Search results

+
  1. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jak już o utworach bitewnych mowa... tutaj jest spory mix:
  2. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

  3. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jest! :) https://www.youtube.com/watch?v=kCWhGQ5-RkI Teraz tylko poproszę o jeszcze jeden taki koncert.
  4. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Materiał z Festiwalu Muzyki Filmowej 2016 Marcin_Przyby__owicz Burza46 Marcin_Momot Czy cały materiał z tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej zostanie jakoś wydany? Pewnie jestem nie jedyną osobą, która chciałaby sobie przypomnieć te świetne chwile. Pisałem do FMF - oni są chętni, ale decyzja...
  5. D

    Gwent music

    In some other topic RED said he's collaborating once again with Mikolai Stroinski.
  6. D

    Muzyka w Gwincie

    Muzyka w Gwincie Co myślicie o muzyce w Gwincie? https://www.youtube.com/playlist?list=PLyWEavPIU4D4isVZCIm-W7CXDzpgnvuwH Według mnie odbiega trochę od klimatu w Wiedźminie 3, ale to jest jasne - tam była wojna, tutaj mamy przyjemną dynamiczną gierkę. Mimo tej odmiany, nadal podoba mi się...
  7. D

    Gwent music

    So there it is: https://www.youtube.com/playlist?list=PLyWEavPIU4D4isVZCIm-W7CXDzpgnvuwH Who's responsible for the music in Gwent: The Game? Marcin Przybyłowicz with someone? Mikolai Stroinski maybe?
  8. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Co ma jedno do drugiego? "Bonnie at Morn" zostało stworzone specjalnie dla Wiedźmina 3 przez Mikołaja Stroińskiego. Podlinkowana wersja wyglądała na już gotową do wrzucenia do gry, jednak finalnie pojawiła się inna (Whispers of Oxenfurt).
  9. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jestem ciekaw co się stało, że jednak do gry trafiła inna wersja "Bonnie at Morn" :) Marcin Przybyłowicz https://soundcloud.com/mikolai-stroinski/bonnie-at-morn
  10. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jeśli chodzi o soundtrack do "Krwi i wina" to Mikołaj Stroiński jest tutaj królem dla mnie. Świetne "I Cannot Let You Leave", "Vivienne" i "Beyond Hill and Dale". Bardzo dobry debiut Piotra Musiała w świecie Wiedźmina. Jego muzyka idealnie współgra z całą grą, np. "For Honor! For Toussaint!"...
  11. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Motyw zrobiony nieco schematem do tego z Serc. Na początku nie byłem zachwycony, ale po paru powtórkach mi się spodobał. Nasza lokalna kołysanka mi się znacznie bardziej podoba. Być może to wynika z tego, że angielska wersja była tak naprawdę stworzona na potrzeby trailera rok temu i tutaj...
  12. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    eineingarp To był tylko przykład, który miałem pod ręką. Moje główne przesłanie jest takie, że dzieci w angielskiej wersji brzmią po prostu źle :)
  13. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    A więc "Serca z kamienia". Dubbing w dodatku świetny, zwłaszcza sekwencje . Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Świetna robota! Muszę się za to rozpisać na temat czegoś innego. Jestem zaskoczony niską jakością angielskiej wersji dodatku. O ile podstawka stała na dobrym poziomie, o tyle...
  14. D

    Witcher 3 music

    A unique piece that is easily missable if you don't choose a specific path in The Spirit of Woodlands quest. It probably plays only once in the game and only during that quest. This probably brings even more charm to it. I think it was made pretty early in the production because it sounds a...
  15. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Utwór jest cudny. Tym bardziej szkoda, że tak łatwo go można w ogóle nie usłyszeć.
  16. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Biały kruk wśród muzyki z Wiedźmina 3. Odgrywana bodajże tylko raz podczas całej gry, i to tylko w jednym wariancie zadania "W sercu lasu". Nagrana chyba dosyć wcześnie w czasie produkcji, bo nieco się różni stylem od większości utworów.
  17. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Dariusz Odija ma na tyle charakterystyczny głos, że w kontekście Wiedźmina jako serii gier trudno mi sobie wyobrazić go w innej roli niż Henselta. Przez obsadzanie go w innych rolach wszystkie postacie przez niego grane tracą na wiarygodności. Grając w grę wybija to z klimatu.
  18. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Nie o to chodzi. Po prostu zdziwiło mnie to, że jedna osoba o tak charakterystycznym głosie podkłada głos dla dwóch ważnych postaci i kilka pomniejszych (w przypadku trójki). Redzi liczyli na to, że gracze zapomnieli jak brzmiał głos Henselta? :D
  19. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Czyli co, Henselt wraca w dodatku? :) Wielka szkoda, że nie pomyśleli o tym, żeby w trzecim Wiedźminie dać kogoś innego do podkładania głosu pod Pana Lusterko. Teraz niestety za późno na zmiany, bo już w podstawce zrobili bubu. Wybija to trochę z klimatu. Swoją drogą ciekawi mnie jak w ogóle do...
  20. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Ci, którzy grali w chwilę rozgryzą dokładny moment po samym obrazku. Pozostali będą wiedzieli jedynie o jakimś pożegnaniu ;) Sam utwór gra dokładnie wtedy, gdy
Top Bottom