Search results

+
  1. W

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    jak dla mnie to całość nieco oszalała - nie dość że miałem pojedynek z Iwoną, jako Triss będąc Geraltem, którego nie pamiętam bym bookował, to na dodatek statystyki pokazywane szaleją i spadają np. o cały pasek przy pierwszym uderzeniu, albo rosną przy przyjmowaniu obrażeń - rzeczywiste chyba są...
  2. W

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    no niby pojawiają się możliwości kombosów, które na moje oko polegają na tym, że każdy kolejny cios jest silniejszy, bo wiążą go bonusy od poprzedniego - ale o ile nie graliśmy z nim wcześniej, to wciąż to jest "zgadnij co wcisnę!!!!!!!!!"... to co prawda robi się "papier, nożyce, kamień", ale...
  3. W

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    to w sumie zabawne - bo w tej grze liczy się hm... powiedzmy "strategia", ale tylko jeśli zawęrzymy grono osób z którymi sie pojedynkujemy do paru-parunastu...bo strategia tutaj wymaga obserwowania co robi przeciwnik i próbach przewidywania jego zachowań... gdy gramy ciągle z kimś innym to...
  4. W

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    raczej tak - myślisz, że skąd geneza nazwy?kiedyś już były podobne gry - z grubsza polega to wszystko na wysyłaniu danych dotyczących taktyki na serwer przez obie strony, właśnie dzięki czemu nie wymagana jest równoczesna aktywność dwóch stronEDIT: ech... jak zawsze spóźniony...notabne - do...
  5. W

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    blah... jest remis o ile macie tyle samo życia - widocznie miał wyższy level i więcej hpków
  6. W

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    heh....za to ja dostałem chyba nie swoją walkę, bo mam wiedźmina, wyzywałem co prawda Monkofwara na pojedynek, ale on się już odbył, a tutaj drugi i to jeszcze ze mną sterującym przerazą o.ohttp://duelmail.thewitcher.com/?fight=434544&lang=5EDIT: i tak samo, ale za to z czarodziejką...
  7. W

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    wiedzieć nie wiedziano, ale wydaje mi się, iż szansa niewyrobienia się była w ich świadomości bardzo duża - a na pewno daleka od "z pewnością", bo wydaje mi się, że okraszono by to dodatkowym szumem medialnym - tak jak robił to dzisiejszy news tygodnia dla FIGHT - pisze się tam o testach, które...
  8. W

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    strzelam w rangera, albo assasina ;)
  9. W

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    ech... Iwono... jeśli mam "zostać na dłużej i nie spamować" to zaliczę kolejne pół roku (rok? więcej? nie wiem już sam...) bez żadnego posta (co w sumie jest bardzo prawdopodobne)... to po prostu łącznie niewykonalne... i nie dziwię się w sumie ludziom, że ten temat to jedno wielkie centrum...
  10. W

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    jeśli nie masz 64 bitowego windowsa, to wiele Ci to nie da, bo dla 32 bitowej architektury nie da się zaalokować więcej niż 4 GB pamięci (w sumie RAM + wirtualna). Jest to po prostu fizycznie niemożliwe, i nastawienie nawet 100GB pliku strony nic nie daja wciąż czekam na kuriera, który dziś do...
  11. W

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    to chyba gdzieś indziej na forum - czytałem głównie ten temat, i jak poczytasz trochę wstecz, to interpretacja stanowiska CDPRed z 'drzwi otwartych' dla wybrańców była bardzo różna, i ostateczne stanowisko niejasne.dlatego wolałem do końca usłyszeć pojedynczy konkret
  12. W

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    no cóż... udało mi się uzyskać ostateczną odpowiedź na pytanie o losy sekty - od Designera - Artura Ganszyńca
  13. W

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    chyba Ty (jakby powiedział kolega z klasy):PEDIT: nie.. to nie jest zaczepka... po prostu trochę mnie sfrustrowało, że właściwie nie mieszczę się w minimalnych i dałem upust emocjom
  14. W

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    wydaje mi się, że nie tyle się sfilcowali, co siedzą po cichu i tylko przeglądają forum, bo nie czują by mieli za dużo interesującego do powiedzenia... po premierze może powrócątak jak ja
  15. W

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    cytat z relacji z "Gram z Wiedźminem" na elkanderowym serwisiedziękuję wszystkim za współpracę i liczę na wsparcie jeśli dodadzą Construction SetaEDIT: piszę to, bo zabrzmiało mi to tak jakby nawet zapowiedzianego wstawienia postaci miało nie być
  16. W

    Realizm w grach RPG

    A mi się wydaje, że realizm nie jest cechą RPGów, tylko niektóre RPGi cec**ją się realizmem. Wszystko zależy od koncepcji budowania gry...tak samo można by powiedzieć, że niektóre wyścigi samochodowe są do... pupy, bo wjeżdżasz w drzewo z prędkością 250 km/h i nawet maska się nie wgniata. A...
  17. W

    "Gram z Wiedźminem" - spekulacje i domysły

    Aż się zalogowałem by sprawdzić, czy ktoś nie pamięta o zakurzonych weteranach forum :Pale nie pamięta ;)
  18. W

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    no właśnie zwłaszcza u ludzi, bo zielona krew u człekokształtnych ma sugerować, że nie upuszczamy z ludzi osocza i zabijamy uch, tylko pozbawiamy ich zapasów domowego "Ludwika", co doprowadza ich do nieprzytomnościPodobnie było z Giants: Citizen Kabuto. W Niemczech dali zieloną krew, a syrenom...
  19. W

    Graficzna strona gry \

    a mi się podobało powalanie przeciwników - otacza cię pięciu... buch.. leżą... zabijasz jednego leżącego na ziemi... reszta wstaje równocześnie... buch... leżą... zabijasz kolejnego... reszta wstaje dokładnie w tym samym momencie.. itd.wstawanie synchroniczne rządzi :D
Top Bottom