Edycji Dyskietkowej!

    Biorę towar w ciemno! Wykafelkuję sobie ścianę ^^
  2. Sylvin

    Forumowa filmówka

    W pełni się zgadzam co do powyższych ocen drugiej części Diuny. Film sam w sobie to po prostu kawał dobrego kina. Dla osób dobrze znających książkę może się pojawić kilka elementów, które mogą się nie spodobać, czy też wywoływać delikatny zgrzyt, jednak trzeba przyznać, że bardzo dobrze oddano...
  3. Sylvin

    Seriale

    Skończyłem ostatni sezon Detektywa, w międzyczasie robiąc sobie rewatch s1 i ehh... Wiedziałem, że nowy sezon będzie inny i nawet ta inność mi nie przeszkadzała bodajże do 4 i pół odcinka, jeśli miałbym być szczery. W momencie kiedy zaczęły się odkrywać wszystkie karty zapowiadało się, że...
  4. Sylvin

    Seriale

    Muszę zrobić sobie rewatch S1. Wypełnię pustkę w tygodniowej przerwie między odcinkami :)
  5. Sylvin

    Seriale

  6. Sylvin

    Seriale

    Wczoraj wystartował nowy sezon Detektywa. Pierwszy odcinek jest jak dla mnie całkiem spoko. Czekam na kolejne. Jak dla mnie bardzo klimatycznie zaczyna się ten sezon, którego akcja toczy się na Alasce, w momencie rozpoczęcia najdłuższej nocy polarnej. To znaczy, że cały sezon będzie się...
  7. Sylvin

    Gry - bundle, promocje, okazje

    No proszę :D Mam nadzieję, że się spodoba ^^ Tymczasem Epic daje kolejną grę
  8. Sylvin

    Gry - bundle, promocje, okazje

    A to taka fajna gierka. Musisz nadrobić, tym bardziej, że jest całkiem kompaktowa przez co szybko się przechodzi kolejne rozdziały :)
  9. Sylvin

    Night City [otwarte całą dobę]

    Również przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego, oby ten nowy rok był lepszy niż poprzedni!
  10. Sylvin

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jakiej broni? Czekaj, na tej fotce jest jakaś broń? ;P
  11. Sylvin

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Kto pierwszy ten lepszy :)
  12. Sylvin

    Gry komputerowe

    Przeszedłem Plague Tale: Innocence. Gra ma już trochę latek i doczekała się kontynuacji, ale nie tak dawno pierwsza część pojawiła się w dobrej cenie i postanowiłem się za to zabrać. Nie żałuję ani trochę. To naprawdę fajny tytuł, przy którym fajnie spędziłem czas. Plague Tale to nie jest długa...
  13. Sylvin

    Nowa Misja: Podejmij Wyzwanie Trybu Foto!

    Mnie niestety też nie ma wśród zwycięzców i nie ma co tego roztrząsać. Pojawiło się naprawdę sporo kozackich fotek. Zastanawiam się tylko jak wyglądało głosowanie na zwycięskie prace, cały ten proces. Ilość prac jest oszałamiająca. Gratulacje dla każdego - zwycięzcom i uczestnikom :)
  14. Sylvin

    Pochwal się swoim V

    W Halloweenowym klimacie :) I coś z końcówki Phantom Liberty
  15. Sylvin

    Nowa Misja: Podejmij Wyzwanie Trybu Foto!

    Moich screenów również jeszcze nie ma. Podejrzewam, że z powodu obładowania ilością prac jeszcze nie pojawiły się wszystkie w galerii.
  16. Sylvin

    Pochwal się swoim V

    O patrz, a ja myślałem że ten poniżej to ty ;P 1697749315 Niezła fotka i ciekawie stworzona postać. Zdaje mi się, że już widziałem kilka fotek z tą postacią w internecie, większości czarnobiałe. Domyślam się, że to twoje :) Nie byłem fanem takich skórnych modyfikacji, ale trzeba przyznać, na...
  17. Sylvin

    Nowa Misja: Podejmij Wyzwanie Trybu Foto!

    To i ja pokażę kilka fotek rozpatrywanych do konkursu, a których jednak nie dałem
  18. Sylvin

    Night City [otwarte całą dobę]

    Ja zawsze robię sporo fotek. Mój realny czas w grze jest trudny do obliczenia, a z dodatku czeka mnie jeszcze ładnych paręnaście, dziesiąt (?) godzin ;D
  19. Sylvin

    Nowa Misja: Podejmij Wyzwanie Trybu Foto!

    Cały czas mówię sobie, że moja najlepsza fotka jest jeszcze przede mną ;)
  20. Sylvin

    Tryb fotograficzny nie działa, gdy rozpoczynam jakąkolwiek walkę :(

    Tryb foto potrafi mocno obciążyć komputer. Wystarczy pobawić się trochę suwakami i porobić kilka fotek z różnych ujęć by zaczęły się pojawiać problemy, a nawet czasem (u mnie) dochodzi do wywalenia się gry. Z innych błędów, jakie zauważyłem, to problem z teksturami na twarzy. Tu znowu, po...
Top Bottom