Search results

+
  1. S

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    zapewne chodziło o tego typu deck: http://www.gwentdb.com/decks/25229-bloody-control-radovid-4100mmr
  2. S

    Surowce jedynie za obustronne GG.

    z GG jest wszystko ok, jest to tylko mały dodatek do nagród gry i chyba tylko ludzie używający botów, albo bardzo słabi gracze na tym bazują. Dla mnie głównym motorem napędowym w zdobywaniu nowych kart są nagrody dzienne oraz za rangi/poziomy, GG jest mało istotne.
  3. S

    Talie Nilfgaardu - Open beta

    TraN999 ja właśnie ostatnio grałem rankeda przeciwko komuś z prawie identycznym deckiem jak zapodałeś, a jestem na 4200+ mmr. Dziś rano zostałem wyśmiany w innym dziale, gdy wspomniałem tylko o takich jednostkach, że nikt tym już przecież nie gra. Nie wiem czy ktoś testował sobie na rankedzie...
  4. S

    Grave Hag (Żalnica)

    To, że Vilen jej nie kontuje zgadza się. Ale nieraz nie kontruje też lub nieskutecznie kontruje inne karty, więc to że nie kontuje jakiejś konkretnej, to co z tego? Brzmi to jak: "Trzeba osłabić Żalnicę. Dlaczego? Bo mój Vilen jej nie kontruje." :) troszkę słaby powód A kto powiedział, że...
  5. S

    Talia do oceny (Movran Voorhis)

    Cahira bym wyrzucił, nie daje aż takiej przewagi jak inne goldy którymi można go zastąpić - Leo albo Tibor. Epidemia to bardzo zły pomysł w tego typu decku - zamiast niej Rozdarcie, będzie dodatkowo działać w kombo z Gardem. Gard od biedy będzie OK tylko w innej konfiguracji - zamiast w kombo...
  6. S

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Z decków o których piszesz to na topie są chyba obecnie takie 2: http://www.gwentdb.com/decks/24576-u...0-rado-control http://www.gwentdb.com/decks/26443-t...-control-guide Złóż oba i zobacz którym będzie ci się lepiej grało, albo złóż taki do którego masz odpowiednie goldy. Trochę pograsz to...
  7. S

    Grave Hag (Żalnica)

    Wzrost Żalnicy można właśnie zablokować chociażby przez niszczenie lub blokowanie dużych Pająków oraz Vrana. Teraz niech mi jakiś cwaniak poda sposób jak zablokować wzrost trzech Kapitanów Piratów w talii Skellige na odrzucanie kart to wysyłam flaszkę albo czteropak haha :)
  8. S

    Grave Hag (Żalnica)

    Już kolejna osoba mówi, że Żalnica jest bez możliwości kontry. Bzdura, kontr na Żalnicę jest cała masa, przed buffem ma 2 pkt i zabija ją byle pierdnięcie. A może chodzi ci o to, że nie da się jej skontrować gdy jest zagrana jako ostatnia karta w całym meczu? No wtedy się nie da, ale powodem nie...
  9. S

    Grave Hag (Żalnica)

    Wkurza mnie mocno propozycja nerfu Żalnicy, która często się pojawia. Jakieś logiczne wytłumaczenie tego nerfu poza "bo słabi gracze się na nią wkurzają" jest? Bo jak dla mnie nie ma. Jaki nerf, kiedy ta karta jako srebrna jest właśnie bardzo dobrze zbilansowana? Proste przykłady i porównania...
  10. S

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    wróciłem do gry po dłuższej przerwie, wbiłem 20 rangę i zagrałem kilkanaście meczy... czy ja tak losowo trafiam, czy się coś pozmieniało? Potwory już nie są najczęstszą frakcją z którą walczę. O wiele częściej dostaję jako przeciwników Skellige na odrzucanie i KP we wszelkich możliwych wersjach...
  11. S

    Błąd z kartą Iris

    Iris właśnie tak ma działać i nie jest to żaden błąd. Jest to właśnie istota tej karty i cel używania jej w decku. Gdy obaj gracze spasują Iris ginąc bufuje karty pojawiające się na start drugiej rundy. Gdy zginie przed końcem rundy to bufuje w danej rundzie. Taki był zamysł przy wprowadzeniu...
  12. S

    Oficjalny turniej GWINTA na targach gamescom 2017!

    nie zgadzam się z NHacker, jeśli ktoś by grał tylko dużo i często a nie grałby dobrze to traciłby mmr za porażki i wcale nie byłby wysoko w rankingu. Ja jak już dopracowałem swój deck i nauczyłem się nim grać to dobiłem do 4000 mmr w kilka godzin. Widziałem już na pierwszej stronie topki gracza...
  13. S

    Talie potworów w open becie

    deck z jeźdźcami tylko 4fun na niższe rangi. Nie wpadnie ci do ręki jeździec - nie użyjesz operatora, nie wpadnie ci wiedźma - 20 pkt w plecy, nie wpadnie nekker wojownik - masz za mało jeźdźców... Deck typu combo jak wszystkie tego typu, podejdą ci karty to wygrasz, nie podejdą to nie masz...
  14. S

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    nie do końca tak jest. Kontry na pożerkę często się widuje i zwykle fajnie sobie radzą ale tylko z pożerką. Mają problemy z mrozem albo spamem na Dagonie. Problem jest taki że u potworów multum różnych skutecznych opcji wyklucza możliwość zrobienia uniwersalnego decku kontrującego, który w...
  15. S

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    ja cały czas krążę po obecnej mecie, ponad 4k mmr, rekord top 500 w rankingu - to może się wypowiem. Świeżo po ostatniej aktualizacji potworów w mecie zrobiło się pełno i po rozegraniu ponad 200 meczy powyżej 4000 mmr gwent tracker podawał mi około 55% meczy przeciwko potworom. W tej chwili...
  16. S

    Talie potworów w open becie

    Będę kolejną osobą, która potwierdzi w jak wielkim jesteś błędzie. Tak jak moi przedmówcy uważam że mróz wciąż jest mocny, ba nie tylko mocny ale to jeden z obecnych meta decków. Ja sam niedawno na Eredinie z ogarami mrozu wbiłem top 500 w rankingu co już jest na to dowodem. Ludzie w mecie grają...
  17. S

    Mój pomysł na mechanikę coinflipu - Minigra - Nekkery, Troll i Wiedźmin.

    Ale zupełnie bez sensu jest nagradzanie graczy bez poznania ich aktualnej preferencji bo taki hotfix może czasem całkowicie zniszczyć niektóre grywalne archetypy decków! A im mniej dostępnych archetypów, tym nudniesza gra i mniej graczy. Nie można zawsze dawać bonusu temu graczowi który zaczyna...
  18. S

    Jest coś nie tak z kolejnością run, czyli początkiem i końcem

    Trzeba coś z tym zrobić bo co się kiedy odpali jest często niejasne. Doświadczeni gracze zwykle już pamiętają jaka jest kolejność ale są przynajmniej 3 problemy: 1. Ta kolejność często przeczy opisom na kartach. 2. Nie ma ona żadnego uzasadnienia dlaczego jest taka a nie inna i często "początek"...
  19. S

    Z automatyzowanie niszczenia niepotrzebnych kart

    Już od ponad pół roku prosimy o to Redów oraz o dodatkowe oznaczenia przy wybieraniu karty z beczki. Mała pierdoła łatwa do zaimplementowania, setki próśb graczy o zrobienie tego (na forach Gwinta w innych językach też i na forach zewnętrznych), ale na razie brak reakcji twórców gry.
  20. S

    Talie potworów w open becie

    Ja po nerfie pogody przerzuciłem się z Dagona pogodynki na Triss+Yen+mglaki. Nawet przyjemnie się tym gra, wbiłem 18 rangę bardzo szybko. Powyżej 3900 mmr zaczęło już być jednak ciężko, ciągle trafiałem na pożerkę i za często z nią przegrywałem. Win ratio ogólne wciąż miałem ponad 50%, więc...
Top Bottom