Search results

+
  1. P

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Trójka przednia chociaż nie wiem dlaczego sentyment? coś mi mówi że jedynka najlepsza ale przy każdej części bawiłem się przednio mam do Was pytanie to już serio koniec? nie będzie już nic? Czysty wiedźmiński kononowizm? wiem pewnie sto razy pisaliście o tym ale mało wchodzę na forum. Z jednej...
  2. P

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Hej mam pytanie może ktoś z Was sprawdzić czy tablica ogłoszeń w Nowigradzie obok kupca który ma figurkę Aeramasa i eliksir oczyszczenia daje jakieś questy lub znaki zapytania? Biore z niej zadania i nic mi nie dodaje podobnie obok Karczmy Gęsia Pipa jakbym w ogóle nie przeczytał ogłoszeń z...
  3. P

    Pytania o zasady

    Cześć chciałbym zapytać co sądzicie o grze Jaskrem nim pokonać potwora w walce to cud a przyjaciele też tak średnio się przydają da się grać ale trzeba dużo kombinować i sprytem omijać przeszkody ciężko się nim gra i tu pojawia się moje pytanie: -załóżmy, że jest walka ilu przyjaciół mogę...
  4. P

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A co gdy idąc polem spotkasz podpitego Zoltana wracającego z chociażby Wyzimy który wyciągnie starte już kości i krzyknie pamiętasz jeszcze pokera Geralt? ;)
  5. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Dzięki miłego grania życzę ;)
  6. P

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    hej mam pytanie jak kupiłem wersje pudełkową z kartami to moge dzis jakos tez pobrac ten dodatek czy nie? :)
Top Bottom