Search results

+
  1. S

    Skoki z wysokosci

    Dlaczego więc żaden tutorial o niej nie wspomina? Gra ogólnie niesamowicie słabo uczy swoich mechanik - choćby fakt, że podwójne naciśnięcie kierunkowego to unik odkryłem sam, a jest to o niebo lepsze niż wyginanie swojego kciuka pod Alt jak sugeruje tutorial. Potem mamy uczenie gracza poprzez...
  2. S

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Utopce są bodajże na 4 poziomie, więc możesz na samym początku mieć z nimi niejakie problemy. Później stają się mięsem armatnim. Zastanawiam się, co zmienia poziom trudności? Tylko obrażenia zadawane Geraltowi? Czy może Geralt też zadaje mniejsze obrażenia? Jeżeli to drugie, to zastanawiam się...
  3. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Cóż, niektórzy założyli zaślepki i twardo prą do przodu. ;) Jeżeli chcesz nowe informacje - "podobno" (nie wiem, czy mogę wrzucić zdjęcie, pewnie nie) pudełka z Wiedźminem mają na odwrocie screenshoty sprzed downgrade'u i z pierwszych trailerów. W tym momencie zastanawiam się, czy to nie jest...
  4. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ło boże, to argument "to wersja na PS4" upadł, potem "to nie są Ultra" też upadł, to teraz wymyślamy konkurencję, która dostała grę w swoje łapy i specjalnie wstawia brzydkie screenshoty? :D Niektórzy nie rozumieją, choćby tysiąc razy powtórzyć, że nie chodzi o to, jak gra wygląda teraz, nie...
  5. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Akurat nie sądzę, by przyznawanie się do chęci piracenia gry było "legalne" na forum tejże gry, więc tego wcale nie mówię. Mogę za to powiedzieć, że tak - piracę gry, co do których jakości nie jestem pewien. Jeżeli ta gra mnie satysfakcjonuje, to np. kupuję od razu następną w serii, lub następną...
  6. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Od dzisiaj chęć znania prawdy i nie bycia okłamywanym to "polactwo". Widać wszyscy, którzy narzekali na Watch_Dogs to ukryta opcja polska. :D Trochę mnie mało obchodzi, że "musieli pójść na kompromis" czy, bardziej realistycznie, pan w garniturze z Microsoftu przyszedł i kazał im przestać...
  7. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    To chyba czytasz inny internet, niż ja. To raczej kwestia tego, że DS2 był mierną grą zamiótł pod dywan przedpremierowe rozmowy o downgradzie. Akurat argument ad-populum do mnie nie przemawia, nie jestem tu też, by "hejtować", bo ostatnio słowo "hejter" przerodziło się w "nie lubi tego, co ja...
  8. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    GosuPL To aż smutne. No ale co zrobisz, niektórzy się wolą okłamywać. :) Watch_Dogs miał kontrowersje - nie ma żadnego powodu, dla którego Wiedźmin również nie powinien być. Kłamliwy marketing to wciąż kłamliwy marketing, nie ważne, jak lubisz developera.
  9. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ale ich nie masz. Rozumiem. Ciężkie życie fanboja. :D Wiem, że ciężko pogodzić się z tym, że zostało się okłamanym. Ale co się stało, to się nie odstanie. Pierwsze trailery nie reprezentowały finalnego produktu. Praktycznie mamy tu Wiedź_Mina.
  10. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Rhobar999 Przepraszam, ale co? Słowa developerów: nie mają różnych ustawień, tekstur i modeli dla konsol i PCta, nie mieli nawet czasu ich zrobić. Jedyna przewaga PC to 60 fps, wyższa rozdzielczość i efekty Nvidii (HairFX). Nie ma czegoś takiego, jak "gorsza graficznie wersja na konsolach"...
  11. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Rhobar999 Teselacja, foilage density, draw distance, cieniowanie.
  12. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Koniec zabawy, koniec domyślania się. Oficjalne słowa developera: https://www.youtube.com/watch?v=IU9rlkCOk9E "Nie można spodziewać się, że trailery będą reprezentować finalny produkt", co mniej-więcej tłumaczy się na "możemy prezentować produkt, który nie istnieje". Później Marcin wchodzi na...
  13. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Skoro ludzie wciąż potrafią o tym dyskutować, to znaczy, że jest o czym dyskutować. I w czym Ci to przeszkadza? Pomijając to, że sam fakt, że Tobie coś przeszkadza nie powinien mieć wpływu na ten temat. Zresztą dobrze, że temat nie umiera i ludzie wciąż zadają pytania, zamiast pozwolić całej...
  14. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    shasiu Rozumiem, czyli ludzie mają przestać o tym rozmawiać, bo Ciebie to personalnie denerwuje. Zaiste świetny argument, koniec tematu, idziemy do domu. Nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że oczekiwanie odpowiedzi od CDPR to jakieś szaleństwo. Tłumaczyli się z kompresji video, tłumaczyli się...
  15. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Szukam argumentu w Twoim poście i doszukać się nie mogę. "Nie gadajcie o tej grze aż do premiery"? Po to CDPR wypuszcza materiały promocyjne, by ludzie o nich rozmawiali.
  16. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Cóż, ja sobie nigdy nie robiłem nadziei na "mesjasza" od CDPR - do tej pory wyprodukowali dwie gry o różnych, jednak nie idealnych poziomach jakości, które co ważne dobitnie pokazują, jak młodym i niedoświadczonym studiem CDPR jest - ale jednak z klasą i chęciami sięgania wysoko. Jeżeli porywają...
  17. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ogólnie na jakiś czas olałem forum, ale mimo wszystko, im dłużej czytam komentarze w różnych zakamarkach Darknetu, to nasuwa się jedno pytanie: Dlaczego? W przypadku Ubisoftu, ludzie się śmiali. W przypadku CDPR, ludzie wstrzymują oddech. Może niektórzy się modlą. Nie chcą uwierzyć, że mogli...
  18. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    500 stron, czy ktoś już zjechał okropny pop-in w gameplay trailerze? Pop-in odległych elementów terenu jest już niewybaczalny, a co dopiero pop-in rzeczy, które znajdują się dziesięć metrów przed Geraltem. Coś o tym wiadomo?
  19. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

    Jak dla mnie to podział bardzo prosty i relatywistyczny - jest to klient po prostu wymagający oglądany z neutralnego punktu widzenia i klient wymagający oglądany z punktu widzenia fanboy'a. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy szukają błędu we wszystkim, ale na pewno są to osoby bardziej...
  20. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

    To kolejna bzdura. Jeżeli można cokolwiek powiedzieć o "growej" klienteli, to że można i podać przysłowiowe gówno na talerzu i sprzedać je wyłącznie marketingiem. CDPR celował w klientelę bądź-co-bądź niszową, bo wymagającą jakości i szczerości. Gdy stawia się wysoko poprzeczkę, to potem jeszcze...
Top Bottom