Search results

+
  1. L

    Łatka 1.07 - Lista zmian

    Wszystko Pięknie - Wielki Szacunek. Ale Panowie z CDP proszę szanujcie nasz też. Należy się jakaś informacja, że aktualizacja się opóźnia. Mija już 2 tydzień od pojawienia się listy zmian i nagle po tym czasie jakby całe CDP wyjechało na wakacje.
  2. L

    Łatka 1.04 już dostępna na konsolę Xbox One oraz PlayStation 4

    I pięknie jest. Dziękuje! Ja zaczynam zabawę z Wieśkiem od tego patha i powolutku :-) Mam od premiery, ale biegałem tylko po Białym Sadzie.
  3. L

    List Otwarty od Marcina Iwińskiego - współzałożyciela CD PROJEKT RED

    Moje Gratulacje! Jestem pewien, że tą liczbę co najmniej podwoicie. Sporo osób jeszcze nie ma dobrego sprzętu, więc nie kupiło jeszcze gry. Są też tacy, co czekają na załataną (rozszerzoną) wersję.
  4. L

    Uaktualnienie 1.03 już dostępne na konsolach!

    To może nie dokładnie na temat, ale martwi mnie słaba (powolna) aktywność RED-ów na stronie. Opóźnione info o aktualizacjach, o kolejnych DLC. Ja rozumiem, że sporo pracy, ale nie ma osoby odpowiedzialnej za uzupełnianie newsów??
  5. L

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Na kolejnej mapie wg. fabuły jesteś wstanie szybko zarobić i zawsze możesz wrócić do Białego Sadu i kupić brakujące rzeczy. Warto wrócić dla małych maczków. Podpowiem: Warto odwiedzić kowala i zobaczyć, co się zmieniło oraz sprawdzić, jak u pewnej chorej (umierającej), której pomogliśmy...
  6. L

    Wilcza Zamieć - wideo w kilku językach

    Wszystko pięknie, ładnie. A gdzie informacje o kolejnych DLC ja się pytam :-)??
  7. L

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ja cieszę się z dodatków, natomiast nie rozumiem pojawiania się ich w tygodniowych odstępach czasu. Co twórcy gry chcą osiągnąć? Ludzie dawkujący grę rozsądnie skończą ją zanim wyjdą dodatki 6 i 7, ewentualnie 8 i 9. Myślę, że mniej jest osób, które będą grały w grę drugi raz ze względu na te...
  8. L

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    UWAGA!!! POWAŻNY BŁĄD W GRZE. Gra została zainstalowana z płyty ER na PC, którą zakupiłem 17 kwietnia. Piszze o tym, aby wykluczyć błędy wynikające z braku plików przy złej aktualizacji. Problem leży po stronie rozrywki. Podczas tworzenia eliksirów, jeśli nie mamy jakiegoś składnika, że tak...
  9. L

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 3.3 - błędy w grze, propozycje zmian

    UWAGA !!! POWAŻNY BŁĄD. Posiadam zakupioną ER dnia 17.04, więc poniżej opisany błąd na pewno nie wynika z braku jakiś plików. Chodzi o tworzenie eliksirów, gra sama wybiera jakie składniku użyje i tu pojawia się ogromny problem. Ponieważ jako składników używa również przedmioty fabularne (np...
  10. L

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 3.3 - błędy w grze, propozycje zmian

    To może nie jest jakiś istotny błąd, ale gdyby wyszła jadnak ta łatka, to fajnie jak by to poprawiono. Choci mianowicie o grę w trybie mrocznym. Kompletnie nie czuje się żadnej trudności. Gra się jak na poziomie normalnym, a po uzyskaniu specjalnego zestawu zbroi gra jest już bardzo prosta. Na...
  11. L

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Ja mam natomiat problem z Trolem. Nie można wybrać głowy Trolicy jako nagrody. Pozostaje jedynie walka. Macie też taki problem??
  12. L

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Tu właśnie nie da się biegać. Idziesz z Triss i Roche, aż spotkasz elfa i dopiero potem możesz biegać.
  13. L

    Kolejne recenzje!

    Gratulacje. Zasłużyliście na to.
  14. L

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej

    Od wczoraj wieczora cieszę się nowo zakupioną Edycją Rozszerzoną na PC i chcę się podzielić kilkoma sprawami. INSTALACJA: I - W przypadku Launchera - nigdy nie mamiłem z nim problemu, jak niektórzy piszą i teraz również sprawuje się jak powinien. II - Natomiast system ustawiający grę pod moją...
  15. L

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej

    Ja zamówiłem dodatkowo pudełkową Edycję Rozszerzoną, bo mam wolnego neta. Ale w ten sposób też chcę docenić zespół RED-ów. ;-) Jak tylko odpalę grę, to chętnie podzielę sie swoimi wrażeniami. Tymczasem czekam na wasze. Proszę o informacje na temat samej gry, a nie instalacji.
  16. L

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej

    Wiem, przepraszam. Poprawiłem błąd w temacie postu i chciałem też w treści, ale mnie ubiegłaś. Dzięki za poprawki, to się nie powtórzy.
  17. L

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej Witajcie. Podzielcie się swoimi wrażeniami z edycji ER. 1. Czy zauważyliście jakieś istotne zmiany już w prologu i pierwszym akcie? 2. Czy są jakieś zmiany są w interfejsie gry? 3. Czy gra płynniej działa - odczuwacie zmiany w optymalizacji? 4...
  18. L

    Wiedzmin 2 - Backup juz dostepny

    Wrzućcie jakieś screen-y jak uruchomicię grę. Menu, Ekran Ekwipunku, Ekran medytacji, Może zwierzaki jak dziłają save-y. Napiszczie, czy porrawiono grę pod względem wydajności?
  19. L

    Wiedzmin 2 - Backup juz dostepny

    Jeśli masz wszystkie pliki, które można było pobrać to patch nie powinien pobierać ponownie. Jak się obawiasz, że sę coś skasuje, czy zacznie nadpisywać to skopiuj te plkiki w inne piejsce. Przywróciszje, ja k by coś było nie tak.
  20. L

    Interaktywny komiks „Wiedźmin” już dostępny na urządzenia iOS

    Ciekawe dla czego użytkownicy iPhone zostali tak wyróżneni. Przecież system Android jest równie popularny i dodałbym, że bardziej powszechny niż MacOSx. Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i komuks pojawi się rónwineż na Androidzie.
Top Bottom