Search results

+
  1. PATROL

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Na parametrze vertexColor w modelu widać, że Ciri ma blond tint na końcówkach włosów oraz bielsze pasemka idące od czubka głowy. Blond widać w grze dość wyraźnie. Pasemka również widać, natomiast przez to, że całość koloru jest bardzo jasna, zanikają one nieco i jest wrażenie bieli na bieli, a...
  2. PATROL

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Skellen bardzo git, aktor przeze mnie lubiany od czasów "Rzymu". Dobre nazwisko i prezencja, wręcz bym rzekł, że to jeden z najlepszych castingów w tym serialu względem moich oczekiwań. Bonhart już od dawna znany był z przecieków i tu już trochę średnio. Zoltan zupełnie nie moja bajka...
  3. PATROL

    Gothic

    Kojarzę przypadek Wiedźmina 2, gdzie na poziomie łatwym przeciwnicy nie blokowali tarczami naszych ciosów. Mimo, iż jestem graczem praktycznie zawsze wybierającym najłatwiejszy poziom, to tak mi doskwierało w immersji, że zacząłem grę na poziomie normalnym. Natomiast bardzo dobrze, że taka opcja...
  4. PATROL

    Przedstawiamy Cyberpunk 2077 w Limitowanej Edycji Dyskietkowej!

    A stadion może być? Widziałem jeden w Dogtown. Tylko dowieźcie je tam samochodem, z transportem powietrznym bywa różnie.
  5. PATROL

    Gothic

    Tam miałem wrażenie, że jest potężniejszym byczkiem, tutaj jest jakiś wyciągnięty w górę i szczuplejszy. No i łeb bardziej kwadratowy, w tym szczęka, ale to też ledwie specyficznie oświetlona miniaturka i mogę się mylić.
  6. PATROL

    Przedstawiamy Cyberpunk 2077 w Limitowanej Edycji Dyskietkowej!

    FD Projekt RED :think: Fajnie, że pokazaliście prolog na zdjęciu, ale bym wolał wiedzieć, że kupuję pełny produkt :mad: Żądam pełnej galerii, inaczej cofam preorder.
  7. PATROL

    Gothic

    Wydaje mi się, że takie gry istnieją, ale możemy nie być świadomi czasami ich istnienia, bo ciężko się do obecnych mas przebić z taką grą, która wymaga powściągliwości i odpuszczenia sobie zdecydowanej większości walk na początku rozgrywki :D Z ostatnich, no może nie tak super najnowszych...
  8. PATROL

    Nie mogę włączyć dodatków.

    Dodatki muszą mieć status zainstalowane. Czy masz je zakupione, czy tylko podstawkę?
  9. PATROL

    Gothic

    Jakieś słabe AI, bo obecnie to już detal potrafi być dość zachwycający :D Przewinęły mi się pozostałe screeny i na razie wciąż mam tę obawę, że idą w wyprane, mgliste kolory, niż w nasycone zgniłe brązy i zielenie. To oczywiście kwestia oświetlenia, nie samych tekstur, natomiast jeszcze nie...
  10. PATROL

    Gothic

    Tak myślę, że chcieli osiągnąć efekt, gdzie Gomez siedzi w zamku w pięknej zbroi nienaznaczonej ciosem, rysą, walką, że jest takim panem na włościach, za którego to inni odwalają mokrą robotę, czy o tym Gomez wie, czy też nie wie. Natomiast ten materiał wygląda po prostu niewiarygodnie. Jak za...
  11. PATROL

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Filoni akurat ani Bad Batch nie pisze, ani nie reżyseruje (wątpię, by się to miało zmienić, jak facet ma na głowie teraz Ahsokę i film), więc pomysł mógł podsunąć, jak z Kananem w pierwszym odcinku, ale pewnie ostateczna decyzja należała do scenarzystów. Plus, idąc za oficjalną stroną Star...
  12. PATROL

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dokładnie to samo wrażenie mam z Ciri od drugiego sezonu. Paradoksalnie najlepiej zagrany fragment przez Freyę to dla mnie Voleth Meir z końcówki S2. Tak to cały czas miałem wrażenie, jakby pod nosem miała coś brzydko pachnącego. Chyba, że płakała. No hasła i nazwy się zgadzają z treścią...
  13. PATROL

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Próbowałaś może jeszcze obniżyć całkowicie ustawienia graficzne? Jaką masz kartę graficzną? Przyznam, że osobiście mnie denerwuje, gdy rozwiązaniem może być taki sposób, bo obrzydza mi fragment gry, ale spróbować nie zaszkodzi :D Tym bardziej, że jesteś pierwszą osobą, o której wiemy, której nie...
  14. PATROL

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A to mi przywodzi na myśl bazyliszka i sposoby na pokonanie go lustrem :D Jeden legendarny, a drugi rzeczywisty.
  15. PATROL

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Przypominam, że forum to nie miejsce na wzajemne dogryzki i kpinę z wpisów innych użytkowników. Przy kolejnych postach tego typu posypią się kary. Prosimy powstrzymać się od wyżej wymienionych i używać argumentów w dyskusjach.
  16. PATROL

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Nie wiem, czy inni podzielą moje zdanie, ale ja absolutnie nie zakładam, że na pewno jakaś lepsza adaptacja powstanie. Ba, jestem całkowicie otwarty na to, by już żadna nie powstała, jeśli miałaby prezentować podobny szacunek do materiału źródłowego jak obecna. Wydaje mi się, że rozmijamy się...
  17. PATROL

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    E, imo nie. Rings of Power nie spowodowało, że książki Tolkiena czy adaptacja Jacksona, czy też marka jako całość są kojarzone z klapą (a jeszcze mieszany Hobbit był po drodze). Książki i gry obronią się same, a Netflix sięgnął po serial, bo marka już miała duży zasięg. Bardziej jej zaszkodzić...
  18. PATROL

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Tej decyzji akurat będę bronił, gdyż chcąc zaadaptować "Trochę poświęcenia" jako samodzielny twór, a nawet jako część całości, jak ma to miejsce w książkach, to moim zdaniem Yennefer jest tam wręcz niezbędna. Relacja Oczka i Geralta opiera się na tym, że Geralt chce, ale nie może. Nie może, bo...
  19. PATROL

    Przedstawiamy nową grę planszową — Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

    Hekhem... To ja może nic nie mówię :censored: Po co psuć dobre wrażenie, bo i takie mam ogólnie o tej grze :D Tak się złożyło, że ją sobie wsparłem, i to nawet w wersji all-in+żetony, a złożyło się na to kilka czynników. Po prymo, przeciwieństwie do czasu wspierania Starego Świata mogłem sobie...
  20. PATROL

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    O, pamiętam doskonale tekst Sh'eenaz z opowiadania, że zaczęła się wojna! XD No no, z osobistego opowiadania zrobić Aquamana, nie mogę się doczekać.
Top Bottom