Search results

+
  1. Triangullar

    Aktualizacja 4.02 – lista zmian

    RTX 3090 z włączonym RT jakaś makabra w okolicach 30 klatek czasem mniej w rozdzielczości 2K po odpaleniu DLSS na jakość sytuacja się nie zmienia jak bym nie odpalił DLSS wcale.
  2. Triangullar

    Hotfix PC

    Z odpalonym RT w 4K na RTX 3090 nadal nie grywalne BRAWO, teraz dodatkowo ciągłe przycinki/szarpanie podczas eksploracji/poruszania się z odpalonym RT. Bez RT też dupy nie urywa ale przynajmniej jest płynnie. DLSS od początku na jakim ustawieniu by nie było ma praktycznie zerowy wpływ na ilość...
  3. Triangullar

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Odpalam grę po długiej przerwie i pierwszy raz po aktualizacji 1.5 a tu pod domem V przy straganie (screen): Idę do Lizzie's Bar a tam: Chcę zgłosić błąd, też nie mogę bo dodawanie pliku DxDiag.txt nie działa, to jakaś chora akcja jest. Audycje w radiu w samochodach zawsze były po angielsku?
  4. Triangullar

    Aktualizacja 1.2

    no właśnie testowanie :sneaky:
  5. Triangullar

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Ja pociskam z dysku SSHD 4TB i na grafice GTX 980 z 4GB VRAM i wszystko jest OK więc twoja teoria jest dość chybiona.
  6. Triangullar

    Wsparcie dla podświetlenia RGB

    Cześć. Miło by było zobaczyć w ustawieniach gry możliwość włączenia wsparcia dla podświetlenia RGB (klawiatury, myszy, słuchawki, ram, itp. itd.) najlepiej marki Corsair :cool: ale czemu się ograniczać jak inni producenci gier niech dla każdego będzie coś dobrego, Razer, Logitech i wiele innych...
  7. Triangullar

    Starożytna krypta na Skelige - Pomocy

    Nie mogę również znaleźć ulepszonego rynsztunku szkoły wilka chodzi dokładnie o broń stalową bo srebrną mam. Jeśli chodzi o broń stalową szkoły wilka to posiadam schematy na: zwykły, wyśmienity i mistrzowski ale brakuje mi ulepszonego. Dodatkowo brakuje kilku zestawów pancerzy szkoły wilka. Przy...
  8. Triangullar

    Starożytna krypta na Skelige - Pomocy

    Bez sensu było by umieszczać taką skrzynię w grze a mnie to strasznie męczy. Jeszcze muszę załatwić dwa znaki zapytania które pojawiają się na mapie na powierzchni a faktycznie podobno znajdują się w tej krypcie.
  9. Triangullar

    Starożytna krypta na Skelige - Pomocy

    Tak masz rację I_w_a_N trochę namieszałem. Ta skrzynia nie znajduje się przy pułapce. Ta skrzynia o którą mi chodzi znajduje się za jedynymi drewnianymi drzwiami w tej lokacji właśnie przesyła mi się filmik który nagrałem aby dokładnie wyjaśnić gdzie ona jest jak wszystko będzie gotowe podkleję...
  10. Triangullar

    Starożytna krypta na Skelige - Pomocy

    Starożytna krypta na Skelige - Pomocy Witam. Mam małe pytanko mianowicie na Skelige znajduje się starożytna krypta ta do której idziemy po słoneczny kamień i w tej krypcie znajduje się pomieszczenie z pułapką z kolcami w podłodze a za nią jest zamknięta skrzynia przechodzę grę już drugi raz i...
  11. Triangullar

    Błąd gry w wersji 1.12.1.

    Po tej aktualizacji Wiedźmin stał się dla mnie niegrywalny podczas 15-to minutowej rozgrywki wywaliło mnie do pulpitu 5 razy. To jakaś kpina reinstalacja i czyszczenie systemu z wszelkich pozostałości poza zapisami stanów gry nie pomaga. A z innej beczki: nie wbijają mi się osiągnięcia i sam GOG...
  12. Triangullar

    Błąd gry w wersji 1.12.1.

    Po aktualizacji gry do wersji 1.12.1 Wiedźmin 3 losowo wywala mnie do pulpitu zamykając się bez żadnego komunikatu w losowych momentach. Wcześniej działał bez zarzutu. Gra nie ma wgranych żadnych modyfikacji a specyfikacja mojego komputera to: CPU: i7-3770K @ 3,5 OC: 4 GHz MOBO: GIGABYTE...
  13. Triangullar

    Patch 1.10 - Nowa GraPlus - zapis W3 - gra nieukończona

    Jeśli jeden save to za mało dajcie znać w piątek będę miał więcej czasu i podeślę swoje :D Sam chciałem zacząć NG+ i niestety się nie udało a grę skończyłem chyba na 1.05, teraz gram od nowa od zerowego poziomu i trochę to zajmie zanim zacznę dodatek Serce z Kamienia.
  14. Triangullar

    Patch 1.10 - Nowa GraPlus - zapis W3 - gra nieukończona

    Dokładnie mam ten sam problem.
  15. Triangullar

    Aktualizacja do Windows 10 - zrób kopię zapasową zapisów gry.

    Mamy Windows 10 a czy będziemy mieli Wiedźmina 3 wspierającego DX12? Wszyscy milczą a wystarczy proste tak lub nie.
  16. Triangullar

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Po aktualizacji do 1.10 nie są wyświetlane gotowe ustawienia opcji graficznych i nie tylko graficznych w menu: EDIT: Podobną sytuację zauważyłem w menu mapowania klawiszy.
  17. Triangullar

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Jeśli chodzi o przeczytane księgi to już dawno zostało wprowadzone. Jeśli przeczytałeś jakąś księgę to po najechaniu na nia kursorew w opisie widać czerwony teks że została ona przeczytana i dodatkowo ikona reprezentująca taką księgę w ekwipunku jest przyciemniona więc nieprzeczytane księgi...
  18. Triangullar

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    To nie jest oficjalna poprawka?
  19. Triangullar

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Ja jeszcze do tego momentu nie doszedłem (przechodzę drugi raz) ale quest wykonałem bezproblemowo na patchu 1.06 potem pojawiły się kolejne patche a ja śledzę forum na bieżąco i jak widzę co ludzie wypisują to już mi się grać nie chce.
  20. Triangullar

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    U nas trochę inaczej niż za granicą, tam wydają totalnie zbugiwaną grę a potem ja łatają a u nas wydają grę a potem ją bugują
Top Bottom