Search results

+
  1. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Kiedy dokładnie zostanie opublikowany ten poradnik?
  2. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Modsog, recenzja jest po to by dowiedzieć się czy gra jest dobra a nie jak skończyła się saga..
  3. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Khasim, co ty gadasz w ogóle? Wiesz ile osób jeszcze nie przeczytało sagi a zostali zachęceni przez gry? Ile osób grało w grę nie czytając sagi? To że książka została wydana w 1999 właściwie nie ma praktycznie żadnego znaczenia ... i mówimy tutaj o ZAKOŃCZENIU ... które mogli sobie po prostu...
  4. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Czy tylko ja oburzyłem się na spoilery dotyczące gry oraz sagi? Na serio, jestem teraz na czasie pogardy i już sobie fabułę zepsułem. Ostatnio CDA przesadza z tymi spoilerami (np. Shadow Broker do mass effecta)...
  5. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Tak w ogólehttp://www.ripten.com/wp-content/uploads/2011/05/witcher2-2011-04-25-00-15-26-251.jpg"Ale na pewno nie obchodzi go wasza wolnosc, wasza sprawa ani wasze uszy. Tak bylo z nilfgardem. I tak jest teraz. Myle się?
  6. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Tak, będzie można trzymać miecze w ekwipunku, tylko podobnie jak np. w Oblivionie wszytko ma swoją wagę a Geralt nie ma nieskończonej kieszeni ;)
  7. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Dobre prowo i tyle. Ale było miło ,pozdrawiam konkretne osoby z czatu (np. Jij, ToM ) :D
  8. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Znalazłeś może jakieś lepsze zdjęcia tej dodatkowej zawartości?
  9. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Nie wiem czy to było, ale tak będzie wyglądać edycja specjalna w empiku (wcześniej nie było żadnych zdjęć jeśli się nie myle)http://www.empik.com/wiedzmin2?utm_source=empik_wlasne&utm_medium=button&utm_campaign=wiedzmin2&bannerId=1593
  10. S

    Collection of TW2 articles

    I highly doubt. It doesnt have white stripes on itIf someone is wandering what they're talking about in the video, here's quick explanation of the quest (sorry for all grammar mistakes, my english is rather poor)- when Grealt leaves the town he meets a guy who offers him a reward for gaining a...
  11. S

    Collection of TW2 articles

    http://www.youtube.com/watch?v=a48PFVifoq8Presentation of polish version. That armor is fucking awesome
  12. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Naiwni. Co prawda użyłem google translatora ale było jasne określenie dotyczące liczyby fpsów a nie "jakości odbioru audiowizualnego".
  13. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ostatnio na kaermorhen.ru powiedzieli że zmiana detali praktycznie nie ma wpływu na ilość fpsów w grze, co mnie osobiście strasznie zmartwiło ....
  14. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    I już na pierwszym screenie widać zbroje z tła forum, więc nie ma się co martwić, Ci których bolał jej brak :)
  15. S

    Collection of TW2 articles

    The bird animations i guess
  16. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Bardzo wątpię by wyrzucali CAŁY model zbroi, na dodatek tak świetny (design i wykonanie)Pewnie to będzie jedna z najlepszych kurtek w grze, dostępna pod koniec, ot co. Pewnie będzie tak samo z zbroją z pierwszego filmiku z wiedźmina 2.BTW Testy...
  17. S

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy animacja biegu Geralta jest już ukończona i w wydanej grze będzie taka sama jak w wersjach preview? Czy może nadal nad nią pracujecie?
  18. S

    Nowa twarz Geralta

    No właśnie też czytałem że model jest ten sam ale wydaje mi się że wersja z prison break ma większe oczy i szczuplejszy zarys twarzyPorownanie ( 2 z lewej to wersja prison break, reszta preview). Ogladalem też dużo materiałów i przysiągłbym że ta z prison break wygląda znacznie...
  19. S

    Nowa twarz Geralta

    Mam tylko drobne pytanko - czy twarz w grze Geralta w wersji preview jest zmieniona względem tej z trailera prison break?
  20. S

    CD Projekt RED's CEO speaks about DRM

    @texmexSorry, but for me crying because of 50 mb of additional copy protection data to download is a mindset from prehistoryN4meless1, when i meet you, im gonna buy u a beer mate
Top Bottom