Search results

+
  1. Hostile

    Pochwal się swoim V

    Mój jest ładniejszy
  2. Hostile

    Night City [otwarte całą dobę]

    Czy to nie ty zawsze powtarzałeś, że nie czujesz cyberpunkowego klimatu, że wolisz proste fantasy i CP2077 to nie będzie gra dla ciebie? :P
  3. Hostile

    kierownica i CP2077

    Nie ma problemu, gra jednocześnie obsługuje pada (a więc i kierownicę) oraz myszkę i klawiaturę. Ja sam grałem na padzie, po wejściu do samochodu odkładałem go i łapałem za kierownicę, która emulowała pada, a kilka jej przycisków emulowało niektóre klawisze na klawiaturze - i wszystko działało :P
  4. Hostile

    kierownica i CP2077

    Co do emulacji, to ja używałem programu x360ce, na tym filmiku jest instrukcja, jak go poprawnie skonfigurować: Co do mapowania - tutaj kombinowałem sam, by było najwygodniej. Np. gaz emulował prawy trigger, natomiast na pedał hamulca dałem przycisk odpowiadający za hamulec ręczny, a na...
  5. Hostile

    kierownica i CP2077

    Sama gra nie obsługuje kierownicy, ale można ją ręcznie zmapować i emulować jako pada do Xboxa. Ja tak zrobiłem do gry w Cyberpunka w VR i jeździło się super. Sama konfiguracja jednak trochę uciążliwa i wymagała trochę zabawy, użyłem też dodatkowego programu do emulowania przycisków z klawiatury...
  6. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    Ojjjj, CDPR, dziękujemy Wam za piękne zdjęcia! :D Hostajl prowadzący wykład w CDPR, dlaczego w Cyberpunku powinien się znaleźć tryb VR, 2023, koloryzowane
  7. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    - Mamo, mogę Barghesta? - Przecież masz Barghesty w domu. Barghesty w domu:
  8. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    Zdziwiłem się, kiedy tyle osób grało w piłkarzyki, ale to dlatego, że to filmik z niedzieli :P W sobotę mało kto chciał podnieść rękawicę :P
  9. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    ...na którym mnie nie było, bo grałem w piłkarzyki...
  10. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    A ja się spytam - kiedy zdjęcia? :D
  11. Hostile

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Świetny filmik pokazujący, dlaczego granie w trybie VR jest najlepszą metodą na przechodzenie Cyberpunka, podpisuję się pod nim w 100% :)
  12. Hostile

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://www.rtvmaniak.pl/9638824/serial-the-witcher-sezon-3-czesc-2-premiera-netflix/ Jej, gdzie ja trafiłem, to jakiś inny wymiar... :cry: :giveup:
  13. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    To co, z kim widzimy się w sierpniu? ;) Dzięki za zaproszenie, to będzie już szósty event z Wami :D
  14. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    A Maryja patrzy.
  15. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    "Wstydliwość Wallace'a, pomyślał poeta, iście niezły tytuł dla ballady." :smart:
  16. Hostile

    Phantom Liberty Tour

    Byłoby super, prawie rocznica od ostatniego eventu w Warszawie, a wtedy było kosmicznie :D
  17. Hostile

    20 lat CD PROJEKT RED: Streamy rocznicowe — GWINT: Mag Renegat

    Może po prostu z wami nie chcą rozmawiać? :ohstopit:
  18. Hostile

    20 lat CD PROJEKT RED: Czy wiesz, że... #7 – Logo

    Będą, jak będą :)
  19. Hostile

    20 lat CD PROJEKT RED: Czy wiesz, że... #7 – Logo

    Raróg jak raróg :cool:
  20. Hostile

    Impreza urodzinowa z okazji 20 lat CD PROJEKT RED!

    Widzę, że mój cosplay Sheali de Tancarville został doceniony :p To już piąty z kolei CDPRedowy event, na którym miałem przyjemność się pojawić, ale zdecydowanie przyćmił wszystkie poprzednie i przerósł je o kilka długości. Bawiłem się rewelacyjnie, na zmianę śmiałem się i wzruszałem, dzięki...
Top Bottom