Search results

+
  1. Vito.Bambino

    Funkcja automatycznego nakładania olejów NIE DZIAŁA!

    Error [content0]game\gameplay\damage\damagemanagerprocessor.ws(557): Could not find function 'ShouldAutoApplyOilImmediately' Error [content0]game\gameplay\damage\damagemanagerprocessor.ws(562): Could not find function 'ShouldAutoApplyOilImmediately' Error...
  2. Vito.Bambino

    Aktualizacja 4.03 – lista zmian

    Ktokolwiek zamierza odpowiedzieć? 1687080339 Nie tylko na PS5. Na PC ten błąd występuje od lat xD 1687081157 Error [content0]game\gameplay\damage\damagemanagerprocessor.ws(557): Could not find function 'ShouldAutoApplyOilImmediately' Error...
  3. Vito.Bambino

    Aktualizacja 4.03 – lista zmian

    Wydaje mi się ale od tego patcha chyba przestała działać funkcja automatycznego nakładania olejów w walce. No po prostu nie wybiera odpowiedniego oleju do danego typu przeciwnika. Włączenie i wyłączenie tej funkcji nie pomaga.
  4. Vito.Bambino

    Aktualizacja 4.02 – lista zmian

    To dokładnie 1 do 1 taka sama sytuacja na Skellige występuje - nie dzieje się nic, gra wraca do rozmowy, a pohandlować się nie da :D
  5. Vito.Bambino

    Aktualizacja 4.02 – lista zmian

    Podczas próby rozmowy z tym handlarzem na Skellige w porcie Kaer Trollde, pojawia się bug który sprawia, że zza handlarza wyskakuje drugi handlarz i klikając opcję Pokaż mi swoje towary gra nie uruchamia panelu ekwipunku tylko wyrzuca nas do rozmowy i tak w kółko.
  6. Vito.Bambino

    Aktualizacja 4.02 – lista zmian

    DX12 w końcu przestał stutterować na nowszych procesorach i GPU? R5 5600 razem z RX 6600 nie daje rady tego dźwignąć.
  7. Vito.Bambino

    "Niewidzialne" przedmioty w ekwipunku pomimo, że są wyposażone - 7 letni bug ...

    Jasne, już wyjaśniam. Problem istniał w złym zmodowaniu Wiedźmina, a konkretnie istniał konflik w plikach pomiędzy QuickInventory, MoreQuickSlots i SlotsSlotsSlots. Nieodpowiednie wgranie tych modów powoduje to, że gra może wywalić właśnie ten błąd co jest dziwne bo przed podjęciem tej misji z...
  8. Vito.Bambino

    "Niewidzialne" przedmioty w ekwipunku pomimo, że są wyposażone - 7 letni bug ...

    Temat do zamknięcia - problem rozwiązany ;)
  9. Vito.Bambino

    "Niewidzialne" przedmioty w ekwipunku pomimo, że są wyposażone - 7 letni bug ...

    Po skończeniu misji Kwestia życia i śmierci magicznie mój ekwipunek stał się niewidzialny i nie można zdejmować przedmiotów bez uprzedniego podmieniania ich na te z ekwipunku. Niezależnie od tego ile próbuję "fixów" do tej gry i tak wszystkie kończą się niepowodzeniem :) Wczytywanie zapisów...
  10. Vito.Bambino

    Wczytywanie się ekranu podczas dialogów.

    Mam dość uciążliwy problem związany z wczytywaniem się ekranu podczas dialogów (tak jakby ekran blurował). Mam zainstalowanych kilkanaście modów (nie wiem jak to wygląda z grą bez modów) i zapewne jest to z tym związane ale czy istnieje jakieś racjonalne rozwiązanie tego problemu? Dodam, że ten...
  11. Vito.Bambino

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    U mnie to samo, hypeowałem gierkę przed wydaniem, mówiłem, a dobra, zobaczymy, może będzie elegancko ... Ale nie było i nie jest. Gra mnie nużyła właściwie przez cały czas, nie potrafiłem się wciągnąć w fabułę.
  12. Vito.Bambino

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Generalnie to ... takiego błędu bym się nie spodziewał w tej produkcji ale w sumie to mnie nic nie zdziwi. Mitch w ostatniej misji fabularnej po tym jak pobiegł do Basiliska żeby wrócić na plac budowy i pomóc pozostałym ... wraca sobie spokojnym krokiem w miejsce, z którego ruszył, Basilisk...
  13. Vito.Bambino

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Dość kuriozalny błąd - przesłuchiwanie powalonego XD
  14. Vito.Bambino

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Pewnie naprawią ale potrwa to jakiś rok albo dłużej ;)
  15. Vito.Bambino

    Hotfix 1.11

    A tak swoją drogą - to naprawicie kiedyś te przenikanie NPC'ów przez V? Bo chyba nie tak powinno to wyglądać?
  16. Vito.Bambino

    Hotfix 1.11

    Ale fajnego buga znalazłem xD W misji Nie mów Saulowi możemy w trakcie wchodzenia na wieżę kontrolną z Panam wpiąć się do panelu ale ... wpięcie się do niego i rozwiązanie mini hakowania przeniesie nas na drugą stronę kraty, gdzie normalnie nie możemy wejść w ten sposób (niby nic uciążliwego ale...
  17. Vito.Bambino

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Ogólnie to naprawcie może ten głos Panam w misji Nie mów Saulowi bo brzmi jakby mówiła do nas przez radio, a siedzi dokładnie obok za kierownicą, a to przecież kilka centymetrów ;)
  18. Vito.Bambino

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Czy ktoś też ma wrażenie jakby bardziej widok został przybliżony z perspektywy V? Bo wydaje mi się, że jest znacznie bliżej niż był przed tym fixem.
  19. Vito.Bambino

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Kolejnym irytującym i nieprofesjonalnym błędem jest fakt, że często na ekranie nie widać akcji wykonywanej przez postać, tj. podłączanie się portem osobistym pod jakieś urządzenie na ekranie nie jest rejestrowane i wykonywana jest tylko pusta akcja, a bez efektu wykonywanej czynności nie ma...
  20. Vito.Bambino

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Spróbuję jeszcze jak już kupię jakieś auto z Badlandów sprawdzić jak się tym jeździ i czy też tak nim rzuca bo myślałem, że trochę bardziej ogarnęli fizykę aut w tej grze ;) A co do błędów to - jak mówiłem, spawn samochodów w tej grze to totalna pomyłka. Czymś takim mam jeździć? xD Po...
Top Bottom