Search results

+
  1. Sylvin

    Bug: misja przy lokacji Diabli dół

    Nie mogę rozpocząć misji przy lokacji Diabli dół. Nie da się wejść w rozmowę z Kapłanem Wiecznego Ognia. Początkowo myślałem, że jest to czymś uzasadnione i muszę spełnić jakiś warunek. Jednak mam już sporo za sobą a misja jest nadal niedostępna. Gra była instalowana na nowo, po pojawieniu się...
  2. Sylvin

    Trailery fanowskie

    Jak w temacie, Tworzysz, czy znajdziesz fajny trailer fanowski, to śmiało wstawiaj do tego tematu. Może to być również każda inna forma twórczości filmowej, która mówi o Cyberpunku.
  3. Sylvin

    Pamiętnik młodego Wiedźmina

    Pamiętnik młodego Wiedźmina Jako że latka mijają, a wspomnień i pamiątek związanych z forum jest sporo, a nasze kompy miewają jednak tendencje do formatowania, tudzież innych utrat danych to w tym temacie można by zamieścić to co by mogło stanowić pewną pamiątkę dla nas i potomnych :P Maile...
  4. Sylvin

    Technologic - technologia jutra

    Technologic - technologia jutra Nowości technologiczne, stykamy się z tym cały czas. Codziennie powstaje coś nowego z czym warto się podzielić. W tym temacie będziemy mogli się dzielić takimi informacjami i rozmawiać o nich. Jaki wpływ będą miały na nasz świat. Czy polepszą nasze życie, czy je...
  5. Sylvin

    Na tapecie...

    Na tapecie... Krótko i na temat :) W temacie tym będzie można zamieszczać grafiki wszelakie związane z Cyberpunkiem. Na dobry początek załączę kilka gotowych tapet 1 2 3 4 5 6
  6. Sylvin

    Przecieki z nowej produkcji CDPR

    Przecieki z nowej produkcji CDPR W necie można zobaczyć filmik, który prezentuje kilka ujęć z najnowszej produkcji CDPR. Ciężko stwierdzić czy jest to autentyczny materiał, czy wyłącznie primaaprilisowy dowcip, gdyż to co można zobaczyć wygląda naprawdę fajnie. Animacje walki po prostu...
  7. Sylvin

    CD Projekt rozpoczęło współpracę z Good Old Games

    CD Projekt rozpoczęło współpracę z Good Old Games Z dniem wczorajszym CD Projekt zaczęło współpracę Good Old Games. Więcej na ten temat można przeczytać między innymi na takich stronach jak:http://cdprojekt.pl/news.asp?id=10181http://www.gamebanshee.com/news/static/EkkuZZAAlECURapMsI.phpNieźle...
  8. Sylvin

    Galeria polskiego community - komentarze

    Galeria polskiego community - komentarze Na pomysł galerii wpadłem już jakiś czas temu przeglądając stare prace. Załączył mi się jakiś sentymentalizm i zacząłem nad nią pracować, aż w końcu ujrzała światło dzienne. Galeria ta powstała z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy dzięki swemu...
  9. Sylvin

    Galeria polskiego community

    Galeria polskiego community Poniższa galeria prezentuje wszystkie dostępne w chwili obecnej arty na forum gry Wiedźmin. Niestety nie są to wszystkie prace, jakie się ukazały. Część linków prowadzących do grafik niestety zdążyła wygasnąć i nie dało się już wszystkiego odzyskać. Galeria jest...
  10. Sylvin

    Avangarda 2008

    Avangarda 2008 Tymi słowami organizatorzy zapraszają nas na czwartą edycję imprezy. Czy warto tam pojechać? Jeśli interesujesz się choć trochę fantastyką to obiecuję, że warto! Zapowiada się największa impreza tego typu w Polsce z masą przeróżnych atrakcji, tak więc każdy znajdzie na niej coś...
  11. Sylvin

    Wytwory Sylvina

    Wytwory Sylvina Żeby nie było, że sam komentuje, a sam nic nie tworzę, to pokażę kilka swoich prac :)Najpierw troszkę sentymentalnie wybrałem kilka starszych prac. W zamierzchłych czasach wielu czekało na jakieś materiały i kiedy już tylko coś wyszło następował wysyp różnych tapet :) Tuż po...
  12. Sylvin

    Eventy, Konwenty, larpy i inne imprezy gdzie można się spotkać

    Eventy, Konwenty, larpy i inne imprezy gdzie można się spotkać W ciągu roku odbywa się masa różnych ciekawych imprez, o których nie wszyscy wiedzą. Czasem jest ciężko zorganizować jakieś konkretne (np. wiedźmińskie) spotkanie, są jednak takie imprezy, na które część z was z chęcią by się...
  13. Sylvin

    Video reportaż na temat ER

    Video reportaż na temat ER Na golu pojawił się nowy materiał dotyczący edycji rozszerzonej. Nie będę wam zdradzać szczegółów, zobaczcie sami. Jest kilka fajnych informacji odnośnie efektu ubocznego i drobna pomyłka pani Kuczyńskiej odnośnie strzygi, ale to jest mała drobnostka, którą można...
  14. Sylvin

    Pyrkon

    Pyrkon Pyrkon 2008 to konwent odbywający się w Pyrlandii, (czyli w Poznaniu dla mniej znających ;) ). Jest to jedno z ciekawszych spotkań poświęconych Fantastyce. Impreza będzie trwać od 28-30 marca. W wielkim skrócie konwent ten, to 3 dni dobrej zabawy, 30 specjalnych gości i 300 punktów w...
  15. Sylvin

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc Wszędzie szukałem, ale nigdzie tu nie znalazłem wątku poświęconego programom. Wydaje mi się, że jest to temat, którego tutaj brakowało, a który dla każdego może okazać się przydatny.Na swoich komputerach mamy poinstalowanych masę programów, a...
Top Bottom