Search results

+
  1. A

    Gry komputerowe

    Uuu, dziwne to uczucie, napisać pierwszego posta po długiej przerwie. Ale spróbuję. Nie wiem jak podwoiłem posta - z góry przepraszam. :)
  2. A

    Gry komputerowe

    Uuu, dziwne to uczucie, napisać pierwszego posta po długiej przerwie. Ale spróbuję. Risen 2. Kto grał, jakie wrażenia ? Zastanawiam się nad kupnem, może ktoś zaznajomiony z produkcjami PB, odpowie, czy warto.
  3. A

    W2 - system walki i mechanika gry

    Zginął wraz z postępem :(
  4. A

    Gry komputerowe

    kpt_wlodzimierz grałeś już z modami w Shoguna ? DARTH VADER wypuścił swoje modyfikacje. Kurczę, za cholerę nie mogę uwierzyć, że nowy Total War nie ma zrypanego AI :P Jak jeszcze dodamy do tego DarthMod to wyjdzie pure-zarąbistość. Czas odrestaurować...
  5. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    http://www.youtube.com/watch?v=ypaH1Gj6VIs&feature=BFp&list=WL63E725A06E94A0E3&index=4Tego można 100-razy słuchać ;)
  6. A

    Co nieco o sprzęcie

    Intel Core™: i7-720QM 1,6 GHzPamięć: 4 GB (2 x 2GB)Dysk hdd: 640 GB 5400 obr./min.Grafika: NVIDIA GeForce® GT 320M 1GBLaptop, ta karta graficzna spokojnie mieści się między minimalnymi wymaganiami a tymi zalecanymi Wieśka?
  7. A

    Gry komputerowe

    Jeżeli kogoś interesuje. Nowy trailer Risena 2http://uk.ign.com/videos/2011/04/12/risen-2-dark-waters-cinematic-trailerI coś co napawa mnie optymizmem:http://www.gram.pl/news_8AveG,C0_Piranha_Bytes_znw_zajmie_si_seri_Gothic.htmlMyślę, że niedługo to potwierdzą. Patrząc na Risena można było...
  8. A

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Dyskusje na spojlery czas zacząć ! :)
  9. A

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Powtarzam sobie książki Sapkowskiego przed premierą drugiego Wieśka.O zaletach nie ma co się rozpisywać. Wad nie ma dużo, jednak CI 'mega napakowani' czarodzieje zawsze mnie śmieszyli."Mogę wysondować Ci mózg, ale to zbyt męczące". Zamiany w żaby, czy groźby, że silny człowiek może przez jeden...
  10. A

    Gry komputerowe

    Na 100% zaczną pojawiać się mody, które poprawią AI. Z tego co napisał kpt_wlodzimierz mamy do czynienia z 3x lepszą sytuacją dla ludzi którzy chcą ulepszyć grę. W Empire była to syzyfowa praca (dla mnie największy bubel wydany na siłę przez Creative Assembly).
  11. A

    Gry komputerowe

    kpt_wlodzimierzMoże obrażę fana Total Warów, ale na jakim poziomie grasz ? :)
  12. A

    Gry komputerowe

    Mass Effect na PC wyszedł rok później. Duże wyzwanie czy nie, chyba każdy uważa pierwszego Wieśka za sukces.
  13. A

    Gry komputerowe

    Faktycznie w jedynkę grałem, niestety druga część coś nie chce zawitać na pieca.Kolejny tytuł 'robiący różnicę'. Będziemy mieli porównanie jak Wiesiek prezentuje się na tle bardziej kasiastych deweloperów.
  14. A

    Gry komputerowe

    Piękny rok z grami 'erpegopodobnymiMiał zacząć się świetnie - od Dragon Age II, jak jest każdy widzi. Wiedźmin 2, Risen 2, Mass Effect 3.W 2007 roku jak pierwsza część Wieśka wychodziła mieliśmy do czynienia z małą konkurencją (dodatek do Neverwinter Night 2). Będzie pole do popisu :) Co do...
  15. A

    Gry komputerowe

    Czy Bioware ma nas za debili i dlatego wstawia te durne kolorki, czy wyjaśnienia co chcemy zrobić?
  16. A

    Gry komputerowe

    Jedna z lepszych gier. Jednak na raz. Przynajmniej w moim wypadku. Zdecydowanie warto spędzić kilka godzin nad rozwikłaniem zagadki morderstwa :) Zgadzam się co do: Dlatego jak zabrałem się ponownie za Fahrenheit miałem dziwne wrażenie, że wszystko jest za wolne, nie ma tego dreszczyku co...
  17. A

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Mam pytanie, w sumie sugestię ;pWidzę na obrazkach lasy, bagna, trawę, drzewa, wodę itd. Po tym co prezentują filmiki z bety trudno zaobserwować ptaki, małe zwierzęta. Nie mogę też ocenić dźwięku.Nawet gdyby nie było wiewiórek, jaskółek, świerszczy, jeżów itp. czy zastanawialiście się nad...
  18. A

    Gry komputerowe

    Demo Shoguna na Steamie! Tylko 6 giga ;]
  19. A

    Gry komputerowe

    Jedynka była świetna... nie wiem czy zauważyliście różne niedomówienia (no dobra wiem, że to zrobiliście) typu:
Top Bottom