Search results

+
  1. C

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona

    Niestety awaria systemu i gram od początku, ale to sama przyjemność:cheers:
  2. C

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    W takim razie proszę o usuniecie konta username_3688868 jeżeli jest tam inny e-mail bo niestety będzię konflikt.
  3. C

    Bug w Wiedźminie Pierwszym

    Raczej nie naprawią się po czasie, wróciłem do gry po przerwie ok 7 miesięcy. Mam teraz wersje steam gry , wcześniej miałem wersję no steam. Obecnie gram na zapisach z tamtej wersji i screenów brak.
  4. C

    Wiedzmin Edycja rozszerzona /steam/ znikający kursor

    Wiedzmin Edycja rozszerzona /steam/ znikający kursor Nie jest to uciążliwy błąd, gra jest na platformę steam. Włącza się normalnie ale potem wyskakuje jak to ma w zwyczaju steam informacja z numerem seryjnym i aktywacji w prawym dolnym rogu ekranu. Zamknięcie jej przez shift+tab powoduje...
  5. C

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    username_3688868 to konto miałem na tym samym adresie e-mail i nick był taki sam.:hmm:
  6. C

    Bug w Wiedźminie Pierwszym

    Też tak mam od początku ale to w niczym nie przeszkadza. Zapisy wczytują się normalnie.
  7. C

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona

    Dziękuje za odpowiedź, sprawdzę a jeżeli nie da rady to z przyjemnością zagram od początku. Gra sama poszukała folderu z sejvami i kilkadziesiąt godzin gry zostało uratowanych.:victory:
  8. C

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona

    Mam pytanie odnośnie zapisanych stanów gry. Dość dawno nie grałem a na komputerze mam jeszcze savy z gry. Wczoraj zakupiłem wersję steam gry i czy jest możliwe przeniesienie zapisanych stanów gry z wersji no steam do wersji steam. Byłem w IV akcje 92 godziny gry. Proszę o odpowiedź.
  9. C

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Dawno mnie tu nie było a tu takie zmiany. Na starym forum napisałem kilka postów dlaczego nie mogę ich znaleźć? username_3688868 jest nieaktywny czy da radę dołączyć te posty do mojego konta?
Top Bottom