Search results

+
  1. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Cóż. Życie różnie się mogło potoczyć. Co by było gdyby wiedzmina napisał GRRM? :)
  2. E

    Seria Red Dead

    Takie same klauny wystawiają 10/10 argumentując że skoro inni wystawili 0/10 to oni wystawią 10/10 dla rownowagi. Albo pisząc że gra jest niewiadomo jaka. Natomiast oceny niektorych graczy nie skupiają się tylko do noty. Sporo osob wystawia na Metacritic tez pare zdan solidnej opinii wymieniajac...
  3. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Rozumiem, że czasem trzeba słodko. Ale jak jest za słodko to też można się pożygać. Lambert z "pół wieku poezji później" ma lepszą mordkę niż ten super Cavill. Przypominam, Lambert z filmu robionego przez fanów dla fanów a nie profesjonalne studio z dużym budżetem i całym zapleczem.
  4. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Czego chcecie? Wymuskana buzka pupy niemowlaka Jest super, a nawet SUPER, MAM zero zastrzeżeń...
  5. E

    Seria Red Dead

    Niestety. Sporym winowajcą jest hype. A także recenzje pisane przez "zaprzyjaźnione" portale, a w rzeczywistości pisane na zamówienie. Dobrym przykładem były niektóre recenzje MA:Andromeda, że gra ciekawa ładna tylko ma kilka bolączek, a recenzje graczy w kilka dni po premierze oscylowały na...
  6. E

    Seria Red Dead

    Jasne że każde studio cruchuje łącznie z RED. Chodziło mi tylko o stopień crunchu w R* który zaczyna być absurdalny. Każdy kto w życiu przepracował ponad 80h w tyg wie o czym mówię. A w prasie można przeczytać że R* doprowadzało pracowników do prawie 100. Nie płacąc za nadgodziny i zmuszając do...
  7. E

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Dyskusja bez sensu jeśli każdy nie odpowie uczciwie :P na pytanie : Czy wolno popełnić każdy czyn, który nie jest zabroniony przez polski KPK (kodeks prawa karnego). Czyli, czy dozwolone jest wszystko to co nie jest zabronione. Metaforami nigdzie nie dojdziecie. pzdr
  8. E

    Seria Red Dead

    Strzałem w kolano powiadzasz? Cóż. To powiem ci tak. Mają sukces finansowy murowany. Teraz ich STAĆ na to aby zupełnie nie wydawać gry na PC. 2018 to był marny rok jeśli chodzi o RPG no może z wyjątkiem D:KC, dlatego ich gra będzie tak wyrazista na tle bezbarwnej reszty co dopełni sukcesu...
  9. E

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Prosze czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że AS ma kontynuować wątek Geralta i go wskrzeszać. Napisałem że cyt: AS gdyby chciał rzeczywiście objawić się jako jedyny autor "swojego" świata to napisałby książkę, która opisuje wydarzenia po śmierci Geralta. Tak samo jak w przypadku...
  10. E

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Owszem. Thorgal to świetna marka. Jednak "przeskakiwanie" na inny świat byłoby w pewien sposób ucieczką a przez to przyznaniem się do błędu. REDzi sami często podkreślali, że świat który wykreowali jest dla nich olbrzymią wartością i mają do niego pełne prawa. Ich świat żyje w pełni jako...
  11. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Myślę, że umiarkowany optymizm to właściwe podejście. Natomiast sztywne nastawienie na wręcz dosłowne odwzorowanie pewnych spraw jest w mojej ocenie utopijne. Nie takie są założenia adaptacji filmowej. Z samej nazwy należy wnioskować istnienie różnic. Serial ma być po prostu dobry. Osobiście...
  12. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Bez przesady z tym wiekiem. Podkreślę - to jest adaptacja. Dla przypomnienia. Wiecie ile wiosen liczyła Wolszczak gdy kręcono serial? Zdjęcia rozpoczęto w lipcu 2000 i trwały do marca 2001. Stąd Wolszczak miała na planie zdjęciowym 42 lata! (Jest z '58). Jak to się ma do "lore" ASa chyba nie ma...
  13. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Podejście godne wszelkich pochwał. Niestety w dzisiejszym świecie obserwuje się tendencje odwrotną - atrofię rzetelności i to w szczególności u firm, które winny z niej słynąć. Zamiast tego wypuszczają one (za słoną opłatą) swoje wersje beta bezczelnie nazywając je skończonym produktem...
  14. E

    Jak wgrać mody do gry w wersji 1.31?

    nic z tego powyżej nie współpracuje z GOTY 1.31 Konsola działa, ale o Free Cam zapomnij.
  15. E

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    A jakie to źródła? Nawiasem mówiąc sporo z modów już nie działa na GOTY. Modyfikacji będzie więc raczej mniej w przyszłym czasie.
  16. E

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Dzięki. Lepiej. Generalnie chodziło mi o zdjęcia typu : http://disharmonica.deviantart.com/a...play-650244515 http://disharmonica.deviantart.com/a...play-650244507 i pozostałe które brakują z całości galerii którą waszmość Bobek wrzucił jakieś 3 podstrony temu. Trochę nie wiem dlaczego, ale mam...
  17. E

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    ... Czy to się da jakoś "odwidzieć"? Muszę popatrzeć na Triss dla równowagi, bo widzę że poprzednio Bobek nie zamieścił wszystkich zdjęć z jej cosplayowej wersji. Cenzura czy co?
  18. E

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Czy ktoś testował moda http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/190/? na GOTY?
  19. E

    Jak wgrać mody do gry w wersji 1.31?

    Ja z kolei szukam moda "Free cam" działającego pod 1.31 GOTY. Anyone?
  20. E

    Edycja Gry Roku - aktualizacja nie chce się zainstalować

    Mam inny problem. Ściągnąłem GOTY , 16 free DLC nie widzi zainstalowanej gry... Chyba że GOTY ma w sobie zainstalowane oba dodatki oraz tych 16 DLC???
Top Bottom