Search results

+
  1. Z

    Błąd Zlecenie Łaciate Kłopoty

    Błąd Zlecenie Łaciate Kłopoty Po zabiciu oszluzga zleceniodawca nie chce z nami rozmawiać przez co nie ma możliwości skończenia zadania i odebrania nagrody.
  2. Z

    Nagła Śmierć Informacje.

    Nagła Śmierć Informacje. Może mi ktoś kto już grał powiedzieć jaki naprawdę jest poziom trudności ,głównie chodzi mi o walkę ze smokiem czy jak na mrocznym geralt nie zależnie od EQ i LVL jest na jeden cios smoka czy może przetrwać więcej i o co chodzi z opcją trudne QTE.
  3. Z

    Zbroja Wiarołomcy

    Zbroja Wiarołomcy By ją zrobić potrzeba fragmentu zbroi draugira skąd ją wziąć biegam po polu bitwy bo dostałem od detmolda amulet ale żadnego spotkać nie mogę.
  4. Z

    Zlecenie na Zgnilce

    Zlecenie na Zgnilce Dobra spaliłem ciał przy wozie i przy obozie na wschód a gdzie są ostanie 3?
  5. Z

    Mroczne przedmioty

    Mroczne przedmioty Gram w wiedźmina 2 pierwszy raz ,od razu dałem tryb mroczny czyli najtrudniejszy jakoś idzie choć często umieram, właśnie pokonałem kejrana wydaje mi się ze zaraz się skończy pierwszy akt ale nie znalazłem żadnego mrocznego przedmiotu mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie je można...
  6. Z

    laucher rejestracja gry

    laucher rejestracja gry Nie mogę zarejestrować gry gdyż w laucherze nie działa moja klawiatura . Więc nie mogę wpisać loginu i hasła.
Top Bottom