Search results

+
  1. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Tak.
  2. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Spadki wydajności, czasami dziwne graficzne bugi. O to mi chodzi. Tak poza tym wyglądała całkiem porządnie - bez zachwytów, ale dobrze.
  3. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Gra prawie skończona, 8/10. Nie polecam grać na Xbox One - przynajmniej nie na ten moment :D
  4. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    Cholera, szkoda że na One nie ma takich modów :( Gra prawie skończona!
  5. E

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Obraziłeś. Ja decyduję. Zadaj konkretne pytania, cwaniaku(prawdziwy). Co chcesz wiedzieć? Opowiem Ci co wiem, bo wszystkich możliwości nie ukończyłem. ---------- Zaktualizowano 17:06 ---------- Co ty chcesz wiedzieć?
  6. E

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Słucham, co jeszcze? ---------- Zaktualizowano 17:02 ---------- Weź mnie nie obrażaj, tylko zadaj konkretne pytania. Odpowiem Ci. Dawaj, ale uważaj. I przeczytaj co napisałem, nie da rady wywnioskować tego wszystkiego :) Skończyłe prawie całą grę, licząc główne zadania poboczne. Szkoda Ci, że...
  7. E

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Tylko wyraziłem swoją opinię. ---------- Zaktualizowano 16:57 ---------- ---------- Zaktualizowano 16:58 ---------- Od kogo Redzi znowu zgapili fabułę? 8/10, gra była bardzo dobra. Jako rozrywka, powtarzam. Dalsze spoilery? Tylko pytajcie, zanim zacznę końcówkę.
  8. E

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Ja prawie skończyłem, jestem przy zakończeniu. Nie będę spoilerować, ale poza zakończeniem i kilkoma sytuacjami gra jest denna. 8/10 - za przeważającą przeciętność i sprawy techniczne(grafika, błędy, bugi, pomijanie pewnych scen) Fajną sprawą są liczne nawiązania do książek innych autorów :)
  9. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ha, ha... Przepraszam za nawiązanie do ekwipunku, ale chciałem pokazać pełny zarys obrazu Wiedźmina, wiedźmina i jakiegoś sobie tam Zabójcy Potworów(nie, nie po ostatnim trailerze) - innymi słowy bohatera. Tak, mogłeś się ostro walnąć z detektywem Raymondem. Z czymś jeszcze? Brakuje mi jakichś...
  10. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Na pewno rodzaje rozrywek świadczą o pewnych aspektach osoby - pomyśl o osobach, dla których rozrywką jest chuligaństwo. A cała reszta nie ma znaczenia, czy to gry, sport, lepienie glinianych naczyń. Ja na przykład odkąd poznałem Wiedźmina chcę iść na German Longsword, czyli naukę fechtunku...
  11. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Wiedźmin nie jest wiedźmien Chodzi mi głównie o wymienione wcześniej wątki. Chodzi mi o cytaty z książek i wydarzenia z książek, nie podoba mi się to po prostu. Cała reszta jest okej i tego się trzymam Nie podoba mi się jak na przykład Zoltan powtarza swoje kwestie o postępie i stadzie...
  12. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nigdy nie pasowałem się na rycerza, po prostu chcę podyskutować tu i teraz. Z tego powodu nie ma znaczenia czy takie wątki były poruszane, czy nie, bowiem nie były poruszane przeze mnie - zwyczajnie chcę się spróbować, ułożyć tor dyskusji pode mnie i interesujące mnie tematy. A kwestia nie jest...
  13. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    No to się doczekałem, opłacało się. Podaj proszę jakiś przykład na taki wątek, możesz? Nie musi być na teraz, forum nie uciecze. Najazd Nilfgaardu na koniec, Gildia Kupiecka i jej interesy, podział królestw, akcje dywersyjne nilfgaardu przed wojną. Na sam koniec powód tej wojny, który jak...
  14. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Pewnie, że nie mam monopolu. Aczkolwiek tutaj nikt się nie popisał własnymi opiniami, interpretacjami. Tutaj tylko oceniacie niegrzecznie i dziwicie się jak piesek, który naszczka na kotka, że kotek posyczy. Proszę: Ja nigdy nie napisałem o tym, że gra będzie definitywnie taka i taka...
  15. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Chodzi o zniszczenie wizerunku wiedźminów jako całości, również Geralta. Pewna esencja jego osobowości powinna pozostać, poprzez właśnie na przykład profesję. Wiązać się z tym powinno nieodzownie styl walki, polowanie na potwory(tutaj się poprawić mają i jest to duży krok naprzód) za pieniądze...
  16. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Napisałem, że dotychczas. Napisałem - moim zdaniem. Jasne, możecie uciąć dyskusję tym, że gra jeszcze nie wyszła i może być taka, a taka. A jaka była 1 i 2? Dlaczego wszystkie ważniejsze wydarzenia opierają się na sytuacjach z książek, tylko przeredagowanych? Dlaczego fabuła jest chaotyczna i...
  17. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie ma prawa przeciwko byciu zdumionym. Ja na przykład jestem zdumiony, że CDPR nie kontroluje ciągłości fabuły serii gier Wiedźmin - niestety. To także psuje mój odbiór tej gry. ---------- Zaktualizowano 15:15 ---------- Wiem, miły ze mnie gość. Tylko, że nie martwię się o ich kondycję...
  18. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Kto napisał, że obraża? Nie, do wychwycenia Króla Artura trzeba wiedzy, że taka książka istnienie i o tym, o czym traktuje. Rozumiesz? A same nawiązania to jest jak przyprawa, tylko bez potrawy. Źle rozumiesz. Najpierw zacznij dyskusję, potem stwierdź, że się jej nie da prowadzić. ----------...
  19. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ja powiem tak: większość osób, które przeczytały Sagę widzi w niej tylko fajną opowieść fantasy, czyli to co zwykle - bohater, walka, morał albo i nie. Są osoby, które rozumieją więcej i jest ich o wiele mniej w stosunku do innych. Jednak jedną z zalet i jednym z powodów odniesienia sukcesu jest...
Top Bottom