Search results

+
  1. E

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Witam wszystkich fanów Wiedźmina Znalazłem buga który wcześniej nie występował. Mianowicie mam problem z mutagenami otóż nie mogę mniejszych mutagenów łączyć w większe a wcześniej była taka możliwość. I teraz mam np. dużo mniejszych niebieskich mutagenów ale nie mogę z nich stworzyć...
  2. E

    Czy powstanie jeszcze jakiś patch ?

    Jeśli o mnie chodzi to ten cały patch 2.0 zamiast usunąć część błędów to tego nie zrobił i dodał nowe. Problemy przy uruchamianiu gry, wyskoki do Windowsa (były i są), blokujące się postacie w niektórych miejscach, przerywany dźwięk w retrospekcji w więzieniu w prologu, zablokowane tworzenie...
  3. E

    W2 - system walki i mechanika gry

    Nie ocenię walki dopóki sam nie zagram. Jest widowiskowo ok, jest dynamicznie, jest też zręcznościowo. Nie wiem o co wam chodzi z tą "oczojebnością", zabawnie brzmi. Wizualizacja znaków jest na pewno bardziej widowiskowa niż w W1. Ogólnie wrażenia raczej pozytywne. Wygląda na to że umiejętność...
  4. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    W związku z informacjami z wczorajszej konferencji CD Projekt mam bardzo istotne z mojego punktu widzenia pytanie. Jak się dowiedzieliśmy zabezpieczenie securom nie pozwoli nam na uruchomienie gry przed 17 maja. Jak podaje sklep gram.pl i jak mówił kiedyś na jesiennej konferencji Tomek Gop...
  5. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy w Wiedźminie 2 w walce, będą dostępne jakieś inne uniki, odskoki, oprócz przeturlania się postaci po ziemi??
  6. E

    W2 - system walki i mechanika gry

    Mi osobiście najnowszy film z rozgrywki się podobał i walka również. Błędy w wersji beta to raczej normalna rzecz. Grałem w gry, które w finalnej wersji, zawierały bugi znacznie poważniejsze niż te z bety Wiedźmina 2.
  7. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    1.Hmmm. Czy to znaczy że jak zobaczę w jakimś sklepie fajny miecz, ale nie będę miał wystarczającej ilości gotówki, więc uskładam kasę, wrócę później do tego sklepu, to już pożądanej broni tam nie będzie??? Zostaną wygenerowane inne przedmioty?? 2.Czy znajdziemy w grze jakieś zamknięte skrzynie??
  8. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    1.Czy przedmioty w skrzyniach i sklepach są generowane losowo w W2?? Nie lubię tego rozwiązania.2.Czy bohaterowie niezależni będą zawsze stać w jednym miejscu w miastach, czy też będą się przemieszczać i wykonywać różne czynności?? Bo jak do tej pory nie zauważyłem jakoś tego, na dostępnych...
  9. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Trzy pytanka odnośnie alchemii:1.Czy system tworzenia eliksirów zmieni się w Wiedźminie 2 w stosunku do pierwszej części??2.Czy nadal bazą dla eliksirów będzie silny alkohol??3.Czy eliksiry będą miały długi czas działania??
  10. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy będzie i jeśli tak to kiedy, udostępniony dziennik dewelopera dotyczący systemu walki?
  11. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy możemy się spodziewać jeszcze jakiejś aktualizacji działów z tapetami i screenami przed premierą Wiedźmina 2?
  12. E

    POSTAĆ: Detmold

    No wreszcie nowa postać i to w dodatku nad wyraz interesująca. Cieszy mnie fakt że to bohater książkowy. Mimo że w sadze znaczącej roli nie odegrał. Do wyglądu żadnych zastrzeżeń nie mam. A takie pytanie mi się nasuwa bo w dzienniku dewelopera padło określenie czarodziej wiatru na Detmolda. Czy...
  13. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy możecie Redzi zdradzić jakieś szczegóły odnośnie "przypadkowej śmierci" na szalonym poziomie trudności?? W jaki sposób graczowi będzie mogła się przydarzyć w trakcie gry??
  14. E

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Jak dla mnie najciekawsze elementy EK to mapa i kości do gry. Chociaż artbook i talia kart też dość interesujące. Przyjemnie będzie tą edycje rozpakowywać w domu.
  15. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Ja chciałbym zapytać o system walki a konkretnie kiedy zobaczymy coś naprawdę interesującego??? Bo jak na razie na ostatnich prezentacjach mnie rozczarowuje. Gdzie te elementy taktyczne?
  16. E

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy przy imporcie zapisów gry z W1 będą brane pod uwagę umiejętności postaci, czy tylko wybory i ekwipunek? Jeśli tak to w jaki sposób?Czy dla miecza stalowego i srebrnego macie w W2 inne zestawy animacji? Czy style walki dla obu ostrzy będą się od siebie różnić?
  17. E

    W2 - system walki i mechanika gry

    A próbowaliście panowie pokonać Bestie z Flash modem? Jeśli nie to spróbujcie. Wyzwanie gwarantowane.
  18. E

    W2 - system walki i mechanika gry

    Akurat w Tormenta długo nie pograłem bo zniechęcił mnie już na samym początku. Ale to raczej wyjątek od reguły zwłaszcza w obecnych czasach. Myślę że większość graczy lubi efektowną i ciekawą walkę. Niech Red zrobi walkę łatwą na łatwym, trudną na trudnym poziomie. Tak aby i gracze...
  19. E

    W2 - system walki i mechanika gry

    Ktoś może nie lubić walczyć ale nie ma cRPG bez walki. I jeśli przy pierwszym podejściu gracz koncentruje się mocno na opowiadanej historii, to już przy drugim znacznie mniej . Wiedźmin 2 ma mieć 16 zakończeń. Jeśli ktoś chce zobaczyć choć jedną trzecią to musi przejść grę kilka razy. A jeżeli...
  20. E

    W2 - system walki i mechanika gry

    Nie chodzi mi tylko o możliwość samego dania wyboru graczowi na jakim poziomie chce grać. To jest dobre i nie stanowi problemu. Taki Assassins Creed nie miał takiej opcji i bardzo źle. Zarówno jedynka jak i dwójka są na tyle proste że ciężko w nich zginąć. I nie chodzi mi tylko o walkę ale nawet...
Top Bottom