Search results

+
  1. Premisliа

    Night City [otwarte całą dobę]

    Co tu się staneo się. Znowu awatar muszę wrzucać ._.
  2. Premisliа

    Śmiki lore opisuje

    SMiki55 tak w sumie to co z tym mejlem do ASa? Zebraliście się? xD A tak swoją drogą, podzieliłbyś się adresem? (° ͜ʖ °)
  3. Premisliа

    Night City [otwarte całą dobę]

    Mój znajomy pewnie był. Albo i dwóch. Ja to pewnie za rok pojadę. Znaczy podejdę, bo się do Poznania wybieram na UAM. Jak z cenami w ogóle na tym Pyrkonie? Bilety drogie, nie drogie?
  4. Premisliа

    Night City [otwarte całą dobę]

    Związane, nie związane - byleby wyszło z nich coś lepszego niż, aktualny, pierdel, serdel, burdel xD
  5. Premisliа

    Night City [otwarte całą dobę]

    To niezła reorganizacja. Raczej antyorganizacja - wcześniej było wszystko ładnie pogrupowane, teraz wszystko do jednego wora xD
  6. Premisliа

    Night City [otwarte całą dobę]

    Witam, witam. Ktoś coś może powiedzieć, co się staneo na forum? Wbiłem, chciałem poszukać jednego tematu, w którym wypowiedziałem się z 2 lata temu nt Wiewiórek - a tu lipa, bo działów nie ma xD (a wyszukiwarka jak nie działała, tak nie działa i musiałem ręcznie przekopać, na 20. stronie temat był).
  7. Premisliа

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    To źle wygląda, bo sam pierwsze słyszę.
  8. Premisliа

    South Park: The Stick of Truth

    Tutaj polska wersja trailera (z napisami).
  9. Premisliа

    Wiedźmińskie Znaki - dyskusja o istniejących i propozycje nowych

    Już od razu lepszy by był znak, nazwijmy go, "Najedi", którym zmuszalibyśmy do powtarzania to, co powiedzieliśmy oraz wykonania wymienionej czynności (mógłby być to znak pochodny od Aksji). Takie: "Dej pan tom kaszę, mam chorom Płotke".
  10. Premisliа

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Mi się zdaje, że to również III akt dopiero, ale już ręki nie utnę.
  11. Premisliа

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Co ważne, pojawia się dopiero w III akcie.
  12. Premisliа

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Co do Hooga - chyba gdzieś dodatkowo można się o jegomościa jakąś jedną osobę spytać, ale to i tak nic nie zmienia. Z innych ciekawostek, tym razem już "grywalna": kiedy lądujesz 1. raz w kanałach w II akcie, idąc do celu po drodze można znaleźć (można, nie trzeba - zawsze można za tym pobiegać...
  13. Premisliа

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Czo ten Geralt.
  14. Premisliа

    Assassin's Creed

    Jacykolwiek bogowie w serii AC w gruncie rzeczy są różnymi formami Tych, Którzy Byli Przed Nami - bezpośredni styk mamy greckim czy tam rzymskim panteonem, zapewne z innymi religiami jest podobnie, tyle że to już domysły. Zapewne podobnie tutaj - zakon...
  15. Premisliа

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Dlatego z dwojga złego wolę KiW - przynajmniej po oczach nie wali.
  16. Premisliа

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Ja to co najwyżej mogę sobie moda do gier Paradoxu zrobić, które opierają się na notatniku xD Nie nazwałbym tego niedosytem, prędzej swego rodzaju dyskomfortem, ale i tak nie będę zwracał na to szczególnej uwagi.
  17. Premisliа

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Na moje, "całkiem fajna" to zdecydowanie mało. Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza, podejmująca taką tematykę + fakt, że to jest państwowy twór również robi swoje. Bardzo dobrze zrobiony, aktorzy świetnie dobrani (no, aktor w sumie - Letho ładnie się dopasował, angielska wersja nie jest...
  18. Premisliа

    Edytowanie stanu świata

    Niestety, do W3 nie wyszedł edytor zapisu, jak do W1. Proponuję iść dalej, ukończyć grę, zacząć od nowa, podejmując inne wybory. Wilk syty, owca cała.
  19. Premisliа

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Dla kogo, dla tego - ja do wszystkich modeli podchodzę z lekkim dystansem. Problemem Carmen był taki, że, w przeciwieństwie do Vincenta, jej model był korzystamy również wiele innych postaci a przede wszystkim przez te, które spotykaliśmy praktycznie co chwilę (przynajmniej w II akcie). Też...
  20. Premisliа

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Nie znacie dnia ani godziny, Mt 25, 13
Top Bottom