Search results

+
  1. Hostile

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny? ================================================== Jakoś tak się złożyło, że nie mamy odrębnego tematu dot. Xboxa One i PS4, a ponieważ akurat się rozmowa na ten temat zaczęła, postanowiliśmy wydzielić odpowiedni kawałek podłogi. Miłego spamowania...
  2. Hostile

    Fabryka Dziwactw Wszelakich, czyli Hostile tworzy, pisze i rysuje, ale (jeszcze) nie śpiewa

    Fabryka Dziwactw Wszelakich, czyli Hostile tworzy, pisze i rysuje, ale (jeszcze) nie śpiewa Jako prawdziwemu "człowiekowi renesansu, co żadnej pracy się nie boi" (jak to zostałem niegdyś określony w Wieściach Community ;P) zdarza mi się raz na ruski rok wpaść na jakiś głupi pomysł, który...
  3. Hostile

    Wesołych Świąt, Wiedźminie! - prezent od Hostile'a... ;)

    Wesołych Świąt, Wiedźminie! - prezent od Hostile'a... ;) Długo się zastanawiałem, do jakiego tematu i jakiego działu w ogóle to wcisnąć, bo nigdzie mi to nie pasowało, więc w końcu postanowiłem założyć własny, nikt się chyba nie obrazi... ;) Ale do rzeczy...Z okazji Świąt Bożego Narodzenia...
  4. Hostile

    Recenzje bety DuelMail w polskich czasopismach komputerowych.

    Recenzje bety DuelMail w polskich czasopismach komputerowych. W polskiej prasie komputerowej pojawiły się pierwsze recenzje wersji beta gry Wiedźmin: DuelMail. Oto artykuły, które pojawiły się w trzech czołowych czasopismach o grach (wielu z was zapewne je już czytało).Na początek recenzja...
Top Bottom