Search results

+
  1. B

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    A może warto zorganizować jakąś zbiorke crowdfundingową i poprosić CDP RED o pomoc w przygotowaniu profesjonalnego dubbingu? Myślę, że przy takiej skali projektu oraz wsparcia i zainteresowania całego community zebranego wokół Wiedźmina jest to całkiem atrakcyjna wizja.
  2. B

    modele postaci - W 2 vs W 3

    Polać mu, dobrze prawi!
  3. B

    modele postaci - W 2 vs W 3

    Ja również muszę przyznać, że modele postaci prócz samego Geralda i Zoltana w porównaniu z poprzednimi odsłonami wypadają gorzej. Nawet Triss w W3 zbrzydła troszeczkę na twarzy od czasu W2. Jednak jak sobie przypomnę jej model z W1 to i tak jest całkiem dobrze. :p Vesemir, Lambert, Eskel ich też...
  4. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Właśnie ukończyłem pierwszego Wiedźmina z PBW, FCR, Scabbard Mod oraz dwoma modyfikacjami poprawiającymi teksturki. Muszę przyznać, że gra dzięki temu dobrze zniosła próbę czasu... Wygląda naprawdę świetnie i grało mi się bardzo przyjemnie. Odwaliliście kawał diabelsko dobrej roboty! Poprawione...
  5. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Problem rozwiązany! :) Jeśli interesują kogoś szczegóły odsyłam do wątku: Straszny spadek FPS podczas walki
  6. B

    Straszny spadek FPS podczas walki

    Próbowałem już chyba wszystkiego... Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że przed upgrade problemu nie było, bo do III Aktu doszedłem bez żadnych tego typu problemów... Dopiero teraz po zmianie grafiki i ramu walki stały się praktycznie niegrywalne. Ogólnie gra się bardzo dziwnie teraz...
  7. B

    Straszny spadek FPS podczas walki

    Straszny spadek FPS podczas walki Gram sobie ostatnio w W1 i spotkało mnie coś dziwnego, mianowicie straszne spadki FPS podczas walki. Jestem świeżo po upgrade komputera, wymieniłem GTX 560 Ti na GTX 960, wymieniłem pamięć RAM z 4GB (2x2) na 8GB (2x4), Wiedźmin 3 śmiga pięknie w rozdzielczości...
  8. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że przed upgrade problemu raczej nie było, albo był ale nie tak odczuwalny bo do III Aktu doszedłem bez większych problemów... Dopiero teraz po zmianie grafiki i ramu walki stały się praktycznie niegrywalne. Ogólnie gra się bardzo dziwnie teraz zachowuję...
  9. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Mała pomyłeczka... :p Teraz pytanie zupełnie z innej beczki. Wiem, że nie do końca ten dział ale muszę spróbować bo może akurat ktoś mi pomoże. Gram sobie dzisiaj w W1 i spotkało mnie coś dziwnego, mianowicie straszne spadki FPS podczas walki. Jestem świeżo po upgrade komputera, wymieniłem GTX...
  10. B

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Potwierdzam "błąd", właśnie skończyłem tego questa z Waszym modem i miałem to samo. Pomijając to niewielkie niedopatrzenie PBW wraz z FCR i Scabbard Mod to kawał dobrej roboty! Robię sobie własnie refresh W1 i W2 aby płynnie rozpocząć przygodę w W3, który już czeka na kompie. :D Pozdrawiam
  11. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Witam, Jak tam sprawy z modem? Ruszyło coś do przodu?
  12. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Czekam więc z niecierpliwość. Było by bardzo miło gdybyście jednak pisali i wrzucali od czasu do czasu jakieś info oraz screeny. :)
  13. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Ponieważ bardzo oszczędnie informujecie w tym wątku o swoich dalszych działaniach związanych z modem, chciałbym zapytać kiedy możemy spodziewać się ewentualnego uaktualnienia? Premiera W3 zbliża się wielkimi krokami, czasu już wcale tak wiele nie zostało, zleci jak zwykle bardzo szybko...
  14. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Temat od dłuższego czasu ucichł więc pozwolę sobie Was zapytać jak sprawy stoją z Powrotem Białego Wilka? Czy mod będzie dalej rozwijany, czy już zostawiliście ten projekt?
  15. B

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Miejmy nadzieję, że tak będzie...
  16. B

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ilość edycji kolekcjonerskiej przede wszystkim na PC jest mocno rozczarowująca... Chciałem dzisiaj sobie zamówić, a tu dupa bo już wyprzedane. :( Jednak muszę przyznać, że zawartość tej edycji mnie nie zachwyciła. Figurka jakoś mnie do siebie nie przekonała, pozostałe elementy również bez szału...
  17. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Dobra robota Pany!!! :D A hejterom... Na pohybel. Nie ma co się przejmować. Dziękuje Wam za ogrom pracy, który włożyliście w tego moda oraz za przywrócenie pierwszego Wiśka na nowo do życia. Trzymam kciuki za dalszy rozwój projektu. Czekanie na W3 będzie dzięki Wam trochę przyjemniejsze.
  18. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Muszę zapytać bo mnie to trapi... Jaki jest sens wydawania ER? Przecież nigdzie się nie śpieszycie, nie jesteście w żaden sposób z nikim zobowiązani. Jeśli teraz wydacie moda to trochę tak jakbyście wypuścili wersje beta aby sobie ludziska pograły i protestowały. Później wyjdzie ER czyli tak...
  19. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Może się Wam przyda. :) A tu bardziej podniszczona wersja:
Top Bottom